Eşkiya (EDHO) Yeni 5. Sezon Nerede Çekiliyor, Yeni Çekim Mekanları Otel Neresi?

24.09.2019
13.709

Atv ekranlarında salı günleri ekrana gelen ve 24 Eylül 2019 günü 5. sezonuna başlayan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi (EDHO) Yeni 5. Sezon Nerede Çekiliyor, Eşkiya Yeni sezon Çekim Mekanları Otel Neresi? gibi merak edilen çekim mekanlarının ve dizinin setinin kurulduğu yerleri bu konumuzda detaylıca sizlere yazacağız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. Bölüm nerede çekiliyorEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. Bölüm nerede çekiliyor?

19 Kasım Salı günü ekrana gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. Bölüm nerede çekiliyor diye merak edeceğimiz bir çok alan olacak. Oldukça güzel mekanların kullanıldığı Edho dizisinin 148. bölümünde Avukat Damla ve ekibin oturduğu fikir alışverişinde bulundukları yerler çok güzel manzaralı alanlar.. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. Bölüm nerede çekiliyor sorusuna aşağıda detaylı cevaplar bulacaksınız..19 Kasım Eşkıya 148. Bölüm nerede çekiliyor

19 Kasım Eşkıya 148. Bölüm nerede çekiliyor, 19 Kasım Edho 148. Bölüm çekim yerleri neresi..19 Kasım Edho 148. Bölüm çekim yerleri neresi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna katılan yeni oyuncularla senaryo genişleyecek ve yeni setlere yani çekim mekanlarına da ihtiyaç artacaktır. Yeni sezonda kullanılan set mekanlarını resimlerini konumuza ekledik. Eşkiya (EDHO) Yeni 5. Sezon Nerede Çekiliyor? sorusuna yeni mekanların isimlerini de yazacağız. Sizlerin bildiği mekan olursa yorum kısmından yazabilirsiniz. Yeni sezon fragmanında yer alan bu deniz kıyısındaki yer İstanbul’da neresi? Bilgileri konumuzun devamında.

Eşkıya 142. bölüm 8 Ekim salı yeni ev otel neresiEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. bölüm 8 Ekim salı günü ekrana geldi. Hızırın emriyle otel çıkışında silahlar konuştu ve bu yeni otel ile Meftun ailesinin evi oldukça merak edilmeye başlandı. Ev iç mekan döşemeleri ile oldukça beğenilirken Otelin neresi olduğu hakkında bilgisi olanlar lütfen aşağıya yazsınlar. Şimdiden teşekkürler. Not: Gökhan isimli üyemizden alıntı: Dizide son bölümde gördüğünüz sahneler; Şile Çayirbasi köyünde eski kabakoz caddesi uzerinde bulunan evde cekilmektedir..

Edho 8 Ekim salı yeni bölüm çekimleriEşkiya (EDHO) 142. bölümde (8 Ekim 2019) Boğaz manzaralı yer hemen Çamlıca tepesinin karşısına çaprazına düşen özel mülk alanları. Kıyıya oldukça yakın olan bu alan Eşkıya son bölümde oyuncuların çekim yerlerinden birisi oldu.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ırmak kenarı neresiEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1 Ekim 2019 Yeni bölümde çekim yerleri Irmak kenarı neresi İlyas ile sevgilisi Ömür’ün sahnelerinin çekildiği yerler :

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. bölüm çekim yerleri İlyas ömür sahneleri nerede çekildi?Eşkiya 141. bölüm çekim yerleri ilyas ömür sahneleri

1 Ekim 2019 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. bölüm çekim yerlerinin çekildiği mekanlardan birisi de havuzlu villa oldu.1 Ekim salı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz havuzlu villa nerede

Eşkiya (EDHO) Yeni 5. Sezon Nerede Çekiliyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonu 24 eylül salı günü başlıyor. Yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi nerelerde çekiliyor? Seti nerelerde hangi iç ve dış mekanları kullanıyorlar? Bu bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezon çekim yerleri mekanları konumuzun devamında.Eşkıya yeni sezon deniz kenarı neresi

Edho dizisi yeni sezonda Hızır ve Sevda’nın birlikte yaşadıkları ev İstanbul’un hangi semtinde bilinmez. Ancak resimlerini sizlerle paylaşmak istedik. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Sevda ve Hızır’ın yaşadıkları ev deniz kıyısında kendine özel havuzu olan mükemmel bir ev.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi yeni sezon çekim mekanlarında değişiklikler var mı? EDHO dizisinde her sahne farklı mekanlarda çekilirken bazı sabit mekanlarda var elbette. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin çekimleri İstanbul Anadolu yakasında yapılıyor. Dizinin çekimlerinin sakin mekanlarda geçmesine özen gösteriliyor. Çünkü dizide bolca ölüm sahneleri oluyor ve sakin alanlarda çekimler hızlı olabilir. Bu da dizinin ilerleyişi açısından çok önemli.

Sevda Meftun’un Evi;Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümünde Sevda Meftun’un evi görüldü. Sevda Meftun’un evinde de bu sezon bol bol çekimler yapılacak anlaşılan. Bu ev nerede? Muhtemelen İstanbul Zekeriyaköy’de yer alıyor. Net adresi bilinmese de yakın zamanda bilgileri güncelleyeceğiz.

Edho dizisi yeni sezon tanıtım fragmanında yer alan mekanlardan birisi de İstanbul Galata Kulesi. Galata Kulesi’nde nasıl bir çekim yapıldı? Sadece İstanbul’un gece çekimi olarak mı görüntü paylaşıldı yeni sezon bölümünde izleyeceğiz. Aşağıda görmüş olduğunu mekan Galata kulesi. İstanbul Beyoğlu ilçeisndeki bu tarihi mekan bir çok dizide gördüğünüz bir yapıdır ve Bizans döneminde inşa edilmiştir.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz çekimlerinin yapıldığı Galata Kulesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bir çok mekan kullanılıyor. Hızır’ın evi, masa sahneleri için kullanılan Adile Sultan Kasrı, Masanın ileri gelen adamlarının evleri iş yerleri holdingleri gibi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde kullanılan set mekanlarını sizlerle resimlerle ve yazılarla paylaştık. Yeni mekanları da konumuza ekleyerek adreslerini konumuza eklemeye devam edeceğiz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde vazgeçilmez mekanlardan birisi olan masa sahnelerinin çekildiği mekan ise Hababam Sınıfı Müzesi’nin de bulunduğu Adile Sultan Kasrı. Adile Sultan Kasrı’nda EDHO dizisinin en önemli kararlarının alındığı masa sahneleri çekiliyor.

EDHO Masa Sahnelerinin Çekildiği Adile Sultan Kasrı nerede?

Adile Sultan Kasrı, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde, bugün Validebağ korusu içinde yer alır. Sultan Abdülaziz tarafından küçük kız kardeşi Adile Sultan için 1853 yılında yaptırılmıştır. Dikdörtgen planlı yapının girişine çift kollu görkemli merdivenlerden ulaşılır.
Adres: Altunizade, Tophanelioğlu Cd. No:19, 34662 Üsküdar/İstanbulEşkıya 5. sezon iç mekan çekimleri nerede

Edho dizisinde başrol karakteri olan Hızır Çakırbeyli’nin yaşadığı evde de önemli sahneler çekiliyor. Hızır Çakırbeyli’nin yaşadığı ev ise İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy civarında. Aynı zamanda Hızır Çakırbeyli ekibinin gizli görüşmeler yaptığı kararlar aldığı mekanlardan birisi olan Car Rental’in adresi ; Atatürk mahallesi Bilgi sokak Ataşehir/İstanbul (Brandium AVM Karşısı).

Eşkiya (EDHO) Yeni 5. Sezon Nerede Çekiliyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonunda bu kullanılan eski setlerin mekanların dışında elbette yeni mekanlarda diziye dahil oluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 5. sezonunda kullanılan iç ve dış mekanların resimlerine ulaştık. Ancak mekan isimleri ve adresleri konusunda şimdilik elimizde net bilgiler yer almıyor.EDHO 5. sezon nerede çekiliyor masa nerede

Siz değerli ziyaretçilerimiz İstanbul’u bilen tanıyanlar set mekanlarının adreslerini isimlerini bilenler yorum kısmına yazarsa bizde detaylı olarak adresini bilgilerini sizlerle paylaşabiliriz.

Bu arada Eşkiya (EDHO) Yeni 5. Sezon Nerede Çekiliyor konumuza yanıt veremye çalıştık ama Eşkiya (EDHO) Yeni 5. Sezonda yeni gelen oyuncuların kimler olduğunu ve diziden ayrılan oyuncuları da sizlere ayrıca bir konu açark sunmak istedik. Eşkiya (EDHO) Yeni 5. Sezonda Gelen Giden Oyuncular için Tıklayın >> Eşkiya (EDHO) Yeni 5. Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. ganyotçu dedi ki:

  haşmetin evi nerde bilen varmı yeni evi

  1. Anonim dedi ki:

   haşmetin evini bilen var mı yazabilir mi adresi

 2. Dahi Qalem dedi ki:

  Salam, aşağıdakı koordinat kodunu Googlede arayın buluarsız.

  41.155460, 29.653151

  1. Anonim dedi ki:

   Hızır çakır beyli nin evidir orası kız Haşmet façalınin evini sordu

 3. Ezgi dedi ki:

  Şile’de Seyfi Şahininin cifliginde çekildi 135 donum

 4. Sedat dedi ki:

  Sevda meftunun evi riva mehmetçik cad .riva kamp ve piknik bölümünün arkasi

  1. Anonim dedi ki:

   konum adres tam neresi çıkmıyor öyle

 5. Tuğrul BAYIRLI dedi ki:

  Merhaba site editörü arkadaşlar, Sitede trafik olsun diye sürekli aynı cümleler kullanılmış. Fakat google ara sonuçlarına çıkmayı hedeflemişsiniz, anlaşılan başarılı da olunmuş ! keşke aradığımız sonuçları web sitenizde bulabilseydik ! Kullanıcılara yorum yaptırarak aksiyon da sağlanmış. yine tekrarlıyorum web sitenizden almam gereken bilgiyi alamadım !

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhaba Tuğrul, öncelikle hoş geldiniz. Konumuz oldukça önce hazırlanmış bir içerik, sizler istekleriniz varsa lütfen yazarak eklememizi isteyiniz. Eşkıya dizisinin çekim yerleri çok farklı, sürekli değişiyor, sezon finalinde merak ettiğiniz özel bir yer mekan varsa söyleyin onu da ekleyelim hemen..

   1. Kamil kaya dedi ki:

    EDHO alparslanın mekanı meresi ?

   2. Cihat dedi ki:

    Merhabalar 148inci bölümde 1.09.34 dakidaki yer neresi acaba

 6. Anonim dedi ki:

  DEMEK ÇEKİM YERLERİNİ BİLMİYORSUNUZ ÇOK ENTERESAN

 7. Hamit dedi ki:

  Sormak istediğim o güzel çam ağaçları ve ördekler nerede lütfen bilen yazsın

 8. Rija dedi ki:

  Şile yoldaş sokak

 9. Aşkın dedi ki:

  Damat Fikret ile Tipinin Filmdeki Şirketi Samandıra Mezarlığı Karşısı
  Global Lojistik Binasında Çekim Yapılıyor Damat Fikretin Ölüm sahnesi de orda oldu âlânda orda çekim var

  1. Oğuz dedi ki:

   Teşekkürler Aşkın, başka bilgiler de varsa yazabilirsin bilgilendirme için..

 10. Recep dedi ki:

  Çekildiği otel türkiyede ün yapmış mahmut çevik in cvk hotel bende fabrikasında çalışıyorum 🙂

 11. Gökhan dedi ki:

  Sile cayirbasi koyunde eski kabakoz caddesi uzerinde bulunan evde cekilmektedir

 12. A.A dedi ki:

  Devasa ev ve arazi Silede.

 13. Tülay dedi ki:

  merhaba.
  hızırın ailesiyle birlikte yaşadığı o devasa ev ve arazi nerede ?

  1. Anonim dedi ki:

   O ev şilede

   1. gakkos dedi ki:

    sivasili bir is adamin evi turmen atlari geyikler kangal kopekleri ciftlik evi harika 30 donum bir arazi var her seyi zevkle uspilmis kendiside mimar zaten ev sahibinin

    1. Mert dedi ki:

     Bu çiftlik evinin tam adı ve adresi nedir? Devlet sırrı gibi hiçbir yerde yok.

     1. Kemal dedi ki:

      Şile çayırbaşı eski kabakoz caddesi bende gittim ama ana giriş kapısını bulamadım