Eşkıya (Edho) Bahar Vuruldu Öldü mü? Pelin Akil Diziden Ayrıldı mı?

18.10.2020
535

Sevilerek izlenen Atv dizisi Eşkıya (Edho)da Bahar Vuruldu Öldü mü? Eşkıyada bahar rolündeki Pelin Akil Diziden Ayrıldı mı çıktı mı? çok merak edildi. Diziye yeni gelmiş olmasına rağmen etkili oyunculuğu ile göz dolduran Pelin Akil Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Bahar rolüyle oldukça beğeni topladı. 20 Ekim Salı günü yayınlanacak olan 168. bölümde vurulduğu gösterilen Bahar öldü mü diziden çıktı mı merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Ayrılık! Yapımcılığını ATV İç Yapımlar’ın üstlendiği diziye bu sezon Bahar karakteri ile dahil olan Pelin Akil veda etti. Yeni sezonda İzabel karakteri ile Barbaroslar dizisinde yer alacak olan oyuncu sosyal medya hesabından bir veda paylaşımında bulundu.

Eşkıya (Edho) Bahar Vuruldu Öldü mü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bahar neden diziden ayrıldı? Pelin Akil, sevenlerine veda etti ancak diziye neden ayrıldığına dair detay paylaşmadı: “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Bahar’la olan hikayesinin sonuna geldik… Yapımda emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ederim hepinizi çok seviyorum, heyecanla izlemeye devam ediyor olacağım, kamera arkası ve önündeki herkese kocaman sarılıyorum, görüşeceğim insanlar çok hepinizi çok seviyorum. Karizmatik parterim Oktay Kaynarca kırmızı bi iz bırakıyorum yanağına yine son kez ☺️ Behzat’ın da dediği gibi kırmızımı sürdüm tüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicisi ve Bahar severleri kocaman öpüyorum. Her veda yeni bir başlangıç…

Eşkıya (Edho) Bahar Vuruldu Öldü müEşkıya (Edho) dizisi 168. bölümünde Bahar Vuruldu Öldü mü sorusu çok merak edilecek. Çünkü fragmanda öyle bir sahne var ki herkes diziye yeni gelen Bahar karakterinin vurulup öleceğini düşündü. Hemen söylememiz gerekirse daha yeni diziye gelmiş önemli bir oyuncunun hemen ölmesini vurulmasını beklemeyin. Çünkü bu sezon Eşkıya dizisi bir çok transfer yapmaya başladı ve son olarak da Pelin Akil Bahar karakteri olarak diziye sezon başında giriş yaptı. İleryelen haftalarda Polat Alemdar da Eşkıya dizisinde oyuncu kadrosuna dahil olacak.

Kısacası bu 6. sezonda birbirinden önemli oyuncu transferleri yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Bahar rolündeki Pelin Akil diziden şimdilik çıkmıyor. Fragmandaki silah sesleri de arka planda farklı biri tarafından ateş edilip vurulduğu için herkes Bahar’ın vurulup öleceğini düşündü. Ama Bahar vurulmadı ölmeyecek ve diziden çıkmayacak.

Eşkıya (Edho) Bahar (Pelin Akil) Diziden Ayrıldı mı?

Eşkıya (Edho) dizisi 6. sezonunda da fırtına gibi esmeye devam ediyor. Dizide son bölümlerde etkili oyunculardan birisi haline gelen Bahar karakteri Vuruldu mu Öldü mü? sorusuna hayır şimdilik herhangi bir vurulma olayı olmadı ölmedi desek de yarın bir gün silahların susmadığı dizide başına ne gelir bilemiyoruz 🙂 Pelin Akil Eşkıya (Edho) Dizisinden Ayrıldı mı? sorusuna şimdilik hayır devam ediyor desek de yarına garanti veremiyoruz.. 6. sezonda da dizi beklentiler doğrultusunda reytingler almaya devam ediyor.

Eşkıya (Edho) dizisine yeni gelen tüm oyuncuları sizlere tanıtmaya çalıştığımız Eşkıya (Edho) Dizisi 2021 Yeni Gelen oyuncular konumuzdan takip edebilir, kadroya katılan veya çıkan oyuncuları bu sayfadan düzenli olarak görebilirsiniz. Dizioyuncu.Com olarak hepinize iyi seyirler diliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.