Eşkıya (EDHO) Ömür Façalı Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Ceren Benderlioğlu)

22.10.2019
2.350

Eşkıya (EDHO) dizisinde Ömür Façalı karakterine hayat veren oyuncu kimdir, daha önce hangi dizilerde oynadı detaylı bilgilerini ve sevgilisi eşi kimdir gibi merak edilen soruları sizler için detaylıca buraya yazmak istiyoruz. Ömür Façalı Edho da en çok dikkat çeken isimlerden birisi bu nedenle Ömür Façalı karakterinin gerçek adı ve bilgilerini vererek konumuza başlayalım.

Ceren Benderlioğlu Eşkıya (EDHO) Ömür Façalı rolündeEşkıya (EDHO) Ömür Façalı Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ömür Façalı karakterine hayat veren oyuncu Ceren Benderlioğlu‘dur. Dizide oldukça despot bir kadını canlandıran ve dizide Behzat karakterinin eşi rolünü oynayan Ceren Benderlioğlu hem oynamış olduğu karakterin hemde oyunculuğunun fazlasıyla hakkını veriyor ve izleyenlerin en çok merak ettikleri karakterlerden biri olan Ömür Façalı rolünde oynuyor.

Eşkıya (EDHO) Ömür Façalı Ceren BenderlioğluEşkıya Ömür Façalı Gerçek Adı Soyadı Nedir?

Ömür Façalı karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ceren Benderlioğlu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncuları arasına 124. Bölümde dahil olan Ömür Façalı rolüyle oldukça beğenilen isimlerden birisi olan Ceren Benderlioğlu da katıldı. Ceren Benderlioğlu kendisini ve Ömür Façalı karakterini Eşkıya dizisinde şöyle tanımlıyor: “Aldığım eğitimler ve düşüncelerimle ‘Ömür’e farkında olmadan hazırlanmışım. Aslında ters köşe bir rol oldu. İnsanların bu kadar hayranı olacağı bir rol olabileceğini düşünmüyordum, sürpriz oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosunda 5. sezonda da fırtına gibi esen ve bir çok olayda konuya müdahil olan Ömür Façalı karakterindeki Ceren Bederlioğlu aslında dizide eşiyle birlikte oynuyor. Behzat karakterindeki Emir Benderlioğlu ile evli olan ve Façalılar’ın kız kardeşi Ömür Façalı’yı canlandıran Ceren Benderlioğlu daha önce bir çok dizide oynamış ve hayat hikayesi ile sıradışı bir dizi oyuncusu. İşte Eşkıya dizisinin Ömürü Ceren Benderlioğlu hakkında bilgiler:

Eşkıya (EDHO) Ömür Façalı KimdirCeren Benderlioğlu kimdir? (Eşkiya Ömür Façalı)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Ömür karakterini oynayan Ceren Benderlioğlu İstanbul’da 1 Ekim 1983 tarihinde Kadıköy ilçesinde doğmuştur. 36 yaşında olan Ceren Benderlioğlu yüksek eğitimini Trakya Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Almış olduğu özel dersler ile oyunculuk konusunda kendisini geliştiren güzel oyuncu dizi oyuncusu olarak ilk deneyimini 2002 yılında Atv de yayınlanan Ekmek Teknesi dizisinde yaşamıştır. Güzel oyuncunun gerçek adı Ceren Şekerci olmasına rağmen kendisi gibi oyuncu olan Emir Benderlioğlu ile 2010 yılında evlendikten sonra eşinin soy adını alarak Ceren Benderlioğlu olmuştur. Ceren Benderlioğlu‘nun Nur adında bir kızı bulunmaktadır. Ceren Benderlioğlu şu sıralar Ömür Façalı rolünde Eşkıya dizisinde oynamaktadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür FaçalıCeren Benderlioğlu’nun oynamış olduğu diziler?

Ceren Benderlioğlu’nun ilk dizisi 2002 yılında oynadığı Ekmek Teknesi dizisi olmuştur. Daha sonra 2005 yılında Savcının Karısı isimli dizide oynayan Ceren Benderlioğlu yine 2005 yılında Kırık Kanatlar adlı dizide oynayarak tecrübesini artırmıştır. Ceren Benderlioğlu daha sonraki yıllarda Çemberimde Gül Oya, Gülbeyaz, Şahsiyet gibi çeşitli dizilerde oynayan Ceren Benderlioğlu 2014 yılında Atv de yayınlanan Kertenkele dizisinde Seval karakteriyle ön plana çıkmaya başlamıştır.

Ceren Benderlioğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 2019 yılında oynamaya başladı ve dizide Façalıların kız kardeşi Ömür Façalı rolünde yer alıyor. Dizide gerçek hayattaki eşi olan Emir Benderlioğlu ile birlikte oynayan Ceren Benderlioğlu canlandırmış olduğu Ömür Façalı karakteri ile herkesin beğenisini kazanan oyunculardan birisidir. Bir diğer önemli oyuncu da Damla karakteri Tıklayın >> Eşkıya (Edho) Avukat Damla Kimdir? Alpaslan’ın Avukatı

Eşkıya (EDHO) Ömür Façalı ve eşi behzatEşkıya (EDHO) dizisinde Ömür Façalı karakteriyle oynayan ve dizide Behzat’ın hem dizide hemde gerçek hayatta eşi olan Ceren Benderlioğlu canlandırmış olduğu karakter ile beğenilmeye devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümlerinde sahneleri oldukça artan Ömür Façalı bakalım ileriki bölümlerde nasıl bir karaktere bürünecek.

Sizlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ömür Façalı rolüyle ön plana çıkan Ceren Benderlioğlu’na dizioyuncu.com olarak başarılar dileriz. Ceren Benderlioğlu hakkında merak edenler için instagram adresi ve sosya medya hesaplarını da paylaşalım. Ceren Benderlioğlu İnstagram adresi: https://www.instagram.com/cerenbenderlioglu

Ceren Benderlioğlu Eskiya dizisinde Ömür Façalı karakterindeBu konumuzda Eşkıya (EDHO) Ömür Façalı Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Ceren Benderlioğlu) hakkında bilgiler verdik. Sizlerde dizi oyuncumuz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.