Eşkıya (Edho) Hızır Ali ve Didem Vuruldu Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?

18.05.2021
60

18 Mayıs 2021 salı günü yayınlanan Eşkıya (Edho) dizisinde Hızır Ali ve Didem Vuruldu Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı? çıktı mı yeni sezonda dizide olacak mı gibi sorular damga vuracak. Çünkü fragmanı izleyenler Hızır Ali Vuruldu mu nikah törenindeki çatışmada Hızır Ali ve eşi ölecek mi diziden ayrılıp çıkacak mı gibi merak edilen soruları bizlere yönelttiler.

Eşkıya (Edho) Hızır Ali Vuruldu Öldü mü?

Eşkıya (Edho) Hızır Ali Vuruldu Öldü müÖncelikle Eşkıya (Edho) dizisinin 18 Mayıs günü yayınlanan 195. bölümünde Hızır Ali ve eşi Vuruldu Öldü mü sorusuna hayır ölmeyecekler cevabını verelim. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin 18 Mayıs salı günü yayınlanacak olan 195 bölümünde Hızır Ali öldü mü Hızır Ali eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinden ayrıldı mı nikah töreni sonrasında yapılan saldırı girişimi ile Hızır Ali’ye dair bilgiler merak edildi, çünkü fragmanda Hızır Ali ve Didem’in öldürülmesi emri veriliyor ve silahlar konuşmaya başlıyor.

Hızır Ali ve Didem Ölecek mi? Eşkıya 196. bölüm

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin 195. bölümünde fragmanı izleyenler kız da Hızır Ali de ölmüş cümlesi ile Hızır Ali’nin öldüğünü düşünecekler. Ancak gerçekte durumlar biraz farklı. Eşkıya dizisinin 195 bölümünde İlyas Çakırbeyli’nin Pınar’la birlikte kurduğu oyun Ömür Çakırbeyli’nin son anda mekanı bastırmasıyla bozulmuştur. Tüm düşmanlarına tek seferde temizlemeyi planlayan ve bunun için ciddi bir saldırı girişiminde bulunan İlyas Çakırbeyli sadece Rıdvan’ın oğlu olan Musa’yı öldürecek. Oğlunun intikamını almak isteyen Rıdvan ise kana kan diyerek Hızır Çakırbeyli’nin oğlu olan Hızır Ali’yi öldürerek intikamını almak ister.

Bu durumlardan habersiz olan Hızır Çakırbeyli duruma el koyarak kendi oyununun içine yeni bir oyun kurar ve Hızır Ali ve Didem karşılarında Hızır Çakırbeyli’yi bulsalar da Haşmet Façalı ile konuşarak sevenlerin kavuşmasını isterler. Ortamın gergin olmasından dolayı nikah merasimine evlerinin bahçesinde yapmaya karar veren Hızır Çakırbeyli oğlu Hızır Ali ve Didem’e yapılacak olan bu silahlı saldırıyı yine de engelleyemez. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla Hızır Ali ve Didem vurulmuştur hatta öldüğüne dair bilgiler gelse de omzundan vurulan Hızır Ali elbette ölmeyecek.

Hızır Çakırbeyli’nin oğlu olan Hızır Ali ve eşi Didem zor anlar yaşasa da ölümden kıl payı kurtulacaklar. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde 195. bölümde Hızır Ali ve Didem öldü mü sorusuna hayır ölmedi yeni sezonda da bu oyuncuları izlemeye devam edeceğiz diyoruz. Eşkıya (Edho) Hızır Ali ve Didem Vuruldu Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı? konusunda yorum ve görüleriniz varsa yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Fatma dedi ki:

    Didem ayrılmasın istiyorum diziden iksi yaşasın istiyorum inşallah

  2. Anonim dedi ki:

    Didem ve hızır ali ölmesin facalilarda dizidencikmasin

  3. Uğur dedi ki:

    Didem ölmesin ölürse izlemeyi bırakırım