Eşkıya (Edho) Avukat Damla Kimdir? Alpaslan’ın Avukatı Öldü mü Diziden Çıktı mı?

15.10.2019
541

Alparslanı kurtarmak için uğraşan ve diziye 143. bölümde dahil olan Damla karakteri kimdir merak edildi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde (Edho) Avukat Damla Kimdir? Ünal Beyin Avukatı Rolünde diziye giren Damla karakterinin gerçek adı bilgileri sizlere bu sayfadan sunulacaktır..

Son Dakika Bilgisi: Eşkıya (Edho) Avukat Damla Öldü mü?

Eşkıya (Edho) Avukat Damla karakteri dizide 157. bölümde vuruluyor. En çok merak edilen sorulardan birisi de Eşkıya (Edho) dizisinde Avukat Damla karakterini canlandıran Sema Öztürk diziden vurularak çıkacak mı 18 Şubat günü ekrana gelen yeni bölümde Sema Öztürk’ün canlandırdığı Damla karakteri ölecek mi yoksa yaralı kurtulacak mı merak konusu oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Damla vuruldu öldüEşkıya’da Avukat Damla Öldü mü diziden çıktı mı? Sema Öztürk

Sema Öztürk diziye 143. bölümde dahil olmuştu. 15 bölümlük anlaşma yapılan oyuncu 158. bölüm itibarıyla diziden tamamen çıkmış olacak, yani Damla rolü kesin ölüyor. EDHO’da Alparslan’ın avukatı Damla karakteri olarak dizide izlediğimiz güzel oyuncu Sema Öztürk ölerek diziye veda etti. Sema Öztürk’ün canlandırdığı Damla karakteri bu hafta 18 Şubat salı günü yayınlanacak 157. bölümde vurularak diziye veda edeceği kesinleşti.

Eşkıya (Edho) Avukat Damla KimdirEşkıya (Edho) Avukat Damla Kimdir? Ünal Beyin Avukatı Rolünde

Damla avukat rolüyle diziye giren ve Alparslan’ı bulunduğu zor durumdan çekip getiren yeni oyuncu merak konusu oldu. Aynı zamanda Hızır Reise söyleyecekleri de oldukça merak onusu olan Damla diziye yeni bir renk getirdi. Alparslan’ı getirdiği için aile tarafından benimsenen Damla Hızır’a eşinden mesaj getirdi. Ceylan Hızır’a mesaj yollayarak o kızdan uzak durması gerektiği mesajını iletti.

Edho Avukat Damla gerçek adı neAltan’ın adamlarından ve Behramdan Alparslanı söküp alan Damla sacede bir avukat değil elbette. Ünal beyin boşluğunu bir nebze olsun doldurmak hemde onun adını dizide yaşatmak için diziye dahil olan Damla Avukat karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı daha önce oynadığı diziler ve merak edilen tüm bilgileri buraya yazacağız..

ATV ekranlarında 15 Ekim salı günü yayınlanan Eşkıya dizisinde yeni bir karakter merak konusu oldu. Atv de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 15 ekimdeki yeni bölümünde Alpaslan Çakırbeyli’nin avukatı olarak diziye dahil olan Damla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sema Öztürk.. Sema Öztürk kimdir kısaca tanıyalım..

Eşkıya Avukat Damla karakteri Sema ÖztürkSema Öztürk Kimdir? ( Eşkıya Damla Avukat)

Sema Öztürk, 23 Haziran 1977 tarihinde İstanbulda doğmuş olan dizi oyuncusudur. Sema Öztürk İstanbul Üniversitesi İngilizce iktisat bölümünü bitirdikten sonra 1997 yılında almış olduğu diksiyon ve oyunculuk dersleri sonrasında sunuculuk ve oyunculukla başlamıştır. Çeşitli dizilerde rol alan Sema Öztürk “Karadayı”, “Kurtlar Vadisi”, “Hacı”, “Melekler Adası”,”Karamelek”, “Ayrılsak da Beraberiz” gibi dizilerin oyuncu kadrosunda yer aldığı gibi “Deli Dumrul” ve “Avrupalı” isimli sinema filmlerinde de başrolde oynamış deneyimli bir oyuncudur.

Sema Öztürk Edhoda Avukat Damla rolündeSema Öztürk en son olarak “Meryem” isimli Kanal D dizisinde “Tülin Sargun” karakterini canlandırmıştı. Bir süredir ekrandan uzak olan Sema Öztürk Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Alpaslan Çakırbeyli’nin avukatı Damla karakteri olarak diziye dahil oldu.

Sema Öztürk’ün oynadığı dizi ve filmler:
Deli Dumrul (Film 2017)
Meryem (TV Dizisi 2017)
Karadayı (TV Dizisi 2012)
Roya (Kısa Film 2014)
Avrupalı (Film 2007)
Kurtlar Vadisi Pusu (TV Dizisi 2007)
Hacı (TV Filmi 2005)
Melekler Adası (TV Dizisi 2004)
Dadı (TV Dizisi 2001 – 2002)
Ayrısak da Beraberiz (TV Dizisi 1999)
Ruhsar (TV Dizisi 1997)
Karamelek (TV Dizisi 1997)

Eşkıya dizisi Avukat Damla rolündeki kız kimEşkıya dizisi Avukat Damla rolündeki kız kim: Sema Öztürk

Eşkıya (Edho) Avukat Damla Kimdir? Alpaslan’ın Avukatı Rolünde diziye dahil olan Sema Öztürk’ü nasıl buldunuz beğendiniz mi? Sizce Alparslan Çakırbeyli’nin avukatı Damla’nın özel bir görevi veya amacı var mı dizide? Bu konudaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Ayrıca diziye yeni oyuncuların girmesini olumlu karşılıyor musunuz?

Eşkıya dizisi Avukat Damla kimdirEşkıya (Edho) Avukat Damla karakterini canlandıran Sema Öztürk hem rol kabiliyeti hemde diziye konsantre olmasıyla ilk bölümden beğeni topladı. İlerleyen bölümlerde Damla rolündeki Sema Öztürk dizide daha çok etkin olacak ve sahneleri oldukça fazla olacak. Sizler de Sema Öztürk’ün oynadığı Avukat Damla rolünü yorum ve görüşlerinizle aşağıya yazarak belirtiniz lütfen..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Murat söğütlü dedi ki:

  Avukat damla diziden çıkmamalıydı çünkü alpaslanin ve hiziralinin annesinin sağ koluydu hazırla alpaslanin köprü misali dış guclerin tuzaklarını ogreniyordu

 2. Sjbel dedi ki:

  EskiyA lütfen Ali sürmeli gelsin

 3. seyirci dedi ki:

  Ali Sürmeli kesinlikle dahil olmali.

 4. ali dedi ki:

  selçuk yöntem, gürkan uygun, musa uzunlar, özcan varaylı, ali sürmeli ve daha bir çok tecrübeli oyuncuları eşkiya hükümdar olmaz dizisinde görmek istiyoruz.

 5. cem dedi ki:

  kesinlikle yeni oyuncular gelmeli özellikle nağmı değer iskende büyük ve selçuk yöntem de diziye dahil olsa dizi süper olur naz elmas çıkmalı ama o diziyi burakın oyunculuk bile sıfır diziye yakışmıyor aynı zamanda yılların oyuncusu bile hala rolundeki bayan oyuncu da diziyi katlediyor açık net diziye ali sürmeli de girmeli düşüncesi deyim ve gürkan uygun da diziye dahil olmalı dır ama raci şaşmazda o kapasite yok o vizyon hiç yok