Eşkiya (Edho) Ömür öldü mü diziden çıktı mı neden ayrıldı?

03.05.2021
1.734

4 Mayıs salı günü yayınlanacak olan eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin 193. bölümünde Ömür karakterine hayat veren Ceren Benderlioğlu ölecek mi diziden ayrılacak mı oldukça merak edildi. Son dönemde Eşkiya dizisindeki karakteri ile diziye damga vuran Ceren Benderlioğlu dizide Ömür façalı karakterine hayat veriyordu. Eşkıya dizisinin 193. bölüm fragmanında son dakikalarında Ömür karakterinden vurulduğu görülüyor.

Eşkıya Edho Ömür vuruldu mu öldü mü?

Eşkiya (Edho) Ömür öldü mü diziden çıktı mıEşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin 4 Mayıs günü yayınlanacak 193. bölümünde Façalı ailesi ile Çakırbeyli ailesinin arası iyice açılmaya başlar. Pınar ve İlyas ilişkisi ortaya çıkınca aile içerisindeki huzurda bozulmaya başlar. Bununla birlikte Hızır ile Haşmet’in arası açılacak olsa da Pınar ve İlyas sevgili olurlar. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölümde Ömür vuruluyor. Ömür’ün vurulması ile birlikte diziden çıkacak mı neden ayrıldı gibi merak edilen soruları izleyiciler sormaya başlayacak.

Edho Ömür diziden çıkacak mı?

EDHO 193. bölümünde 4 Mayıs salı günü Ömür Façalı karakterine veda edebiliriz. Dizinin son sahnelerinde Ömür Façalı’nın vurulduğunu izleyiciler görecek. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz’ın olduğu bir mekanda Ömür vurulacak. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde oynayan Ömür ve Behzat karakterleri gerçekte evli ve iki oyuncudan biri giderse diğeri de diziden ayrılabilir. Bu sebeple Ömür Façalı ayrılığı sonrası Behzat Façalı da diziden ayrılacak mı merak edilecek.Eşkiya (Edho) Ömür ve Behzat diziden ayrıldı mı

Eşkıya Behzat Façalı diziden çıkacak mı?

Gerçek hayatta da dizideki rol arkadaşı olan Ömür Façalı ile evli olan Behzat Façalı Ömür’ün vurulması ile birlikte diziden ayrılacak mı oldukça merak ediliyor. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinden Ömür ve Behzat ayrılırsa ciddi bir kan kaybı yaşanacak demektir. Eşkiya dizisinden ayrılan oyuncular konumuza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gülbahar dedi ki:

  Ömür çıkmasın lütfen

 2. Gülbahar dedi ki:

  Ömür çıkacak dizi pınara kalacak şaka gibi resmen haşmet ten sonra ilyastamı veda edecek

 3. Anonim dedi ki:

  Nasil olsa cakirbeylilere kari cok anlayisi hakim dizide,nedense kendileriyle evkenmis butun kadinlar oluyor yada bosaniyolar daaa, bi cakirbeyli erkekleri yasayabiliyo her duruma butun dusmanlarina ragmen.. senaryoyu toplayin be kardesim gunduz kusagi kadin programi gibi oldu iyce,aile kurumuna ters,sonucta filort deil evliler adam gibi baglansa sonu iyi olur bence…

 4. Ayla dedi ki:

  Ego yapıyo gereğini anlatti pınar

 5. Aynur dedi ki:

  Ömür ayrilmasin

 6. çiçek hazal dedi ki:

  omur ve ilyas ayrılmasınlar