Eşkıya (EDHO) Hakan Kimdir? Neler Yapacak (Ali Yerlikaya)

Eşkıya (EDHO) Hakan Kimdir? Neler Yapacak (Ali Yerlikaya) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonu yayına başlarken kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. EDHO dizisine katılan yeni isim de Ali Yerlikaya. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alacak olan Ali Yerlikaya Kimdir? Hangi dizilerde rol aldı ve EDHO’da hangi rolde oynayacak bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ali Yerlikaya Kimdir?

EDHO dizisi kadrosuna yeni katılan Ali Yerlikaya kimdir? 1981 doğumludur. New York Film Academy Acting in front of Camera (Kamera Önü Oyunculuk), New York Film Academy – Audition and Body Language Education (Vücut Dili Eğitimi), İstanbul Art Academy – Acting and Body Language Training in Front of the Camera (Vücut Dili ve Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi),İstanbul Art Academy – Diction and Dubbing Training (Diksiyon Eğitimi) almıştır. Yakışıklı oyuncunun daha önce rol aldığı projeler; Kaderimin Yazıldığı Gün, Kurtlar Vadisi , Kolpaçino 3. Devre ve  Ketenpere dizi filmlerinde rol aldı.  Ali Yerlikaya instagramını takip etmek isteyenler için instagram hesabı bilgilerini sizlerle paylaşalım. Ali Yerlikaya instagramı: https://www.instagram.com/ali_yerlikaya/?hl=tr

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hakan Kimdir Karakteri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni sezonda katılan Ali Yerlikaya dizi de Hakan karakterini canlandıracaktır. EDHO dizisinde Hakan nasıl biri kimdir bilgileri. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosunda yer alan Ali Yerlikaya yani Hakan karakteri sezon boyunca rol alacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini başrollerinde Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Mustafa Üstündağ, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Hüseyin Avni Danyal yer alırken yönetmen koltuğunda Onur Tan oturuyor. Başarılı oyuncuları da kadrosuna ekleyerek yeni sezonda kendinden söz ettirmeye kararlı olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonunu merakla bekleyen sevenlerini yorum kısmına alalım.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonunda kadrosuna başarılı isimler kattı. 4 sezondur yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonda kadrosuna Naz Elmas, Selda Alkor ve Burak Sergen katıldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon çekimleri başladı. 5. sezonuna bomba gibi hazırlanan dizinin çekimleri başladı ve yeni sezon tanıtım fragmanı da merakla bekleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonuna katılan Naz Elmas’ta sette Oktay Kaynarca ve Burak Sergen ile çekindiği fotoğrafları instagram hesabından paylaşarak müjdeyi sevenlerine vermiş oldu. Edho dizisi 5. sezon çekimleri başladı ve yeni sezonu da eylül ayı sonunda yayınlanacaktır diye düşünüyoruz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi önceki seoznu 25 eylül de yayınlanmıştı. Bu sezon yaklaşık aynı tarihte yayınlanacaktır diye tahmin ediyoruz.

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler