Eşkıya (EDHO) Yasemin Kimdir? Tufan’ın Kızı (Olcay Yusufoğlu)

24.01.2020
86

Uzun süredir ekrandan uzak kalan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeniden ekrana dönüyor. Yeni oyuncuları da sürpriz olarak dizide sunmaya devam ediyor. Sanem Çelik’in ardından Tufan Ağa’nın kızı rolünde Yasemin isimli yeni bir oyuncu diziye dahil  oldu. Bildiğiniz üzere Tufan Ağa bir süre önce oğlunu kaybetmiş bu nedenle masaya karşı büyük bir tepki verdiği gibi artık Hızır’a da rahat vermeyeceğini açıkça dile getirmişti. Bu tepkinin ardından Tufan Ağa’nın kızı Yasemin ortaya çıkacak ve oğlu ölmüş olsa bile kızı da oldukça mücadeleci erkeklere taş çıkaran bir yapıda olacaktır.

Eşkıya Tufanın kızı YaseminEşkıya’da Tufan’ın kızı Yasemin tamamen babasının hırslarını gerçekleştirmek için gelecek. Kardeşinin öldürülmesinin intikamını çok acı bir şekilde alacak olan Yasemin rolü dizide fırtına gibi esecek ve en çok konuşulacak oyunculardan birisi olacak. Eşkıya’da Tufan’ın kızı Yasemin karakterini Olcay Yusufoğlu canlandırıyor.

Eşkıya (EDHO) Yasemin Kimdir? Tufan’ın Kızı

Eşkıya Tufanın kızının adı nedirEşkıya (EDHO) Tufan’ın Kızı Yasemin (Olcay Yusufoğlu)

Merak edenler için Tufan Ağa’nın kızı Yasemin rolünde oynayacak olan oyuncu kimdir? Detaylı bilgileri ile sizlere burada yazmak ve yeni oyuncu hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tufan Ağa’nın kızı rolünde diziye dahil olan oyuncu Olcay Yusufoğlu. Olcay Yusufoğlu geçtiğimiz sezonlarda Bizim Hikaye dizisinde Savaş’ın eşi rolünde diziye gelmiş ve diziyi izleyenlerin büyük bir tepkisine neden olmuştu. Uzun süre Bizim Hikaye dizisinde oynamaya devam eden Olcay Yusufoğlu daha önce de bir çok dizide rol almıştır. Oyunculuğu ve güzelliği ile herkesin  beğenisini kazanan güzel oyuncu yeni bölümleri ile EDHO dizisinde boy gösterecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tufan Ağanın kızı Olcay kimdir

Tufan Ağa’nın intikamını alacak olan Olcay Yusufoğlu ilerleyen bölümlerde Hızır’ın ve İlyas’ın karşısına çıkarak onlardan hesap sormaya çalışacak. Babasının yeni destekçisi yardımcısı olan Olcay Yusufoğlu kimdir, daha önce hangi dizilerde rol aldı bilgileri konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz. Olcay Yusufoğlu hayatına ve kariyerine ait detaylar için konumuzu okumaya devam ediniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tufan Ağa kızı olcay

Olcay Yusufoğlu Kimdir?

Olcay Yusufoğlu 1988 tarihinde İzmir’de doğdu.  dünyaya gelmiştir. Olcay Yusufoğlu İzmir’de konservatuar eğitimini bitirdikten sonra bazı dizilerde rol almaya başladı. Olcay Yusufoğlu liseden sonra Ankara’ya taşındı. Olcay Yusufoğlu liseden sonra da birçok tiyatro oyununda rol aldı. Lise eğitiminden sonra Ankara Sanat Tiyatrosu’na katıldı. Olcay Yusufoğlu burada 1 yıl boyunca tiyatro eğitimi aldı.

Tiyatro eğitiminden sonra konservatuar eğitimi alan genç oyuncu Olcay Yusufoğlu, Anadolu Üniversitesi’nde üniversite eğitimini bitirmiştir.
İlk kez Es Es dizisinde rol aldı ve bu sayede tanındı. 2007 senesinde rol aldığı Köprü dizisinde oynadı. 2010 yılında Sakarya Fırat, 2013 yılında Fatih Harbiye, 2014 yılında Poyraz Karayel dizisinde rol aldı. Olcay Yusufoğlu 2016 yılında da Cesur Yürek dizisinde rol aldı. Sonrasında Umutsuz Ev Kadınları, İffet, Sakarya Fırat dizilerinde rol aldı.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tufanın kızı kim

Olcay Yusufoğlu son olarak geçtiğimiz sezon final yapan Bizim Hikaye dizisinde rol aldı. Bizim Hikaye dizisi 2. sezonunda Filiz ve Barış evlendiği anda çıkıp gelen Barış’ın çocuğunun annesi olarak katılmıştı diziye. Olcay Yusufoğlu Bizim Hikaye dizisinin final yapması ile diziden ayrıldı ve yeni dizisi EDHO oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile tekrar ekrana dönüyor. Olcay Yusufoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tufan ağanın kızı rolünde katılıyor.

Not: Eşkiya (EDHO) Boran Öldü mü?  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Yasemin rolünde Olcay Yusufoğlu’nun oyunculuk performansını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın, iyi seyirler..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..