Eşkıya (EDHO) Hayriye Çakırbeyli Neden Diziden Çıktı Ayrıldı?

19.01.2021
62

Eşkıya (EDHO) Hayriye Çakırbeyli Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümünde Hayriye Çakırbeyli rolünü canlandıran Sabina Toziya diziden ayrılmak zorunda kaldı. Hayriye Çakırbeyli neden Edho’dan ayrıldı çıktı? Yeniden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılacak mı? EDHO dizisi Hayriye Çakırbeyli bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

hayriye cakirbeyli diziden cikti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hayriye Çakırbeyli Neden Yok?

Yapımcılığını ATV İç Yapımlar’ın üstlendiği, başrollerini Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil ve Ceren Benderlioğlu’nun paylaştığı yapımda Hayriye Çakırbeyli karakterine hayat veren Sabina Toziya EDHO’nun 179. bölümde senaryo gereği ölerek diziye veda ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hayriye rolünü canlandıran Sabine Toziya diziden ayrıldı.

EDHO Hayriye Çakırbeyli Neden Diziden Çıktı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 72 yaşındaki Hayriye anası Sabina Toziya Makedonya’ya gitmişti. Sabina Toziya döneceği sırada beyninde bir tümör tespit edildi ve hemen ameliyata alındı. Dört gün yoğun bakımda kalan oyuncu sağlığına kavuşmak için dinlenmeye çekildi. Sağlık durumu henüz çok iyi olmayan Sabina Toziya için EDHO dizisinden ayrılmasına karar verildi.  Hayriya Ana bundan sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer almayacak.

Eskiya duyaya hukumdar olmaz Hayriye ana diziden neden cikti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Hayriye Ana Diziden Çıktı Mı?

EDHO dizisinin Hayriye Ana’sının rolü ve dizideki anlamı çok büyüktü. Ama aniden ameliyat oluşu gelen haberlere göre sağ tarafında felç inmiş olması onun diziden çıkmasına sebep oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Sabina Toziya diziden çıktı. Bu yüzden de ünlü oyuncunun hastalığının durumu göz önüne alınarak usta oyuncuyla ilgili cenaze sahnesi yazıldı. Senaryoda yapılan değişiklikle Sabina Toziya diziden ölerek ayrılmış oldu.

eskiya dunyaya hukumdar olmaz hayriye ana neden oldu

Hayriye Ana Sabina Toziya EDHO Dizisine Geri Dönecek Mi?

Hayriye Çakırbeyli rolü ile kalplere taht kuran oyuncu Sabina Toziya geçirdiği ameliyatın ardından hastane de ve evinde dinlenecek. Bu yüzden de artık sete geri dönmeyecek. EDHO dizisinde Hayriye Ana rolünü canlandıran oyuncu senaryo gereği diziden ölerek ayrıldı. Bu yüzden de EDHO dizisine dönmesi mümkün değil.

edho hayriye ana oldu

Sabina Toziya Hayriye Ana’nın Sağlık Durumu Nasıl İyileşecek Mi?

Edho dizisinde rol alan Sabina Toziya Makedonyalı. Yılbaşı tatilinde Makedonya’ya giden ve dönüş sırasında bayılan oyuncunun beyninde çıkan tümör sonucunda hemen ameliyata alındı. Ameliyatını Mekadonya Sağlık Bakanı Venko Filipce yaptı. Gelen haberlere göre oyuncunun sağ tarafında felç indi. Yoğun bakımdan normal odaya geçen Sabina Toziya’nın yakın zamanda evinde dinlenmeye çekileceği söyleniyor. Kendisine sağlık diliyoruz. Umarız en yakın zamanda eski sağlığına kavuşur. Sizlerin EDHO dizisinin Hayriye Ana’sına yazacağı iyi dilekleri var mı? Yorum kısmından yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.