Eşkıya (Edho) Ceylan Neden Diziden Çıktı Ayrıldı? Sanem Çelik Geri Dönecek mi?

İlk bölümü ile karşınızda 8 Eylül 2015 tarihinde ATV kanalında çıkmış olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, bir oyuncu ayrılığına daha yer verirken Eşkıya dizisi izleyicileri hangi karakterin neden diziden ayrıldığını merakla araştırmaya başladı. Bizde bu konumuzda sizlere Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden Ceylan karakterinin neden ayrıldığını ve geri gelip gelmeyeceğini paylaşacağız.Eşkıya (Edho) Ceylan Neden Diziden Çıktı

Eşkıya (Edho) Ceylan Neden Diziden Çıktı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde önümüzdeki bölümlerinde diziden ayrılacak olan karakter Ceylan karakteri oldu. Dizide en çok sevilen karakterlerden bir tanesi olan Ceylan karakteri, önümüzdeki bölümde diziye veda edecek. Ancak karakteri neden ayrılacağı net bir şekilde ifade edilmemiştir.

Eşkıya (Edho) Ceylan Neden Diziden Ayrıldı?

Eşkıya (Edho) Ceylan Neden Diziden AyrıldıSenaryosunu Bahadır Özden Erin ve Berna Aruz’un kaleme almış olduğu aksiyon ve dram türünde bir dizi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu sıralar sık sık oyuncu ayrılıklarına yer vermektedir. Önümüzdeki bölümde ise diziye veda eden karakter Ceylan karakteri olacaktır. Ceylan karakterine hayat veren oyuncumuz Sanem Çelik’in diziden neden yarıldığı ise ifade edilmemiştir.

Eşkıya (Edho) Ceylan Diziye Tekrar Gelecek Mi?

Diziye önümüzdeki bölümlerden itibaren veda edecek olan Ceylan karakterinin diziye tekrar gelmesi beklenmiyor. Kesin ve net bir şekilde Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinden ayrılacak olan Ceylan karakteri, diziye tekrar dönmeyecektir.

Eşkıya (Edho) Ceylan Karakteri

Eşkıya (Edho) Ceylan KarakteriHandan’ın kız kardeşi olan Ceylan eniştesi Ömer’in ölümünün ardından ablası ile birlikte sürgün hayatı yaşamaya mahkum bırakılmıştır. Hızır ise bu olayın ardından Meryem ile evlenmiştir. Ceylan kendisine yapılan haksızlığı ve aşkını asla unutamaz. Hafızası çok kuvvetli olan Ceylan’ın sevdası ile nefreti birbirine karışmıştır ve hesap soracağı günü beklemektedir. Sabırla hesap soracağı günü bekleyen Ceylan karakteri, kendisine yapılan haksızlığa karşı tarafa ödetmek için 20 sene beklemiştir.

Bu konumuzda da sizlere Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sevilen karakterlerinden bir tanesi olan Ceylan karakterinin diziden neden ayrıldığını ve geri gelip gelmeyeceğini paylaşmak istedik. Sizlerin de Ceylan karakterinin diziden ayrılışı ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Sizler Eşkıya dizisinden Ceylan karakterinin ayrılığı ile ilgili neler düşünüyorsunuz?

Etiketler