5 Mayıs Eşkıya (EDHO) 166. Bölüm Neden Yok Ne Zaman Yayınlanacak?

Yorum Yap 568 kez izlendi

5 Mayıs 2020 salı akşamı Atv de başlaması beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü yayınlanmadı. Dizinin hayranları Eşkıya dizisi 5 Mayıs salı var mı yok mu, Eşkıya (EDHO) 166. Bölüm Neden Yok Ne Zaman Yayınlanacak? gibi merak edilen soruları yöneltmeye başladılar. Zaten fragman çıkmayınca dizinin yeni bölümü olmayacağını anladılar.

5 Mayıs Salı Eşkıya (EDHO) 166. Bölüm Neden Yok?

ATV ekranlarında salı günleri yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5 Mayıs 2020 Salı akşamı yeni bölüm yayınlanacak mı merak ediliyor. Öncelikle Eşkıya dizisinin bir önceki hafta 28 Nisanda sezon finali yaptığını hemen hatırlatalım. Bu nedenle 5 Mayıs Salı günü Eşkıya dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. Çünkü sezon finali yaptı bu nedenle dizi yaz tatiline girdi. Eşkıya dizisinin 166. bölümü 5 Mayıs günü neden yok sorusuna cevap vermiş olduk.

Eşkıya EDHO 5 Mayıs salı neden yokEşkıya (EDHO) 166. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Ülkemizdeki coronavirüs vakaları nedeniyle dizilerin birçoğu çekimlerini çok erken bitirmişti. Ancak Eşkıya oyuncuları aldıkları önlemler ile uzun süre çekimlere devam ettiler. Bu nedenle bu sezon sonuna kadar dayanan ve yeni bölüm ekrana getiren dizilerden birisi oldu. Ancak yorulan oyuncular 165. bölümde sezon finali yaptılar böylelikle eşkıya dizisi bu sezonu kapatmış oldu. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin 166. bölümü dizinin 6. Sezonunda ekrana gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Sezon 2020 Eylülde

5 sezondur devam eden ve yüksek reyting oranları ile Atv’de yüzleri güldüren Eşkiya (EDHO) dizisi 6. Sezonda da devam edecek. 2020 yılında Eylül ayında başlayacak olan 6. sezonda yayınlanacak 166. Bölüm ile dizi kaldığı yerden izleyicisi ile buluşmuş olacak. Ağustos ayına kadar tatil yapacak olan Edho oyuncuları yeni sezon çekimleri için sete çıkacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. sezon ne zamanEşkıya Yeni 6. Sezon Çekimleri Ne Zaman?

Geçmiş yıllardan baktığımızda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon çekimleri genellikle Ağustos ayında başlıyor. Diğer dizilere göre çekimleri daha uzun süren ve eylül yerine genellikle Ekim ayında başlayan Eşkiya dizisi yeni sezon çekimlerini Ağustos ve eylül aylarında yapacak. Ülkemizde ve dünyada coronavirüs vakalarının tamamen kaybolması ile birlikte yeni sezon hazırlıklarına başlayacak olan EDHO dizisinin ekibi 6. sezonda da yoluna devam ediyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini 6. Sezon izlemeye devam edecek misiniz, yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Bu konumuzda Eşkıya 166. bölüm neden yok, 5 Mayıs Salı ve 12 Mayıs Salı günleri eşkıya dizisinin yeni bölümü neden yayınlanmadı bu konulara detaylı yanıt verdik. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz, hoşça kalın.

Etiketler