Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Sezon Yeni Gelen Oyuncular 2020-21

85 Yorum 638 kez izlendi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Sezon Yeni Gelen Oyuncular 2020-21… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonu ile Atv ekranlarında yayınlanmak üzere kısa bir mola verdi. Sezon finalinin yayınlanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosundan bazı oyuncular ayrılırken yeni oyuncularda dizinin kadrosuna katılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonuna katılacak olan yeni oyuncuları bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 8 eylül 215 tarihinden beri Atv ekranlarında yayınlanıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Raci Şaşmaz yapımcılığında yayınlanan EDHO dizisi senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz yazıyor. Aksiyon ve dram türünde yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonunda kadrosuna yeni oyuncular katılacaktır.  eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi yeni oyuncu kadrosunda kimler var

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Sezon Yeni Gelen Oyuncular 2020-21

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezonu haziran ayında sezon finali yapmıştı. Yeni sezonu eylül ayında başlayacak olan EDHO dizisi yayınlandığı 5 sezon boyunca kadrosuna bir çok oyuncu dahil olmuştu. Bu zamana kadar katılan oyuncularla dizinin senaryosunda da gerekli değişiklikler yapılarak reytinglerde her zaman ilk sıralarda yer alması sağlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde çok önemli oyuncu değişiklikleri olmuştu. Deniz Çakır ile başlamıştı Edho dizisi. Sonrasında Hızır Çakırbeyli’nin sevgilisi olarak diziye Müjde Uzman, Sanem Çelik, Naz Elmas dahil olmuştu.

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz edho 6. sezon oyuncu bilgileri resimleri

Sonrasında mafya alemine dahil olan masanın yeni üyeleri olarak Ali Sürmeli, Gökhan Mumcu, Bülent Çetinaslan, Burak Sergen katılmıştı. Diziye bir çok kadın oyuncu da dahil olmuştu. Selda Alkor, Olcay Yusufoğlu, Nihan Büyükağaç dahil olmuştu. Buraya yazmadığımız daha bir çok oyuncu girdi çıktı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. sezonunda da senaryosunda değişikliklere gidilecek ve yeni oyuncularla dizinin izlenme oranlarının düşmemesi sağlanacak.

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni sezon oyuncuları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5 sezondur ekranlarda ve reytingleri hiç düşmeden izleyicisini kaybetmeden yayınlanıyor. EDHO dizisi yeni sezonunda da reyting kaybetmeden yayın hayatını sürdürmek istiyor. Yapımcı da bu yüzden yeni oyuncularla diziyi tekrara düşürmeden yayınlamak ve seyirci kaybetmemek aksine yeni izleyicilerle izlenme oranlarını yükseltmek istiyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezon yeni oyuncular
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezon yeni gelen kadroya katılan oyuncular: Oktay Kaynarca ve Sanem Çelik’in paylaştığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Gökhan Aktepe, Hakan Aydın, Öner Ateş, Gizem Arıkan, Engin Benli, Adnan Biricik, Pelin Akıl, Erol Babaoğlu, Ünal Silver, Hakan Atalay, Necati Şaşmaz ve Alp Özgür Yaşin da dahil oldu.

Alp Özgür Yaşin

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna Alp Özgür Yaşin katıldı. Alp Özgür Yaşin 1985 İstanbul doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunudur. Kadir Has Üniversitesi Film Ve Drama Bölümü’nde Yüksek Lisans yaptı. Kurtlar Vadisi dizisinde 2011 yılında oyunculuğa adım attı. Alp Özgür Yaşin Karadayı, Gönül İşleri ve Poyraz Karayel dizilerinde rol aldı. Son olarak İçerde dizisinin kadrosunda yer aldı. 6. sezonda Edho kadrosuna katılan Alp Özgür Yaşin bakalım hangi karakteri canlandıracak.

EDHO alp ozgur yasin kimdir

Necati Şaşmaz – Polat Alemdar

Bu şok haberi ilk olarak sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Necati Şaşmaz kısa bir süre sonra Eşkıya dizisinin oyuncu kadrosuna katılacak. Polat Alemdar olarak ünlenen ve Kurtlar Vadisi dizisinde Oktay Kaynarca ile çok güzel bölümlere imza atan Necati Şaşmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümlerine renk katmak üzere Polat Alemdar karakteri olarak dahil olacak. Bize gelen bilgilere göre Necati Şaşmaz ve Hızır Bey’i karşı karşıya getiren bölümler nefes kesecek. Necati Şaşmaz, herkesin görmeye alışkın olduğu Polat Alemdar karakteri ile Eşkıya dizisinde yer alacak. Hızır Bey’i kontrol etmek için devlet tarafından vazifelendirecek. Diziye ülke dışından gelip görev almış şekilde dahil olacak. Detaylar burada >> Polat Alemdar Eşkıya (Edho) DizisindePolat Alemdar Eşkıya (Edho) Dizisine ne zaman katılacak

Muhammed Cangören

Muhammed Cangören daha önce Çukur dizisinde Fazlullah karakterine hayat vermişti. Muhammed Cangören Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 6. sezonunda diziye dahil oldu. 20 Ekim tarihinde yayınlanacak olan Edho 168. bölümde Muhammed Cangören Edho dizisinin kadrosuna katıldı.Edho yeni oyuncu

Gökhan Akteke – Rıfkı

gokhan akteke kimdir yeni dizisi edho
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Rıfkı rolünü canlandıracak olan oyuncu Gökhan Akteke 1988 Kütahya doğumludur.  Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesin’de İktisat eğitimi aldı. Egemen Sinema Kolektifi Kamera Önü Oyunculuk, İstanbul Drama Sanat Akademisi Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı. Çukur , Diriliş Ertuğrul, Karadayı, Kara Para Aşk, Paramparça, Baba Candır dizilerinde rol aldı. Gökhan Akteke instagram hesabı https://www.instagram.com/aktekegokhan/?hl=tr

Hakan Aydın (Orhan)

hakan aydin kimdir yeni dizis edho orhan

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan (Pelin Akil) Bahar’ın sağ kolu olan Orhan karakterine hayat verecek olan Hakan Aydın kimdir? Hakan Aydın Adana doğumludur. Hakan Aydın oyuncu, görüntü ve sanat yönetmenidir. 2017 yılından beri dizi filmlerde rol almaktadır. 2020 yılında Sokağın Çocukları dizisinde Yılmaz karakterini canlandırdı.

Öner Ateş

oner ates kimdir edho cevat kimdir

EDHO’da Cevat rolünü canlandıracak olan oyuncu Öner Ateş 1982 İstanbul doğumludur. Öner Ateş Ihlamurlar Altında, Kurtlar Vadisi Pusu, Al Yazmalım, Öğrenci İşleri, Posta Kutusu, Kolonya Cumhuriyeti ve son olarak Afili Aşk dizi filmlerinde rol aldı. Öner Ateş instagram hesabı https://www.instagram.com/oneratess/

Gizem Arıkan

Gizem arikan EDHO dizisinde rol aliyor

Gizem Arıkan 1994 İstanbul doğumludur. Daha çok tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu Aşkın 5 hali filminde oynadı. Gizem Arıkan güzelliği başarı merdivenlerini tırmanıyor. Gizem Arıkan instagram hesabı https://www.instagram.com/gizemkio/ Gizem Arıkan’ın rol aldığı dizi filmler;
2016- Aşkın 5 Hali,
2017-Organik Aşk,
2019-Yaralı Aşk dizisinde rol aldı.

eskiya dunyaya hukumdar olmaz gizem arikan kimdir

Pelin Akil – Bahar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Pelin AkilPelin Akil Eşkıya dizisinde Bahar karakterine hayat verecek. Pelin Akil, 17 Nisan 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi mezunudur. Daha önce pek çok dizi, sinema, tiyatro ve reklam filminde yer almıştır. Anıl Altan ile evli ve iki çocuğu vardır. Arka Sıradakiler, Kurt Kanunu, Suskunlar gibi pek çok önemli dizide yer aldı ve ismini duyurmayı başardı. Yeni sezonda ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yer alması bekleniyor. Pelin Akil’in oynayacağı Bahar hakkında detaylı bilgiler burada >> Edho Bahar Kimdir?

Engin Benli

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Engin BenliEngin Benli, 23 Şubat 1970 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Bir süre Ankara Devlet Tiyatrosunda çalışmıştır. Kanıt, Poyraz Karayel, Savaşçı gibi pek çok dizide yer almıştır. Ayrıca pek çok sinema filminde de rol almıştır. Yeni sezonda ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yer alacak.

Ünal Silver

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Ünal SilverÜnal Silver, 16 Temmuz 1948 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Asıl ismi Ünal Gümüş’tür. Daha önce Muhteşem Yüzyıl, Poyraz Karayel, Yalancı Yarim gibi pek çok dizide yer almasının yanında pek çok tiyatro oyunu ve sinema filminde de yer almıştır. Yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yer alması bekleniyor.

Hakan Atalay

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Hakan AtalayHakan Atalay,  11 Ocak 1982 yılında Artvin’de dünyaya gelmiştir. Tiyatro yönetmeni; tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Bu zamana denk Köprü, Tehlikeli Karım gibi dizilerde yer almasının yanında pek çok tiyatro ve sinema filminde de yer almıştır. Hakan Atalay, yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yer alacak.

Adnan Biricik

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Adnan BiricikAdnan Biricik, 9 Haziran 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Uzun bir süre devlet tiyatrolarında yer aldı. Kurtlar Vadisi, Kimse Bilmez, Şüphe, Beyaz Yalanlar gibi pek çok dizide yer aldı. Bunun dışında pek çok kez de beyaz perdede yer alan usta sanatçının yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yer alması bekleniyor.

Erol Babaoğlu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Erol BabaoğluErol Babaoğlu, 22 Haziran 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur. Stüdio Oyuncularında ise Tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. Sevi Algan ile evlidir. Arapsaçı, Kader, Hayat Bilgisi ve Leyla gibi pek çok önemli dizide yer alırken ara ara beyaz perde ve tiyatro oyunlarında da boy gösterdi. Yeni sezonda ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisi ile boy gösterecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonu yeni oyuncu bilgilerini konumuzda yazacağız. Sizler EDHO izleyicisi olarak dizide hangi oyuncuları görmek istersiniz? Yorumlarınızı ve isteklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorum yaz

85 Yorum

 1. Avatar Karip uzunbacak

  Yeşil çamın emektarlar çok kişi boş. Onlarada yer verilsin. Ağır toplar var hepsi yakışır

 2. Zafer Ergin
  Selçuk Yöntem
  Çetin Tekindor
  Üçlüsünden enaz biri Tarık Ünlüoğlu’nun rolünü oynayabilecek kapasitedeki oyunculardır. Tarık Ünlüoğlu’ rahmetle anıyorum

 3. Avatar Mustafa özbay

  Tarık Ünlüoğlu’yu rahmetle anıyorum yerini kimse dolduramaz belki ama onun karakterini onun izlenim zevkini yansıtacaksa diziye Zafer Ergin, Selçuk Yöntem veya Çetin Tekindor üçlüsünden biri girmelidir.

 4. kimsesiz yaşar diziye keyf katıyodu mutlaka geri gelsin başka oyuncular geleceksede kurtlar vadısınden gelsın kım gelırse gelsın

 5. necati şaşmaz girerse filme ışık hızıyla yokuş aşağı yapar kimse izlemez şuan ki kadro iyi içine etmeye gerek yok

 6. Avatar Üstün Terim

  Necati şaşmaz. Selçuk Yöntem. Osman soykut.. Ufuk bayraktar. Ahmet Mümtaz Taylan. Görkem sevindik hızırın oğlu olarak katılsa diziye muhteşem olur vesselam

 7. Avatar İsmail Görhan

  Kimsesiz yaşar mutlaka gelmeli. Gürkan Uygun çok yakışır. Tabi benim özel isteğim kıvanç tatlıtuğ müthiş olur.

 8. Dahlan akıllı zeki ve oturduğu yerden emir verip Çakırbeyli ailesinin oturmuş taşlarını yerinden biraz oynatıp sezona farklı bir açı yaratması gerekli ki heyacan hırs güven sadakat tam anlamıyla bağlanıp özel bir ekip olması lazım hem Çakırbeyli ailesine hem Dahlan hemde fedailere ozaman kadro 6.sezona damga vurur diye düşünüyorum. Yani kısacası Dahlan Haluk Bilginer eğer yönetmen yaşatırsa fedailerin asıl başı yani Alparslan Çakırbeylinin babası olarak Ahmet mümtaz taylan olarak kadro güçlendirilebilir zaten kimsesizlerin başında oturmuş bir kral var benim nacizane fikrim herkeze saygılar.

 9. Kimsesiz yaşar ve iskender buyuk polat alemdar da olabilir ama kimsesiz yaşar ve iskender buyuk şart diziye

 10. Avatar Murad hasanoff

  Hizirin bi oglu daha olarak bence Gorkem Sevindik KVP dan Çakir ailesi severler için muhteşem olur bence

 11. Gürkan uygun herzamanki memati karaktari ile oynarsa kesin girmeli ama mematiyede bir polat yakışıyor kahkahaya doyamıyorum Bu bazen racon olsun bazende güzel sözler

 12. kesinlikle ve kesinlikle gürkan uygun ve özcan varaylı en başta.. yeni düşman karakter musa uzunlar.. hızırın eşi olacak kişi olarak ipek tenolcay.. hızırın abisi senaryo gereği ölmemiş olsa selçuk yöntem.. fedailerin ağababası cahit şaher (kurtlar vadisi pusudaki ihtiyarlar başkanı).. orhan edip ertürk.. osman soykut.. ümit acar.. şahin çelik.. (necati şaşmaz’ın gelmesi imkansız gözüküyor).. daha sayacak onlarca isim var..

 13. Avatar Nadide nurhan

  Polat alemdar (necati şaşmaz) sanem çelik selin ışık (özlem) musa uzunlar selçuk yöntem sabiha toziya şahin ağa kimsesiz yaşar ersoy ulubey memati

 14. Avatar Alev handan

  Savaşçı dizisinde Merlin rolünü oynayan Anıl ALTINÖZ çok başarılı EDHO dizisinde de görmek isterim. Rolünün hakkını veren bir sanatçı.

 15. Polat ve çakırı yeniden görmeyi sadece ben mi istiyorum
  -Sana canımızı borçlandık polat can polat artık kardeşiz
  -dostun dostum düşmanın düşmanım

  • Avatar şakir polat

   selam hayırlı akşamlar bence süper süper ikili bir araya gelince işte kaçılmaz hainlerin üzerine polat çakır giderlerse süper olur

 16. Ercan Kesal ( çakırbeylinin hiçmi bir amcası yada dayısı yok?)
  Görkem sevindik
  ( Fahri’nin delidolu bir akrabası)
  Eren vurdem ( hurşit’in Kardeşi yada yeğeni olarak)
  Cem uçan ( aksiyon adamı ve aynı zamanda devletin içinde Alparslan’ın destekçisi)
  Özge özberk veya Ebru cündübeyoğlu
  ( Meryem’den sonra evin hanımı olacak)
  Barış eregül Akan ( Hızır’ın oğlu Ömer’in yetişkin hali. Bu arada Tarık akanıda saygı ile anıyorum.)
  Ömür Arpacı( hurşitle ilgili)
  Kürşat anlıaçık, Mustafa yıldıran, Fırat tanış, Cezmi baskın, Mete horozoğlu

  • Necati Şaşmaz gelirse bence olmaz.
   Gürkan Uygun Musa Uzunlar Halil İbrahim Kalaycıoğlu mantıklı.

 17. Avatar Asiman Liza

  Özcan Varaylı gelsin artık kurtlar vadisi’nin Halit’i aynı zamanda Çakır’ın katili
  dizi başladığı günden beri kadroda en çok görmek istetiğimiz oyuncu

  Özcan Varaylı
  Özcan Varaylı gelsin inşAllah

 18. Avatar DERINDEVLETMAFYA

  Halil İrahim Kalaycıoğlu
  Musa Uzunlar
  Orhan Aydın (Aytekin Yavuz)
  Yıldırım Memişoğlu
  Olgun Şimşek

Etiketler