Eşkıya (EDHO) Kimsesiz Yaşar Diziye Geri Dönecek mi, Ne Zaman Gelecek?

17.02.2020
909

ATV’nin salı akşamları yayınlanan sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2021 yılında yeni ve heyecanlı bölümleri ile devam ederken dizide merak edilen bir konu da Kimsesiz Yaşar karakterinin yeniden diziye gelip gelmeyeceği oldu. Dizide geçmiş sezonlarda yer almış oyuncular birer birer diziye dönerken önce Meryem karakteri ardından da Ceylan karakteri dönünce çok sevilen Kimsesiz Yaşar karakterinin de döneceği kesinleşti. 15 Ocakta yayınlanan Ramo dizisinde canlandırdığı Cihangir karakteri ölen Olgun Şimşek yeniden Eşkıya dizisine mi dönüyor işte bilgiler..

Eşkıya (EDHO) Kimsesiz Yaşar Diziye Geri Dönecek mi?

Son dönemde en çok izlenen dizilerden biri olan Ramoda yer alan Olgun Şimşek 15 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan yeni bölümde Ramo tarafından vurularak öldü. Ramo dizisinde canlandırdığı Cihangir karakterinin ölmesinin hemen ardından Olgun Şimşek yeniden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Kimsesiz Yaşar karakteri olarak dönecek mi herkes bu konuyu merak eder oldu. Çünkü EDHO da çok sevilen bir isimdi Kimsesiz Yaşar..

ATV ekranlarında seyircisinin severek izlediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2020 yılının Şubat ve Mart aylarında bomba transferlere imza atarken diziye eskiden oynamış efsane olmuş oyuncular da yeniden dahil oluyor. Son olarak Ceylan Meryem’in cenazesinde göründü. Ceylan’ın ardından EDHO izleyicisini heyecanlandıran yeni bir gelişme daha var. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda Kimsesiz Yaşar karakterine hayat veren Olgun Şimşek‘in de diziye geri döneceği öğrenildi.

Eşkıya Kimsesiz Yaşar Diziye Geri mi Dönüyor

Eşkıya Kimsesiz Yaşar Diziye Ne Zaman Gelecek?

Sevilen diziye dahil olması beklenen Olgun Şimşek için herhangi bir bölüm ifadesi kullanılmasa da dizide 18 Şubat salı günü yayınlanacak yeni 157. bölümde Boran karakterinin vurulması ve Damla karakterinin vurularak diziden çıkmasının ardından dizinin heyecanlı şekilde devam edip reytinglerde beklentileri aşması için çok sevilen Yaşar rolünün yeniden diziye davet edilip 160. bölüme kadar oyuncunun dizideki yerini doldurması bekleniyor. Ancak kesin olarak kaçıncı bölümde Kimsesiz Yaşar’ın diziye gireceği belli değil şimdilik.

Eşkıya (EDHO) Kimsesiz Yaşar diziye ne zaman dönecek

Eşkıya (EDHO) Kimsesiz Yaşar 2020 de Diziye Geri mi Dönüyor?

Almış olduğumuz tüyolara göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2020 yılında çok daha heyecanlı ve aksiyonlu olacak. Özellikle Tufan ağanın kızı rolü Yasemin rolü ile diziye dahil olan Olcay Yusufoğlu ile Kimsesiz Yaşar karakterinin dizide yeni bir aksiyona neden olacağı ve renk katacakları ifade ediliyor. Kimsesiz Yaşar rolünü oynayan Olgun Şimşek kimdir kısaca bilgilerini yazalım sizlere:

Olgun Şimşek kimdir? Edho Kimsesiz Yaşar rolü

Olgun Şimşek 1971 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. İlköğretim ve Ortaöğretim yıllarını Bursa’da Mustafakemalpaşa’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Bölümü’nü kazanmış ve bitirmiştir. Hem bir müzisyen kem de dizi oyuncusu olan Olgun Şimşek 1996 yılında Şebnem Sönmez ile evlenmiş daha sonra ayrılmıştır. Kapalı Çarşı dizisi ile tüm Türkiye onu tanımaya başlamıştır. Meraklısına >> Eşkıya (EDHO) Yeni Sezon 2020 Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Eşkıya (EDHO) Kimsesiz Yaşar 2020 de Diziye Geri mi Dönüyor

Aşk Olsun ve Üflediler Söndüm isimli şarkıları ile hem dizide hem de müzik piyasasında ses getirmiştir. Dizi oyuncusu olarak Beyaz Gelincik, Yalan Dünya, Kapalıçarşı, Yedi Numara, Beşik Kertmesi, Alacakaranlık, Kapıları Açmak, Üsküdar’a Giderken, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Bir Litre Gözyaşı gibi dizilerde rol almıştır. Oynadığı rollerin hakkını veren Olgun Şimşek özellikle EDHO dizisinde Kimsesiz Yaşar karakteriyle herkes tarafından takdir edilmiş bir oyuncu olmuştur.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Kimsesiz yaşar dönüşü dört gözle bekliyoruz

  2. Anonim dedi ki:

    Gelsin dostum yasar geriye