Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Yeni Sezonda Devam (2021-2022)

Ülkemizde koronavirüsü yenen tek dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu. Özel önlemler ile çekimlerine devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Yeni Sezonda Devam edecek. (2021-2022) sezonunda da sevenleri ile buluşacak olan diziden beklentiler oldukça yüksek. Biz de merak edenler için Eşkıya namı diğer EDHO hakkında detaylı bir bilgilendirme hazırladık.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2020-2021 sezonu devam edecek mi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Sezon Olacak mı?

Atv ekranlarında 6 sezondur devam eden Eşkıya dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği merak edilen en kritik soru. Son dönemde ülkemizde ve tüm dünyada görülen koronavirüsüne karşı aldığı özel önlemler ile çekimlerine durmadan devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Yeni Sezonda da devam edecek. Zaten aldığı reyting oranları ile salı günlerine damga vuran rakipsiz dizi 6 yıldır olduğu gibi 7. sezonunda da yine Atv de yoluna devam edecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni 6. sezon devam ediyor mu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2021-2022 Sezonu Yayınlanacak mı?

Almış olduğu önlemler ile Covid19 virüsüne meydan okuyan, salgın hastalıkları bile dize getiren EDHO 2021-2022 yıllarında da 7. sezonuyla ekrana gelmeye devam edecek. Her sezonda olduğu gibi yeni sezonda da yeni oyuncular ile yoluna devam edecek olan Eşkıya dizisinin oyuncu kadrosu her sezon değişse de izlenme oranları hep yükseklerde kalmaya devam ediyor. Başarılı bir ekiple yoluna devam eden salı günlerinin reyting rekortmeni dizinin en az 2025 yılına kadar devam edeceğine dair tüyolar da var.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz koronavirüsü yendi

EDHO 7. Yeni Sezon Devam Edecek mi? (2021-2022)

Eşkıya dizisinin uzun yıllardır hastası olan ve dizinin zaman zaman ekrana gelmemesinden yakınan izleyiciler yeni sezon için de merak ederek dizinin son durumunu soruyorlar. Eşkıya dizisi yeni sezonda yoluna 7. sezon ile devam ediyor. 2021-2022 yılları arasında ekrana gelecek olan 7. sezonda yoluna devam edecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Atv de reytingleri silip süpürmeye devam edecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Sezonda yoluna devam ediyor.

6 Nisan 2021 Salı günü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yok?

Edhoyu merak içinde izleyenler dizinin 7 Nisan salı günü yayınlanmayacağını öğrenince nedenini sormaya başladılar. 6 Nisan 2021 Salı günü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekrana gelmeyecek. Çünkü salı akşamı Atv ekranlarında Kandil programı görünüyor. Berat kandiline denk gelen 6 Nisan 2021 Salı günü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanmayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. sezon

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son reytingleri nasıl?

Reyting konusunda oldukça şanslı olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz almış olduğu yüksek reytinglerle Atv de vazgeçilmez dizilerden birisi haline geldi. Müthiş bir izleyici kitlesini yıllardır ekrana kitleyen dizinin son reytingleri ise gerçekten oldukça iddialı. Son dönemde Baraj ve Tutunamayanlar gibi dizilerin de rakip olduğu EDHO aldığı reyting oranları şu şekilde:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son reyting oranları:Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son Reytingleri

Sonuç olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Sezonda devam edecek. Merak edenler için >>Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekrarları Ne Zaman

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Nadide nurhan

    Necati şaşmaz selçuk yöntem musa uzunlar gürkan uygun sanem çelik sabiha toziya şahin ağa kimsesiz yaşar ersoy için ey selin ışık (özlem) enişte fahri baba

Etiketler