Eşkıya (Edho) Musa Kimdir? Amacı Nedir (Sinan Sicimoğlu)

8 Eylül 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan Eşkıya (Edho) dizisi yayınlandığı günden beri aldığı reytinglerle zirvede ki yerini korumaya devam etmektedir. Yönetmen koltuğunda Recai Şaşmaz ve Berna Aruz’un oturduğu Eşkıya (Edho) dizisine 6 sezonda yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Musa karakterini daha yakından tanıtacağız ve Eşkıya (Edho) dizisi Musa kimdir? Eşkıya (Edho) dizisi Musa karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Eşkıya (Edho) Musa Karakteri Kimdir?

Eşkıya (Edho) Musa KimdirHer salı Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve 6 sezonunda olmasına rağmen aldığı reytingler ve zirvede yer alan Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Musa karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Şuan için Musa karakterinin diziye düşman olarak katıldığı bilinmektedir. Bizler Musa karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Eşkıya (Edho) Musa Kimdir?

Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Musa karakterine başarılı oyuncumuz Sinan Sicimoğlu hayat vermektedir. İzleyicler tarafından Musa karakteri kadar, bu karaktere hayat veren oyuncumuz Sinan Sicimoğlu da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Musa karakterine hayat veren oyuncumuz Sinan Sicimoğlu’nu daha yakından tanıtacağız.Sinan Sicimoğlu Eşkıya (Edho) dizisinde Musa rolünde

Sinan Sicimoğlu

Babası Türk annesi ise İranlı olan oyuncumuz Türkiye’de dünyaya gelmiştir. Oyunculukla geçtiğimiz yıllarda tanışan Sinan Sicimoğlu, kamera karşısında ilk defa 2019 yılında vizyona giren New York in New York sinema filmiyle geçmiştir. Filmdeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ertesi yıl yani, 2020 yılında Savaşçı dizisine konuk olmuş ve Yeni Hayat dizisinin de oyuncu kadrosunda yer almıştır. Başarılı oyuncumuz Sinan Sicimoğlu sektörde çok yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Sporla yakından ilgilenen oyuncumuzun özellikle basketbola karşı ilgisi vardır. Kamera karşısında en son 2020 yılında Yeni Hayat dizisi ile geçen oyuncumuz bu sezon Eşkıya (Edho) dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Sinan Sicimoğlu Yer Aldığı Diziler

2020 – Savaşçı
2020 – Yeni Hayat
2021 – Eşkıya (Edho)

Sinan Sicimoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Eşkıya (Edho) dizisinde hayat vereceği Musa karakteriyle ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncu Sinan Sicimoğlu, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatıyla ve yer aldığı projelere ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 575 gönderisi ve yaklaşık olarak 6 bin takipçisi vardır. Sinan Sicimoğlu’nun resmi instagram hesabı: @sinansicimoglu

Sinan Sicimoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Sinan Sicimoğlu henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı Sinan Sicimoğlu’nun hayatında bilinen biri yoktur.

Eşkıya (Edho) Musa – Sinan Sicimoğlu Kıyafetleri

Bu sezon Eşkıya (Edho) dizisiyle Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuz Sinan Sicimoğlu’nun özel hayatında ve Eşkıya (Edho) dizisinde giydiği ceket, gömlek, mont, kaban, kazak, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere Atv’nin reyting rekortmeni Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Musa karakterini ve Musa karakterine hayat veren başarılı oyuncumuz Sinan Sicimoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sinan Sicimoğlu Eşkıya (Edho) dizisinde Musa rolünde oynayacak. Eşkıya (Edho) dizisine yeni gelen oyuncular burada.

Etiketler