Eşkıya (Edho) İshak Kimdir? Amacı Ne, kim için Çalışıyor? Caner Kurtaran

10.02.2021
37

İlk bölümü ile 8 Eylül 2015 tarihinde karşımıza çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ATV kanalında yayın hayatına hızlı bir şekilde devam ederken oyuncu kadrosuna da yeni isimler eklemeye devam ediyor. Diziye yeni dahil olan karakterlerden bir tanesi de İshak karakteri oldu. Biz de bu konuda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi izleyicileri adına İshak karakterinden ve İshak karakterine hayat veren oyuncumuzdan sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.Eşkıya (Edho) İshak Karakteri

Eşkıya (Edho) İshak Karakteri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 182. bölümünde karşımıza çıkacak olan yeni karakterlerden bir tanesi de İshak karakteri oldu. İshak karakteri yeni eylemi yönetecek kişidir. Hızır ile sık sık karşı karşıya geleceklerdir. Hızır’la tam bir düşman kesilen İshak karakteri kolay lokma olmadığını Korkmazlar başta olmak üzere pek çok kişiye gösterecektir. İshak karakterini Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde görmeye başladığımız zaman daha detaylı bir şekilde analiz edeceğiz.

Eşkıya (Edho) İshak Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İshak karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz Caner Kurtaran’dır. Caner Kurtaran’ı tanımayan okurlarımız ve izleyicilerimiz adına oyuncumuzu daha yakından tanıtmak istedik. Biz de sizler adına Caner Kurtaran’ın hayatından ve bilgilerinden konumuzun ilerleyen kısmında sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Caner Kurtaran Kimdir?

Caner Kurtaran KimdirCaner Kurtaran, 26 ekim 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aktif olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenmektedir. 2005 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda da birkaç yıl çalışmıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2005 yılında Güz Yangını dizisi ile yaşamış en son karşımıza ise Ramo dizisi ile çıkmıştır. Ekranların sevilen erkek oyuncularından bir tanesidir. Projelerini Hasan Güngör menajerlik ile birlikte sürdürmektedir.

Caner Kurtaran’ın Yer Aldığı Diziler

2005 – Güz Yangını
2006 – Kırık Kanatlar
2006 – Yaprak Dökümü (Şevket)
2010 – Aşk ve Ceza
2011 – Sırat
2012-2013: Huzur Sokağı
2012 – Böyle Bitmesin (Konuk Oyuncu)
2014 – Çırağan Baskını (Ali Suavi)
2015 – Bir Deniz Hikayesi (Semih)
2018 – Kalbimdeki Deniz (İzak Wolowitz)
2019 – Tek Yürek
2019 – Kimse Bilmez (Manyak Nedim)
2020 – Ramo
2021 – Eşkıya (İshak)

Caner Kurtaran’ın İnstagram Hesabı

Caner Kurtaran resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçiler ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Caner Kurtaran resmi instagram hesabında 124 gönderisi bulunurken 10,4 bini aşkın da takipcisi yer almaktadır. Yer aldığı projeleri de sık sık sosyal medya hesabında paylaşan oyuncumuzun resmin instagram hesabını yakından incelemek isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz @canerkurtaran kullanıcı isimli hesaba bakabilirler.Caner Kurtaran'ın İnstagram Hesabı

Caner Kurtaran’ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Caner Kurtaran hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Caner Kurtaran, Melek Küçük ile sevgilidir. Sevgililer gününde Caner Kurtaran sevgilisi Melek Küçük ile bir fotoğrafını paylaşmış ve ‘güzel kadınım güzel kalpli kadınım daha nice sevgililer günümüz birlikte sağlıkla aşkla olsun’ notunu düşmüştür.Caner Kurtaran'ın Sevgilisi Var Mı Evli Mi

Eşkıya (Edho) İshak Karakterinin Kıyafetleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde pek çok karakterde de olduğu gibi İshak karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edildi. İshak karakteri dizide yer almaya başladığında İshak karakterinin kıyafetlerini sizlere marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sunacağız. Sizlerin de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisi İshak karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa bölüm ve sahne ilgi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yer alacak olan İshak karakterinden ve İshak karakterine hayat veren oyuncumuz Caner Kurtaran’dan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı beklemekteyiz. Ayrıca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yeni dahil olan oyuncularımızı yakından incelemek adına Eşkıya (EDHO) Dizisine Yeni Gelen Oyuncular isimli konumuza da bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..