Eşkıya (EDHO) Yeni 5.Sezon Ne Zaman Başlıyor? (Kesin Başlama Tarihi)

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezonu ile 2019 2020 sezonunda ekrana gelmeye devam edecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 5. sezonu ne zaman başlayacak kesin başlama tarihini bilen var mı diye sorular soruluyor bizde burada bu soruya net cevaplar vermek istiyoruz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 2019 2020 sezondaki yeni bilgilerini ve başlama tarihini, dizinin sete çıkma tarihine, sizlere buradan yazacağız.

Eşkıya (EDHO) Yeni 5.Sezon Ne ZamanEşkıya (EDHO) Yeni 5.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

KESİNLEŞEN BAŞLAMA TARİHİ; EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON İLK BÖLÜMÜ 24 EYLÜL SALI GÜNÜ YAYINLANACAK.

4 sezondur ATV ekranlarında salı günleri yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni yayınlanacak olan 5. sezonunda, çekimler ne zaman başlayacak, oldukça merak ediliyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal ve Tarık Ünlüoğlu gibi oyuncuların yer aldığı, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonda ekrana gelecek bölümleri eylül ayının sonunda başlayacak.

Eşkıya (EDHO) Yeni 5.Sezon başlama tarihiÖnceki sezonlarda olduğu gibi 5. sezonda da eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, hala TV ekranlarında en çok izlenen dizilerden birisi olmaya aday olacak.salı günleri ekrana gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezonda yeni gelen oyuncularına ve diziyle ilgili yeni bilgileri ve haberler hep burada sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 5. Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

ATV ekranlarında yayınlanan, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezon çekimleri ne zaman ve nerede başlıyor diye merak edenler için hemen kısa bilgiler vermeye başlayalım. eşkıya dizisinin yeni sezon çekimleri ağustos ayında başlayacak, ağustos ayının 20 sinde sete çıkacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezondaki yayınlanma tarihi ise eylül ayının sonunu bulacak. Eşkıya dizisinin 5. sezon başlama tarihi çok büyük bir değişiklik olmazsa 24 Eylül 2019 Salı günü başlayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni 5.Sezon Ne Zaman Başlıyor4 sezondur ATV ekranlarında salı günleri yayınlanan, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezonda Salı günleri yayınlanmaya devam edecek ve Kadın dizisiyle çekişmeyi ve mücadele etmeyi sürdürecek. Bildiğiniz üzere salı günleri, eşkıya dizisinin çok fazla rakibi bulunmuyor, daha doğrusu eşkiya o dizisinin izleyici potansiyeli sürekli değişmediği için uzun süredir bu diziyi takip edenler yine bu sezonda diziyi takip etmeye devam edecek. 4 sezon geçmesine rağmen, reytinglerde hala üst seviyelerde seyreden, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz, hem yapımcısının hem de kanalın yüzünü güldürmeye devam ediyor.

EDHO Yeni 5. Sezon başalama tarihi kesinleşti miEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. Sezon Yeni gelen oyuncular kimler?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosu sürekli genişlediği için dizinin yeni sezonda ekrana gelecek bölümlerine yeni oyuncu takviyeleri de devam ediyor. 5. sezonda, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna katılacak tüm oyuncuları ve bilgilerini sizlere yeni bir sayfada özetlemek ve tüm oyuncular hakkında kısa bilgiler vermek istedik ve yeni bir sayfa oluşturduk, lütfen sayfamıza göz atınız >>

Eşkıya (EDHO) Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2019 2020

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Sezon tarihiEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi de yeni sezonda nerede çekiliyor?

Akkaya, TV ekranlarında salı günleri yayınlanan, Eşkiya yani EDHO dizisinin yeni sezon çekimleri birçok farklı mekanda devam edecek, geçtiğimiz sezonlarda Karadeniz’de, Ordu ve Trabzon gibi mekanları kullanan eşkıya dünyaya hükümdar olmaz bu sezonda İstanbul’da farklı otellerde çekilmeye devam edecek. Daha detaylı ve geniş bilgiler için, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezonda nerede çekiliyor, hangi mekanlarda hangi yerlerde çekimler devam ediyor diye sorabilirsiniz, biz de sizlere en detaylı cevapları burada yazmaya devam edeceğiz.

Eşkıya (EDHO) Yeni 5.Sezon Ne Zaman BaşlıyorEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezonun tüyoları bilgileri :

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2019 2020 sezonunda yine ağa TV ekranlarında salı günleri yayınlanmaya devam edecek. Dizinin kadrosu daha da genişlerken Eşkıya dizisinde yeni gelişmeler de merak konusu olacak çünkü bu masanın etrafı iyice dolmaya ve işler gittikçe zorlaşmaya başlayacak. Her zaman olduğu gibi 5. sezonda da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bol bol silahlar konuşacak ve masanın etrafını silahlar şekillendirecek.

Hızır reisin işi her zamankinden daha zor olacak çünkü Hızır reis bu masada kalabilmek ve masayı şekillendirebilmek için daha zorlanmaya başlayacak çünkü rakipler, gittikçe zorlaşacak. 5. sezonda, eşkıya dizisine yeni giren tipler oldukça merak konusu oldu, geçtiğimiz sezon yeraltı dünyasının ünlü isimleri bir bir, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine gelirken, büyük bir otelin lobisinde masanın etrafında, yeraltı dünyasından ünlü isimleri bakalım bu sezonda nasıl bir görüntü ortaya koyacaklar.

Eşkıya (EDHO) Yeni 5.Sezonda neler olacakEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde, 5. sezon çalan şarkılar türküler

Dizinin en sevilen yanlarından birisi de eşkıya’da dizisindeki şarkılar ve türküler olduğu kuşkusuz, çünkü hem Hızır reisin sahnelerinde, hemde birçok sahnede özellikle, oteldeki lobide ve masa etrafındaki olaylarda çalan müzikler oldukça merak ediliyor ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde çalan şarkıları kimler yapıyor, hangi müzikler, şarkının sözleri gibi merak edilen herşeyi aratan izleyiciler sayfamızda bu sonuçlara ulaşacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde, 5. sezon çalan tüm şarkılara şiirlere, müziklere yada ağıtları türküleri sizler için bu sayfada hazırlayıp ve bilgilerinize sunmak istiyoruz. Sizlerde eşkıya edho dizisi hakkındaki bölümlerde çalan şarkıları türküleri, müzikleri isteklerinize aşağı yazarak, bölüm ve sahne adı söyleyerek bizden talep edebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Sezon gelişmeleri nelerEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bölüm sürecek Ne zaman bitecek. ?

Atv ekranlarında 4 sezondur devam eden ve 139. bölümüyle sezon finali yaparak yaz tatiline giren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman biteceğini de yazmak istiyoruz. Sevilerek izlenen ve salı günleri yayınlanan Eşkıya dizisi 139. bölümü geride bırakmıştı, 5. sezona ise 140. bölümü ile başlayacak.  140. bölümüyle 5. sezona başlayacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yaklaşık 35 bölüm sürecek olan 5. sezonun sonunda dizi 175. bölüme ulaşmış olacak.

Eğer büyük bir değişiklik olmazsa 175. bölüm ile final yapacak ve ATV ekranlarına veda edecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi böylelikle bir efsane olarak mazide kalacak. Dile kolay. 175 bölüm oldukça yüksek bir rakam ve 5 sezon boyunca devam eden çok az dizi bulunuyor. Bu yüzden, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine, öncelikle tebrik etmek de bu kadar başarılı bir yapama bizlere aktardığı için A TV kanalına teşekkür etmemiz gerekiyor çünkü bu Eşkiya dizisi gerçekten bir döneme imza attığı ve yüksek izlenme oranı ile herkesin ilgi odağı oldu diyebiliriz.

Eşkıya (EDHO) Yeni Sezon Ne Zaman BaşlıyorSizlerde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezondaki bölümleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, eşkıya dizisinin yeni sezon başlama tarihini sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Sizce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezondan sonra devam etmeli mi yoksa o final yaparak veda mı etmeli, lütfen aşağıya yazınız.

Son Haberler (10 Eylül Salı): Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin çekimleri 9 Eylül pazartesi günü resmen başladı. Dizinin bu sezon biraz daha geç başlayacağını öğrendik. Daha önce 24 Eylül veya bir sonraki hafta 1 Ekim salı günü olarak tahmin edilen başlama tarihi yeni sezonda bir kaç hafta daha sarkacak. Salı günleri Atv de yayınlanan Kimse Bilmez isimli dizinin de reytinglerinin iyi olması ve Aman Reis Duymasın isimli filmin çekimlerini bitiren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekibi şimdi yeni sezon için çekimlere başladı. Ancak çekimlerin geç başlaması nedeni ile 1 Ekim veya 8 Ekim 2019 Salı günü dizinin ancak başlayabileceği söyleniyor..

Yorum yaz

35 Yorum

 1. Selam ben türkmenistandan izliyorum ne olur bitirmeyin bu fiziyi ben Hizir reysi cok seviyorum birde Ilyas reysi selamlar türkiyeye

 2. Avatar Süleyman sahiner

  Sakinin bu Diziyi Bitirmeyin Neolursunuz cooooooookgüzel bir Dizi bundan güzel bir Dizi yokkkkkkkkk Vallahi Billahi Emegi gecen Herkesi Tebrik ediyorum 👍👍👍👍🍀🍀👏👏👏👏👏

 3. İtalya’dan Serhat bu diziyi severek izliyoruz, Burda da bir seyirci potansiyeli var..bir iki sezon daha devam etsin.Dilegimiz Budur..sevgiler selamlar

 4. İtalya’dan Serhat bu diziyi severek izliyoruz, Burda da bir seyirci potansiyeli var..bir iki sezon daha devam etsin.Dilegimiz Budur..sevgiler selamlar

  • Isvicreden Italyaya selamlar. esim italyan umarim bir gün italyada yasamak mümkün olur. Bencede bu dizi hic bitmesin. Zaten onca dandik dizilerin arasinda günes gibi parliyor,kalitesinin farkindayiz.

 5. Ben edho dizisini çok seviyorum.aylejek beraber izliyorus.5 nji sezonda sezon final ýapyp ýeni sezona gitmesini istiýoruz

 6. Ne zaman başlicak diye yazdım.büssürü hikaye yazmışlar.insanları kazıklıyorlar bu sayfada.dikkat dikkat…

 7. Bence devam etmeli çünkü sadece bizim ülkemizde değil bütün dünyada mafya konulu diziler ve filimler büyük ilgi görmüştür ve görmeye devam edecektir ayrıca edho dizisinde aşk da var aile de o yüzden tıpkı narcos dizisi gibi efsane olmaya aday devam ederse hem yapımcı kazanır hem kanal kazanır insanlarda mutlu bir şekilde hipnoz olur

 8. çok çok severek takip ettigimiz bu güzel dizi inşallah final yapmaz ve bu dizi sevenlerini üzmez ben bir takipcisi olarak final yapmadan devam etmesini temenni ediyorum

 9. Avatar Murat turkmenoglu

  Banje dewam etmeli cunku bu diziyi dunya keyfle seyledyor boyle bir diziyi hicbir yerde bulamays lutfan dewam edin bu dizinin yebi bolumlerini merakla bekliyorus

 10. tabıkı cıddı soluyorum 6. sezon 7. sezon 8. sezon olsun devam etsın nolur ya edho kısaca yazdım dızının adını devam etsın 9. sezonda olsun nolur başarılı bır dızı devam etsın bıtırmeyın nolur

 11. severek izliyoruz ailecek fakat reklam uzunlugundan şikayetçiyiz onun dışında dizimiz süper gidiyor diziye inşallah Ali sürmeli de girer birde ogun şimşek tekrar gelsin oda güzel bir tat veriyor inşallah gelir dostum yaşar

Etiketler