Eşkıya (EDHO) Ünal Kaplan Neden Yok Gerçekten Öldü mü (Tarık Ünlüoğlu)

01.10.2019
944

Son 4 yıldız Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle hayatımıza girmiş olan ve dizide Ünal Kaplan karakterine hayat veren Tarık Ünlüoğlu bir süredir tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 1 Ekim 2019 Salı günü vefat eden Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hayranlarını ve oyuncu arkadaşlarıyla ailesini üzdü. Dizide geçen hafta yer almayan oyuncu merak edilmiş ve Ünal Kaplan Neden Yok diziden çıktı mı Gerçekten Öldü mü soruları merak edilmişti.

Eşkıya (EDHO) Ünal Kaplan Neden Yok Gerçekten Öldü müEşkıya Ünal Kaplan Neden Yok Gerçekten Öldü mü?

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Ünal Kaplan olarak bilinen ve masadaki etkili isimlerden biri olarak 4 sezondur dizinin baş rollerinde birisinde oynayan Tarık Ünlüoğlu 61 yaşında hayata veda etti. Bir süredir akciğer kanseri ile mücadele eden ve tedavisine devam eden Tarık Ünlüoğlu bugün gelen haberle sevenlerini üzdü. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde oynamış olduğu Ünal Bey karakteri ile ve daha önce de Kurtlar Vadisi dizisinde oynamış olduğu Testere Necmi karakteri ile herkesin tanıdığı bildiği bir isim olan Tarık Ünlüoğlu 1 Ekim 2019 Salı günü hayata gözlerini yumdu.

Eşkıya Ünal Kaplan Gerçekten Öldü mü neden dizide yokEşkıya Ünay Bey (Tarık Ünlüoğlu) Cenaze Merasimi Ne Zaman?

Tarık Ünlüoğlu 3 Ekim 2019 Perşembe günü son yolculuğuna uğurlanacak. İstanbul’dan Levent Camisi’nde kılınacak olan öğle namazından sonra cenaze Zincirlikuyu mezarlığı’nda defnedilecek. Geçtiğimiz hafta Tarık Ünlüoğlu’nun canlandırmış olduğu Ünal Kaplan karakteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde neden yok niçin oynamıyor gibi sorular çok merak edilmiş ve diziden ayrılıp ayrılmadığı sorulmaya başlanmıştı.

Ünal Kaplan rolündeki Tarık Ünlüoğlu akciğer kanseri ile mücadele ettiği için uzun süre hastanede tedavi görmüş ancak hastalığı iyice ilerleyen ve tedavi aşaması mümkün olmayan ünlü oyuncu 1 Ekim 2019 Salı günü gözlerini hayata yummuştur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde artık Ünal Bey yer almayacak. Dizideki rolü devam ederken vefat eden Tarık Ünlüoğlu’na sanat ve oyuncu dünyasında yas ilan edildi.

Eşkıya Ünal Kaplan neden dizide yok öldüğü doğru muTarık Ünlüoğlu – Eşkıya Ünay Bey Kimdir?

Ülkemizin en önemli dizi ve film oyuncularından birisi olan Tarık Ünlüoğlu 1957 yılında İzmir’de doğmuştur. İzmir’de Namık Kemal Lisesi’ni bitirdikten sonra Ankara ilimize gelerek Hacettepe Üniversitesi’nde Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü’nü bitirmiş daha sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’nda 25 yıl görev yapmıştır. Tiyatronun yanı sıra dizi ve filmlerde de oynayan Tarık Ünlüoğlu birçok dizide başrolde ve yan rollerde görev almıştır.

Son 4 sezondur Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ünal Kaplanı canlandıran Tarık Ünlüoğlu daha önce Kurtlar Vadisi dizisinde yer almıştı. Bu dizide oldukça başarılı bir karakteri canlandırmış olan Tarık Ünlüoğlu adeta hafızalara kazınmıştır. Ah Neriman, Eyvah Eyvah, Sümela’nın Şifresi, Kabadayı, Benim Annem Bir Melek ve Gümüş gibi dizi ve filmlerde başarıyla rol almış olan Tarık Ünlüoğlu’na Allah’tan rahmet diliyoruz.

EDHO Ünal Kaplan diziden çıktı neden yok öldü mü gerçektenEşkıya (EDHO) Ünal Kaplan Neden Yok Gerçekten Öldü mü (Tarık Ünlüoğlu)

Evet maalesef oyuncumuz bugün öldü ve artık Eşkıya dizisinde Ünal kaplan yer almayacak. Masadaki heybetli duruşuyla kendinden emin tavrıyla ve her konudaki ustalığı ile bilinen Ünal bey rolündeki Tarık Ünlüoğlu diziden ölerek ayrılmış oldu. Yakınlarına ve rol arkadaşlarına dizi camiasına başsağlığı diliyoruz. Artık Eşkıyada Ünal Kaplan olmayacak, gerçekten öldü diziden ayrıldı. Tarık Ünlüoğlu 3 Ekim 2019 Perşembe günü cenaze töreniyle ebedi aleme uğurlanacak.

Not: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 142. bölümde 8 Ekim salı günü Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu) için bir temsili cenaze merasimi yapıldı. Mezarlık başında dizi oyuncuları dua etti ve onun eski görüntülerinden oluşan bir kesit yayınlandı. Bizde kendisine Allahtah rahmet diliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. mert demir dedi ki:

    allah rahmetli eylesin mekânı cennet olsun

  2. Fatih Azerbaycan dedi ki:

    Biz onu cox seviyorduk ve kalibimizde herzaman yasayacak. Allah rahmet eylesin. Cok cok uzulduk.