Eşkıya (EDHO) Uğur Kimdir? Kimin Adamı – Serhat Parıl

Atv’nin reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonunda olmasına rağmen haftanın en çok izlenen dizilerinden biri olmaya devam etmektedir. Yönetmen koltuğunda Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan’ın oturduğu dizinin senaryosunu senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz birlikte kaleme almaktadır. Salı gününün sevilen dizisi Eşkıya (EDHO) yeni bir isim dahil olmuştur. Dizinin izleyicileri tarafından da bu oyuncu oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için diziye yeni katılan Uğur karakterini, bu karakterin kimin adamı olduğunu ve Uğur karakterine hayat veren oyuncumuz Serhat Parıl’ı yakından tanıtacağız.

Eşkıya (EDHO) Uğur Karakteri Kimdir?

Eşkıya dizisi Uğur KimdirUğur, Hazır’ın düşmanı olarak diziye dahil olmuştur. Uğur İdris’in kardeşidir ve diziye yeni dahil olmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olacaktır, diziye bol aksiyon katacak olan Uğur karakteri hakkında verilen bilgiler bu kadardır. Bu akşam yeni bölümü yayınlanacak olan dizide Uğur karakterini hep beraber izleyip göreceğiz.

Eşkıya (EDHO) Uğur Kimdir?

Salı günün en çok izlenen dizisi olan Eşkıya’da Uğur karakterine başarılı oyuncumuz Serhat Parıl hayat verecektir. Dizinin sevenleri tarafından Uğur karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için başarılı oyuncu Serhat Parıl’ı daha yakından tanıtacağız ve Serhat Parıl kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? En son hangi dizi ile izleyici karşısına çıkmıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Serhat Parıl Kimdir?

37 yaşında ki oyuncumuz 27 Temmuz 1983 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği’nden mezun olan oyuncumuz bir süre öğretmenlik yapmıştır. Daha sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünü kazanan Serhat Parıl, hâlâ eğitimine devam etmektedir. Aynı zamanda seslendirmeyle de ilgilenen oyuncu, kurslarda ve etütlerde de drama eğitmenliği yapmıştır. Tiyatroyla yakından ilgilenen oyuncumuz kamera karşısına ilk defa Babam Için dizisiyle geçmiştir. Kariyerinde ki asıl çıkışı Medcezir dizisiyle yaşayan Serhat Parıl, en son 2020 yılında Bay Yanlış dizisiyle bizlerin karışısına olmuştu, başarılı oyuncumuz bu sezon ise Eşkıya (EDHO) dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Serhat Parıl Yer Aldığı Diziler

2011 – Babam İçin
2013 – Medcezir
2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem
2016 – Cesur ve Güzel
2017 – Seven Ne Yapmaz
2020 – Bay Yanlış
2021 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Serhat Parıl Resmi İnstagram Hesabı

Eşkıya (EDHO) Uğur Kimdir Kimin AdamıEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni katılan ve dizide önemli bir karaktere hayat verecek olan oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun insgramda 240 gönderisi ve yaklaşık olarak 30 bin takipçisi vardır. Serhat Parıl’ın resmi instagram hesabı: @serhatparil

Serhat Parıl Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Serhat Parıl’ın daha önce Özge isimli biri ile ilişikisi vardı ancak bu ilişkisinin devam edip etmediği hakkında bir bilgi yoktur.

Serhat Parıl Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz, yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle genç kızlar tarafından ilgiyle takip edilen oyuncumuzun sevenleri de Serhat Parıl’ın giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için oyuncumuzun özel hayatında ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde giydiği Ceket, pantolon, gömlek, kaban, mont, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Eşkıya (EDHO) dizisine yeni dahil olan Uğur karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Serhat Parıl’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Eşkıya (EDHO) Uğur Kimdir? Kimin Adamı – Serhat Parıl hakkında bilgiler verdik. Eşkıya (EDHO) Dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuza da bakabilirsiniz.

Etiketler