Eşkiya (EDHO) Ebru Neden Yok Diziden Çıktı Mı Ayrıldı Mı?

Bu konumuzda sizlere sevilen dizi Eşkıya (EDHO) dizisinden ayrılan Ebru karakterinin neden ayrıldığından ve diziye tekrar gelip gelmeyeceğinden bahsedeceğiz. Eşkiya (EDHO) Ebru Neden Yok, Eşkiya dizisi Ebru diziden çıktı mı, Eşkiya (EDHO) Ebru Diziden Çıktı Mı Ayrıldı Mı? Dilşad Şimşek EDHO’dan ayrıldı mı gibi merak edilen sorulara yanıt burada.

6 sezondur Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan dizinin senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz birlikte kaleme almıştır. Oldukça usta isimlerin yer aldığı dizi hâlâ heyecan ve merakla izlenmektedir. İlk bölümü 8 Eylül 2015 tarihinde yayınlanan dizi yıllar geçmesine rağmen hâlâ aldığı reytinglerle zirvede olmaya devam ediyor. Hepimizin bildiği gibi sevilen diziye bazı oyuncular dahil olmuştu. Her dizide olabileceği gibi Eşkıya dizisinin de oyuncu kadrosuna katıl oyuncular olduğu gibi diziden ayrılan oyuncularda oldu. Bizde sizler için diziden ayrılan oyuncumuz Dilşad Şimşek’in hayat verdiği Ebru karakterinin neden diziden ayrıldığını ve diziye tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.Eşkiya (EDHO) Ebru Neden Yok Diziden Çıktı Mı

Eşkiya (EDHO) Ebru Diziden Neden Çıktı?

Hepimizin bildiği gibi geçtiğimiz günlerde dizinin oyuncularından Hayriye karakterine hayat veren oyuncumuz Sabiha Toziya’nın beyninde tümör çıkmış ve diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Hepimizi üzen bu durum sonrasında senaryoda değişiklik yapılmak zorunda kaldı. Ani gelişen bu olay karşısında senaryoya Ebru karakterinin vurularak öldürülmesi eklendi ve bunun üzerine Ebru diziden ayrılmak zorunda kaldı. Yani Ebru’nun diziden ayrılması kendi isteği ile değil senaryo gereğidir.

Eşkiya (EDHO) Ebru Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

Geçtiğimiz günlerde dizinin önemli oyuncularından biri olan Sabiha Toziya’nın beyninde tümör çıkmıştı ve diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Bu durum karşısında senaryo değişikliği yapan senaristler Ebru karakterinin vurularak diziden ayrılmasını yazmışlardır. Ebru karakteri hain çıkacaktır ve vurularak öldürülecektir. Aslında Ebru, dizinin basından beri hain değildi, ancak ani gelişen senaryo değişikliğinden dolayı Ebru karakterinin hain olması senaryoya eklenmiştir, senaryoda başından beri böyle bir şey yazmıyordur. Yani Ebru, Hızır’ı öldürmek isteyecektir. Sonradan hain olduğu ortaya çıkan Ebru, vurularak öldürülecektir. Bu şekilde diziden ayrılan oyuncumuz kısacası senaryo gereği diziden ayrılmak zorunda kalmıştır.

Eşkiya (EDHO) Ebru Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Başarılı oyuncu Dilşad Şimşek’in hayat verdiği Ebru karakteri, dizinin önemli karakterlerinden biriydi. Ancak diziden senaryo gereği öldürülerek ayrılan Ebru’nun hain olduğu ortaya çıkmıştır ve bu yüzden vurulmuştur. Ölerek diziden ayrılan birinin tekrar diziye dahil olması mümkün değildir. Eğer Ebru hain olmasaydı, diziye daha devam edecekti. Fakat son anda değişen senaryo da Ebru’nun hain olduğu yazılmıştır ve vurularak öldürülmüştür. Kısacası Ebru karakteri senaryo gereği diziden ayrılmak zorunda kalmıştır ve tekrar diziye gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir.Eşkiya Ebru öldü mü diziden çıktı mı

Eşkıya (EDHO) Ebru Kimdir?

Ebru Ünal Kaplan’ın avukatıdır. Behzat Façalı ile sevgili olan Ebru, çok iyi silah kullanır. Mirasını Alparslan’a bıraktığını söyleyen Ebru, Çakırbeyliler’in yanında kalarak onlara yardımcı olmaya başlar. İlerleyen günlerde Behzat ile aralarında bir yakınlaşma olur ve sevgili olurlar. Ceylan ile iyi anlaşan Ebru ona da işlerinde yardımcı olur. Alparslan’ın yollarını Hızır’la ayırması sonrasında onu ziyarete giden Ebru, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştır. Alparslan ona kendisiyle birlik olmadığını ve kimin avukatı olduğunu hatırlatır ve dizide bu şekilde bulunan Ebru, yeni bölümde hain çıkacaktır ve Hızır’ı öldürmek isteyecektir. Daha sonra ise vurularak diziden ayrılacaktır.

Eşkiya Ebru öldü mü diziden çıktı mı?

Bu konumuzda sizlere Eşkıya (EDHO) dizisinin oyuncularından Ebru’nun diziden neden ayrıldığından ve diziye tekrar gelip gelmeyeceğinden bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Eşkiya (EDHO) Ebru Neden Yok Diziden Çıktı Mı Ayrıldı Mı? konusunda yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Eşkiya (EDHO) Yeni Gelen Oyuncular konumuza göz atabilirsiniz.

Etiketler