Eşkıya (Edho) Dizisi Volkan Kimdir? Erdinç Gülener

26.04.2021
242

6 sezondur Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Eşkıya (Edho) dizisinin yönetmen koltuğunda Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan oturmaktadır. Yıllar geçmesine rağmen hala aldığı reytinglerle Salı gününü zirvede tamamlayan Eşkıya (Edho) dizisinin senaryosunu ise Bahadır Özdener ve Berna Aruz ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Eşkıya dizisine 6. sezonda yeni bir isim dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Volkan karakterini yakından tanıtacağız ve Eşkıya (Edho) Volkan kimdir? Eşkıya (Edho) Volkan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Eşkıya (Edho) Volkan Karakteri Kimdir?

Eşkıya Volkan Kimin adamıHer salı Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Eşkıya (Edho) dizisine 6 sezonda dahil olan Volkan karakterinin diziye düşman olarak mı, yoksa Hızır Reis’in yanında mı yer alacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Volkan karakteri 192. bölümde karşımıza çıkacaktır. Bizler Volkan karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle paylaşacağız.

Eşkıya (Edho) Volkan Kimdir?

192. bölümde izleyici karşısına çıkacak olan Volkan karakterine başarılı oyuncumuz Erdinç Gülener hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Eşkıya Edho dizisine yeni katılan oyuncumuz Erdinç Gülener’i daha yakından tanıtacağız ve Erdinç Gülener kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Eşkıya (Edho) Dizisi Volkan Kimdir

Erdinç Gülener Kimdir?

50 yaşındaki oyuncumuz 26 Ocak 1971 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi oyunculuk ana sanat dalından mezun olan oyuncumuz, aynı yıl Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda dublaj sanatçısı olan Erdinç Gülener, bu zamana kadar onlarca tiyatro oyununda yer almış ve hala aktif olarak da tiyatro ile ilgilenmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2007 yılında Yeni Evli dizisi ile geçen oyuncumuz aynı zamanda mezun olduğu üniversitede oyunculuk eğitmenli de yapmıştır. Kariyerindeki asıl çıkışı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Müfettiş Richard Kane karakteri sayesinde yakalayan Erdinç Gülener, kamera karşısında en son 2021 yılında Kırmızı Oda dizisiyle geçmiştir.

Erdinç Gülener Yer Aldığı Diziler

Yeni Evli (2007) Payidar
Canan (2010 – 2011) Selim
Ben Onu Çok Sevdim (2013 – 2014) Ferit Alnar
Kurtlar Vadisi Pusu (2013 – 2014) Müfettiş Richard Kane
Kertenkele (2014 – 2016) Komiser Ünsal
Bir Deli Sevda (2017) Cengiz Gökdeniz
Çukur (2019 – 2020) Adem Yılmaz
Kırmızı Oda (2021) Erhan Gölge
Eşkıya Edho (2021) Volkan

Erdinç Gülener Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Eşkıya (Edho) dizisinde hayat vereceği Volkan karakteriyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Erdinç Gülener sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 158 gönderisi ve 22 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Erdinç Gülener’in resmi instagram hesabı: @erdinc_gulener

Erdinç Gülener Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Usta oyuncumuz Erdinç Gülener yıllar önce Yelda Gürkan ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliğinden 2 kızı olmuştur. Büyük kızları Yağmur 19 yaşında, küçük kızları Ada ise 3 yaşındadır. Çift daha sonra anlaşamayarak yollarını ayırmıştır. Oyuncumuzun şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Eşkıya (Edho) Volkan – Erdinç Gülener Kıyafetleri

Bu sezon Atv ekranlarında karşımıza çıkacak olan usta oyuncumuz Erdinç Gülener tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuz Erdinç Gülener’in özel hayatında ve Eşkıya Edho dizisinde giydiği ceket, kaban, mont, gömlek, kazak, hırka, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka-fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Volkan karakterini ve Volkan karakterine hayat veren oyuncumuz Erdinç Gülener’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.