Eşkıya (Edho) Demir Kimdir? İdris’in Kardeşi (Çetin Sarıkartal)

İlk bölümü ile 8 Eylül 2015 tarihinde seyirciye sunulmuş olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisi izleyiciler tarafından halen sevilerek izlenmektedir. Dizi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam etmekte ve heyecanlı bir şekilde yayın hayatını sürdürmektedir. Diziye yeni dahil olan karakterlerden bir tanesi de Demir karakteri oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisine yeni dahil olan Demir karakterini ve ona hayat verecek olan oyuncumuzu sizlere tanıtacağız.Eşkıya (Edho) Demir Karakteri

Eşkıya (Edho) Demir Karakteri

Demir karakteri diziye gelişi ile isminden sıkça söz ettirmeye başladı bile. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde Demir karakteri Hızır’ın yeni düşmanlarından bir tanesidir. Aynı zamanda da  İdris’in kardeşidir. Demir karakteri dizide kaldığı süre boyunda Hızır karakteri ile olukça çekişmeli bir düşmanlık yaşayacaklardır. Demir karakterinin özellikleri belli oldukça sizlerle paylaşacağız.

Eşkıya (Edho) Demir Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde Demir karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Çetin Sarıkartal’dır. Çetin Sarıkartal’ı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız adına konumuzun ilerleyen kısmında oyuncumuzun hayatından ve bilgilerinden sizlere bahsedeceğiz. Gelin Çetin Sarıkartal’ı daha yakından detaylı bir şekilde tanıyalım.

Çetin Sarıkartal Kimdir?

Çetin Sarıkartal KimdirTam ismi  Çetin Kemal Sarıkartal’dır. Çetin Sarıkartal, 1959 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu olmasının yanı sıra yönetmen ve yazardır. 1996 yılından bu yana aktif olarak mesleğini sürdürmektedir. Bugüne denk pek çok dizi, film ve tiyatro oyununda boy göstermiştir. En son karşımıza Çukur dizisi ile çıkmış ve izleyicilerden tam not almayı başarmıştır.

Çetin Sarıkartal’ın Dizileri

2009 – 7 Kocalı Hürmüz
2017 – Çukur
2019 – Azize

Çetin Sarıkartal’ın İnstagram Hesabı

Oyuncumuz Çetin Sarıkartal, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Çetin Sarıkartal’ın resmi instagram sayfasında 32 gönderisi ve 30 bine aşkın takipçisi yer almaktadır. Çetin Sarıkartal’ın resmi instagram hesabı kullanıcı ismi: @cetin.sarikartalÇetin Sarıkartal'ın İnstagram Hesabı

Çetin Sarıkartal Evli Mi? Eşi Kim?

Çetin Sarıkartal’ın eşinin olup olmadığına dair araştırmalar da yaptık. Ancak oyuncumuzun eşinin olduğuna dair bilgilere ulaşamadık. Çetin Sarıkartal’ın eşinin kim olduğuna dair bilgilere ulaştığımızda sizlerle güncel olarak paylaşmaya çalışacağız.

Eşkıya (Edho) Demir Karakterinin Kıyafetleri

Gelişi ile isminden sıkça söz ettirecek olan Demir karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edildi. Demir karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte elimizden geldiğince sizlerle paylaşacağız. Sizde Demir karakterinin kıyafetlerinden merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Eşkıya (Edho) Demir Kimdir? sorusunun yanıtını vermeye çalıştık. Sizlerin de konu hakkında görüş ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Diziye yeni gelen oyuncularımızın tümünü  Eşkıya (EDHO) Dizisine Yeni Gelen Oyuncular başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler