Eşkıya (Edho) Barış Kim (Hazım Körmükçü) Kimin Adamı

14.10.2021
422

Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Barış karakterini ve Barış’ın kimin adamı olduğunu sizlerle paylaşacağız. 8 Eylül 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan Eşkıya dizisinin yönetmen koltuğunda Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan oturmaktadır. Senaryosunu ise Bahadır Özdener ve Berna Aruz’un birlikte kaleme aldığı Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Barış karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için Barış karakterini yakından tanıtacağız ve Eşkıya (Edho) Barış karakteri kimdir? Eşkıya (Edho) Barış karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Eşkıya (Edho) Dizisi Barış Karakteri Kimdir?

Eşkıya (Edho) Barış Kim (Hazım Körmükçü)Her Salı Atv ekranlarında izleyici karışısına çıkan Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Barış karakteri, 20 yıl boyunca Rotterdam’da yaşamıştır. Karadenizli bir ailenin oğlu olan Barış karakteri aynı zamanda Idris’in de yiğenidir. Bizler Barış karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle paylaşacağız.

Eşkıya (Edho) Barış Kimdir?

Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Barış karakterine oyuncumuz Hazım Körmükçü hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Hazım Körmükçü’yü yakından tanıtacağız ve Hazım Körmükçü kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Eşkıya dizisi Barış Kimdir kimin adamı

Hazım Körmükçü Kimdir?

56 yaşında ki oyuncumuz Hazım Körmükçü 30 Ocak 1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatrocu bir aileden gelen Hazım Körmükçü, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Üniversite eğitiminden sonra İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda oyuncu olarak çalışmaya başlayan Hazım Körmükçü, kamera karşısına ilk defa 1990 yılında vizyona giren Mesela Dedik isimli sinema filmiyle geçmiştir. Daha önce, Afilli Aşk, Kuruluş Osman, Eyvah Eyvah 3, Filinta, Söz, Dur Yolcu, Alaca Karanlık, Deli Divane, Kiraz Mevsimi gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında vizyona giren Şeflerin Şefi isimli sinema filmiyle geçmiştir.

Hazım Körmükçü Yer Aldığı Diziler

Eşkıya- Edho (2021)
Kuruluş Osman (2020)
Afili Aşk (2019)
Söz (2018-2019)
Cennet’in Gözyaşları (2017-2018)
Yeter (2016)
Filinta (2014-2016)
Kara Kutu (2015)
Kiraz Mevsimi (2014)
Osmanlı’da Derin Devlet (2013)
Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam (2012)
Dur Yolcu (2008)
Gizli Patron (2006)
Canım Annem (2004)
Alacakaranlık (2003)
Vaka-i Zaptiye (2002)
Cinlerle Periler (2001)
Dedem, Gofret Ve Ben (2001)
Deli Divane (1997)
İntizar (1997)
Kalbimi Kıra Kıra (1996)
Mesela Dedik (1996)
Tutku (1996)
Mesela Dedik (1990)

Hazım Körmükçü Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Eşkıya (Edho) dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Hazım Körmükçü sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 505 gönderisi ve 5 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Hazım Körmükçü’nün resmi instagram hesabı: @kormukcu.hazim

Hazım Körmükçü Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Hazım Körmükçü’nün hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 56 yaşında ki oyuncumuz Hazım Körmükçü evli değildir. Hazım Körmükçü 1998 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı İpek Tuzcuoğlu ile evlenmişti ancak ikili anlaşamamış ve 2002 yılında boşanmıştır. Oyuncumuz Hazım Körmükçü ertesi yıl müzisyen Hilal Özdemir ile dünya evine girmiştir. Ancak ikili 2014 yılında yollarını ayırmıştır. 3 çocuk babası oyuncumuz Hazım Körmükçü’nün şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Eşkıya (Edho) Barış – Hazım Körmükçü Kıyafetleri

Oyuncumuz Hazım Körmükçü önümüzde ki günlerde Eşkıya (Edho) dizisiyle ekranlarda olacaktır. Haftanın en çok izlenen dizilerinden birine dahil olan oyuncumuz Hazım Körmükçü tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuz Hazım Körmükçü’nün özel hayatında ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde giydiği pantolon, ceket, gömlek, kazak, mont, kaban, hırka, tişört, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Sizler için Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Barış karakterini ve Barış karakterine hayat veren oyuncumuzu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Eşkıya (Edho) Barış Kim (Hazım Körmükçü) hakkında bilgiler verdik. Eşkıya (Edho) Yeni gelen oyuncular konumuza göz attınız mı?

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.