Eşkiya (EDHO) Boran Öldü mü, Diziden Çıktı Ayrıldı mı? (Mustafa Üstündağ)

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 157. bölümü nefesleri kesecek görünüyor. 18 Şubat salı günü ekrana gelecek olan ATV ekranlarının sevilen fenomen dizisi Eşkiya’da 157. bölümde şok sahneler tanıtım fragmanını izleyenleri üzdü. Çünkü fragmanda Boran karakteri ölüyor. EDHO’da Mustafa Üstündağ’ın canlandırdığı Boran karakteri gerçekten diziden ayrıldı mı, Boran rolü Edho’dan çıktı mı çok merak edildi.

Bizde bu konumuzda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Boran öldü mü? EDHO’da Boran rolü neden diziden ayrıldı, neden çıktı gibi sorulara yanıt arayacağız. Öncelikle Boran rolünü oynayan Mustafa Üstündağ dizide çok sevilen ve kesinlikle diziden ayrılmasını izleyicilerin istemediği bir oyuncu. Yani çok seviliyor ve karakterinin büyük bir fan kitlesi var. Bu nedenle Boran kesinlikle dizide olmalı diye kampanya bile başlattılar. Boran ölmesin diziye devam etsin kampanyası:

Eşkiya (EDHO) Boran Öldü mü, Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

Tüm bu soruları sormaya neden olan Eşkıyanın 157. bölüm fragmanı oldu. Çünkü fragmanı izleyenler Sema Öztürk’ün canlandırdığı avukat Damla rolü ile beraber Mustafa Üstündağ’ın canlandırdığı Boran karakterinin de öldüğünü Eşkiya’ya veda ettiğini düşündüler. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. bölümde Boran öldü mü? sorusunu akılara getiren sahnede dizide vurulan ve yere yığılan Boran karakteri izleyicilerin öldü diziden çıktı mı serzenişlerine neden oldu. İşte Boranın yere düştüğü ve öldü diye düşünüldüğü o sahne:Eşkıya Boran Öldü mü 157. bölüm 18 Şubat

Herkes merak ediyor böylesine sevilen sayılan bir oyuncu ölmemeli diziden çıkmamalı diye. Bizde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. bölümünde vurulan ama ölmeye hiç niyeti olmayan Boran ölecek mi? diziden çıkacak mı hemen bilgileri yazmaya başlayalım. Yayınlandığı günlerde en çok izlenen dizi olan Eşkıyada Boran ölecek mi? Tekin babam öldü dese de bizce Boran ölmeyecek, diziye devam edecek. Zaten fragmanda bazı oyunlar olduğunu dikkatli izleyenler anlamıştır.

Tekin Babam Öldü dedi, Boran Öldü mü Gerçekten?Edho Boran Öldü mü yaşayacak mı

Tekin’in babam öldü demesi elbette gerçekten öldüğünü ortaya koymaya çalışan bir feryat olarak nitelendirilebilir ancak Tekin babasının öldüğünden emin olmadan söylüyor bunu. Zaten sevilen bir oyuncu olan Mustafa Üstündağ için sosyal medyada Eşkıyada Boran ölmesin yaşasın diye kampanyalar bile yer almaya başladı. Merak etmeyin sevgili okurlar, böylesine sevilen bir oyuncuyu yapımcılar kolay kolay öldürmez.

Eşkıya Dizisi Boran ölecek mi yaşayacak mı merakla bekleniyor.

Aslında herkes benzer soruları merak ediyor: EDHO’da Mustafa Üstündağ’ın canlandırdığı Boran karakteri öldü mü diziden çıktı ayrıldı mı soruları çok sorulurken, Boran ölerek mi diziden mi çıkacak yoksa vurulduktan sonra yaralanıp hastanede yeniden hayata mı dönecek izleyiciler için hemen cevap verelim. Eşkıya dizisi 157. ve 158. bölümde bir çok ölüm yaşanacak. Sevilen oyunculardan birisi olan Avukat Damla karakteri de diziden ayrılacak. Ancak Boran ölmeyecek ve diziye devam edecek. Tekin ise babası kesin ölmeden önce söyledi o sözleri, yani babam öldü demesi bir kandırmacadan ibaret.Eşkiya Boran Ölecek mi diziden çıkacak mı

Eşkıyada Damla Öldü (Sema Öztürk)

Edhoda Alparslan’ın avukatı olan Damla karakteri maalesef yeni bölümde vuruldu ve ölerek diziye veda etti. Sema Öztürk’ün canlandırdığı Avukat Damla karakteri bu hafta diziye kesin olarak veda ediyor. Detaylı bilgiler ve resimler için Tıklayın >> Eşkıya Damla Neden Öldü Diziden niçin Çıktı?

Eşkiya dizisinde Boran’a ne olacak, Boran ölecek mi yaşayacak mı sorusuna bu sayfada yanıt vermeye çalıştık. Mustafa Üstündağ, Eşkiya’da en sevilen oyuncuların başında geliyor. Oğlu Tekin babam öldü diye yaygara koparsa da dizide Boran ölmeyecek, hastanede yoğun bakım sonrası yeniden dirilecek. Eşkıya’da Tufan’ın kızı Yasemin yeni bölümde intikam peşine düşücek. Dizide tam bir ölüm kalım mücadelesi yaşanacak. Ancak izleyicilerden bazıları farklı yorumlarda da bulunuyor. İşte Eşkıya dizisi için yapılan yeni bölüm yorumlarından bazıları:

Yorum: Boran bence dizide zaten tutmadı ve gereksizdi ölmesine fazla üzülmem. Doğruya doğru, komik mi desen yok, özelliği var mı desen yok, tekin ölse üzülürüm, ama Boranın ölmesi gayet iyi oldu bence. Burada anca Ebruya üzülürüm o kadar. Yorum 2: Boran ölmemiştir. Tekin’in sesini son sahnedeymiş gibi gösteriyorlar fragmanda ama öyle değil bence. Yorum 3: Damla’ya çok üzüldüm, sebebini tahmin edemiyorum ama bence Boran’ı öldürmediler. Güzel bir bölüm geliyor sanırım 👍 İşte Eşkıya 157. bölüm fragmanı:

Yorum yaz

1 Yorum

  1. BORANIN ÖLMESİ DIZININ BIRAZ DA OLSA SEYIRCI POTANSIYELINI DUSUREBILIR. BU NEDENLE OLECEĞİNİ ŞU AŞAMADA DÜŞÜNMÜYORUM…

Etiketler