Eşkıya (Edho) Bahar Vuruldu Öldü mü? Pelin Akil Diziden Ayrıldı mı?

Sevilerek izlenen Atv dizisi Eşkıya (Edho)da Bahar Vuruldu Öldü mü? Eşkıyada bahar rolündeki Pelin Akil Diziden Ayrıldı mı çıktı mı? çok merak edildi. Diziye yeni gelmiş olmasına rağmen etkili oyunculuğu ile göz dolduran Pelin Akil Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Bahar rolüyle oldukça beğeni topladı. 20 Ekim Salı günü yayınlanacak olan 168. bölümde vurulduğu gösterilen Bahar öldü mü diziden çıktı mı merak ediliyor.

Eşkıya (Edho) Bahar Vuruldu Öldü mü?

Eşkıya (Edho) Bahar Vuruldu Öldü müEşkıya (Edho) dizisi 168. bölümünde Bahar Vuruldu Öldü mü sorusu çok merak edilecek. Çünkü fragmanda öyle bir sahne var ki herkes diziye yeni gelen Bahar karakterinin vurulup öleceğini düşündü. Hemen söylememiz gerekirse daha yeni diziye gelmiş önemli bir oyuncunun hemen ölmesini vurulmasını beklemeyin. Çünkü bu sezon Eşkıya dizisi bir çok transfer yapmaya başladı ve son olarak da Pelin Akil Bahar karakteri olarak diziye sezon başında giriş yaptı. İleryelen haftalarda Polat Alemdar da Eşkıya dizisinde oyuncu kadrosuna dahil olacak.

Kısacası bu 6. sezonda birbirinden önemli oyuncu transferleri yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Bahar rolündeki Pelin Akil diziden şimdilik çıkmıyor. Fragmandaki silah sesleri de arka planda farklı biri tarafından ateş edilip vurulduğu için herkes Bahar’ın vurulup öleceğini düşündü. Ama Bahar vurulmadı ölmeyecek ve diziden çıkmayacak.

Eşkıya (Edho) Bahar (Pelin Akil) Diziden Ayrıldı mı?

Eşkıya (Edho) dizisi 6. sezonunda da fırtına gibi esmeye devam ediyor. Dizide son bölümlerde etkili oyunculardan birisi haline gelen Bahar karakteri Vuruldu mu Öldü mü? sorusuna hayır şimdilik herhangi bir vurulma olayı olmadı ölmedi desek de yarın bir gün silahların susmadığı dizide başına ne gelir bilemiyoruz 🙂 Pelin Akil Eşkıya (Edho) Dizisinden Ayrıldı mı? sorusuna şimdilik hayır devam ediyor desek de yarına garanti veremiyoruz.. 6. sezonda da dizi beklentiler doğrultusunda reytingler almaya devam ediyor.

Eşkıya (Edho) dizisine yeni gelen tüm oyuncuları sizlere tanıtmaya çalıştığımız Eşkıya (Edho) Dizisi 2021 Yeni Gelen oyuncular konumuzdan takip edebilir, kadroya katılan veya çıkan oyuncuları bu sayfadan düzenli olarak görebilirsiniz. Dizioyuncu.Com olarak hepinize iyi seyirler diliyoruz.

Etiketler