Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 300. Bölümde Final Yapacak 2025 Yılında

20.12.2019
1.872

Atv ekranlarında salı günleri yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ne zaman final yapacağı merak ediliyordu ve yapımcısı Raci Şaşmaz’dan açıklama geldi. Eşkiya (EDHO) 300. Bölümde Final Yapacak 2025 Yılında Bitecek. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin 153. bölümü 24 Aralık salı günü ekrana gelirken yılbaşı akşamında 154. bölüm yayınlanmayacak. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin yeni bölümü 2020 yılında 7 Ocak 2020 salı günü ekrana gelmeye devam edecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 300. Bölümde Final YapacakEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final tarihi kesinleşti

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin hayranları dizinin ne zaman biteceği ne zaman sona ereceği ve final yapacağı hakkında uzun süre meraklı sorular yöneltiyor ve yapımcıya dizinin bitiş tarihini kesin olarak ne zaman diye sıkça sorular yöneltiyorlardı. Tüm bu ısrarcı soruların ardından eşkıya dizisinin yapımcısı Raci Şaşmaz bir açıklama yaparak dizinin çok yüksek reytingler aldığına ve kısa bir zamanda dizinin kesinlikle bitmeyeceğini 10. sezona kadar eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin devam edeceğini açıkladı ve kafasındaki finalin çok büyük bir final olacağını ve 2025 yılına kadar eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisini devam ettirmek istediğini ve 300. bölüme ulaşıp eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin o zaman final olacağını açıkladı.

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi bildiğiniz üzere 5 sezonunu yayınlıyor ve 5 sezon daha devam edecekse dizi toplamda 10 sezon boyunca ekranda kalmış olacak. Şimdiye kadar 153 bölümü geride bırakan dizi toplamda 300 bölüm hedefliyor ve ileriki yıllarda dizinin her hafta değil zaman zaman 2 haftada bir yayınlanacağına da dikkat çeken yapımcı eşkıya dizisinin çok iyi bir izleyici potansiyeli olduğunu salı günü hangi dizi yayınlanırsa yayınlansın dizinin reytinglerinin değişmediğini bu nedenle diziye yeni takviyeler getirerek daha heyecanlı bölümler ortaya çıkarmak istediğini ve bu yüksek izleyici kitlesinin den dolayı dizinin en az 10 sezon boyunca devam edeceğini bildirdi.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kaç sezon sürecek ne zaman bitecekEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kaçıncı Bölümde Final Yapacak?

Uzun yıllardır devam eden eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Kurtlar vadisi pusu dizisinde olduğu gibi 300. bölüme kadar çekilecek ve 300. Bölümde final yaparak ekrana veda edecek. Elbette 300 bölüm yayınlanacak olan eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi oldukça yüksek bir başarıya imza atmış olacak ve dizinin ne zaman biteceğine dair soruları da en az 5 yıl önceden yapımcı Raci Şaşmaz kesin olarak çözmüş oldu ve yanıtladığı soru ile eşkıya dizisinin uzun yıllar devam edeceğini, dizinin hayranlarına, fanlarına bildirmiş oldu. Gerçekten de eşkıya dizisinin 10 yıl boyunca devam edecek olması ve 300. bölüme ulaşacak olması yüksek bir başarı olarak görülüyor ve televizyon tarihinde çok az diziye kısmet olan bu böylesine bir başarıyı kurtlar vadisi pusu dizisinden sonra eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi de göstermiş olacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 300 bölüme ulaşacakEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2025 Yılında Bitecek Final Yapacak

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi 8 Eylül 2015 tarihinde ilk bölümüyle ATV ekranlarında yayınlanmış ve Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Tarık Ünlüoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi güçlü kadrosu ile dikkatleri çekiyor. Sayfada  bir müddet önce Tarık Ünlüoğlu’nun vefat ettiğini yine sayfamızda sizlere duyurmuştuk. Sürekli yenilenen kadrosu ile eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi son yıllarda televizyon ekranında reytinglerini güçlü bir şekilde devam ettiren en önemli diziler arasında gösteriliyor ve uzun yıllardır ciddi bir izleyici kitlesine hitap ediyor.

Oktay Kaynarca’nın Hızır Çakırbeyli karakteri ile hayat verdiği eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Yunus Emre yıldırımer Alparslan çakırbeyli karakterine hayat veriyor. Dizinin önemli oyuncuları arasında bulunan Burak Sergen ise Feyyaz meftun karakteri ile ön plana çıkmıştı Ozan akbaba ise İlyas Çakırbeyli karakteri ile en önemli oyuncular arasında yer alıyor. Turgay tanülkü Şahin Ağa karakterini Haydar şişman ise Hurşit dere karakterine hayat verirken Kenan çoban Fahri karakterine Sabina Toziya Hayriye Çakırbeyli karakterine Naz Elmas ise kısa bir süre Sevda meftun karakterine hayat vermişti. Dizinin en önemli oyuncularından birisi olan Hızır Ali Çakırbeyli karakterini ise Yalçın Hafızoğlu canlandırıyor ve dizi de oldukça önemli bir karakter olarak yer alıyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2025 yılında biteceği doğru muEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kaç Sezon Sürecek kaç Yılında Bitecek?

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin bu başarılı oyuncu kadrosuyla yıllardır devam edegelen ve reytinglerde yüksek başarıya ulaşan ve kanalı olan Atv’de yıllardır yüksek reyting oranları ile dikkat çeken eşkıya dünyaya hükümdar olmaz salı günleri ATV ekranlarında devam ederken yönetmen Onur Tan ve Zübeyr Şaşmaz oldukça başarılı bir işe imza atmaya devam ediyor. Yıllardır kadrosunu değiştirmeyen ve yeni oyuncularla sürekli takviyeler yapan Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz kaç sezon sürecek ne zaman final yapacak kaçıncı sezonda ekrana veda edecek gibi sorulara bu sayfada bir kez daha yanıt vererek eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin 2025 yılına kadar devam edeceğini ve 300. bölümde final yaparak ekranlara veda edeceğini bir kez daha hatırlatalım.

Eşkiya EDHO kaç sezon sürecek final ne zamanRaci Şaşmaz’ın yapımcılığını yürütmüş olduğu ve Onur Tan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi 300 bölüme kadar 5 sezon boyunca yine ATV ekranlarında devam edecek ve başka bir kanala kesinlikle geçmeyeceği çünkü ATV ile yapımcı Raci Şaşmaz arasında 10 yıllık bir sözleşmenin imzalandığı ve kesinlikle başka bir kanalda eşkıya dizisinin yayınlanmayacak mı belirtiliyor. Elbette bu kadar yüksek reyting oranına ulaşan bir dizinin farklı bir kanal tarafından transfer edilmesini önlemek amacıyla böyle bir karar alınmış olabilir. Sizler eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisini nasıl buluyorsunuz 300. bölüme 2025 yılına kadar devam edecek olması sizce doğru mu yoksa kısa sürede final yapmasını ister misiniz bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi kaç sezon sürecek kaçıncı sezonda bitecek

Aslında bu soruya yukarıda cevap verdik ancak ATV ekranlarında salı günü yayınlanan eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin kaç sezon süreceğini kaçıncı sezonda biteceğine bir kez daha cevap verelim. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi toplam 10 sezon boyunca devam edecek ve 10. sezonda yani 2025 yılında 10 sezonu ile ekrana veda edecek. Eşkıya dizisinin 10. sezona kadar toplamda 300 bölüme ulaşacağı ve 300. bölümde görkemli bir final yaparak ekrana veda edeceği öğrenildi. Diziler ile ilgili her yıl final mi yapacak sezon finali mi yapacak gibi sorular eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi ile ilgili de her yıl merak ediliyordu şimdiden cevap vermiş olalım ki eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi 2025 yılına kadar devam edecek ve 300. bölümde final yapacak daha erken final haberlerine kesinlikle itibar edilmemesi rica olunur.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zmana bitecekEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 300. Bölümde Final Yapacak 2025 Yılında veda edecek final olacak konusunda yazacaklarımız bu kadar. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak diziyi nasıl bulduğunuzu ve geleceği ile ilgili yapımcı Raci şaşmazın bu açıklamalarını nasıl değerlendirdiğinizi aşağı yazınız lütfen. 300 Bölüme ulaşacak olan Eşkıya (Edho) dizisi hakkında düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmına bekliyoruz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 300. Bölümde Final Yapacak 2025 Yılında Bitecek konusu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sizce başarılı mı? Uzun yıllar devam etmesi doğru mu?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Bitmesin. 10. Sezon. Boyunca. Devam. Etsin. Eşkiyaya. Dünyaya. Hükümdar. Olmaz. 10. Sezon. Boyunca. Devam. Etmesini. İstiyorum

 2. Anonim dedi ki:

  Bitmesin uzun yıllar sürsün

 3. Anonim dedi ki:

  BENCE BU KADAR UZUN SÜRMESİ ÇOK SAÇMA ILLEDE BIKKINLIK VERENE KADARMI SÜRECEK BENCE TADINDA BİTMELİ

 4. Anonim dedi ki:

  300 bölüm final

 5. Belent dedi ki:

  Gelecek 6 sezonda eskiya dizisinde Çakyebeylilerin hic birine bir sey olmasin eğer olurda Oktay Ozan Yunus onlara bir sey olsa ben bu diziyi gormek istemem o yuzden hic birine bir sey olmasin

 6. Belent dedi ki:

  İnşallah Eskiya dunyaya hukumdar olmaz 2025 de final yapmaz herkes sever o diziyi niye final yapacaklarmis devam etsin o dizi elbette Eskiya dizinin devam etmesi doğru Ama Su oyunculara bişey olmasin Oktay,Ozan,Yunus, Ve suda var rica ederim Hizir Çakyrbeýlinin Dostlary Dost gibi kalsin ihanet dedi gibi dusman olmasinlar Gelcek bolumde Dostlaryny dusman etmeyin Dostlary Dost gibi kalsin

 7. Belent dedi ki:

  Eskiya Dizisi 2025 e kadar sursun hakda daha fazlasi 300 bolumden çok bolum olsada Daha iyi Çunki Eskiya dunyaya hukumdar olmaz dizisi gibi bir dizi yok Bence 2025 değil 2040 bile sürsün. We suda war Oktay Kaynarca Bu Dizide Çok iyi oynuyor Bence O 1numara

  1. Anonim dedi ki:

   bu dizi VADİnin getir götürünü yapar anca

 8. Oğuzhan dedi ki:

  Dizi şahane bence de devam etmeli

 9. Zulfiya Abakarova dedi ki:

  inşallah devam eder
  ama bir şeye çok sinir oluyorum Hızır”ın can dostları diziye iyi olarak girip sanradan hayin olması sinir bozuyor
  lütfen bu saçmalıklar olmasın ama Dostlar dost olarak kalsın

  Dizi başladığı günden kadroda en çok görmek istediğim oyuncu Özcan Varaylı var inşallah önümüzde ki bölümlerde Özcan Varaylı’yı EDHO kadrosunda görürüz ( Özcan aynı zamanda kurtlar vadisi’nde Oktay Kaynarca’nın katiliydi )

  devam etsin inşallah

 10. Asiman dedi ki:

  umarım İnşallah

 11. Anonim dedi ki:

  Kesinlikle devam etmeli birazda konuları ağırlık verilmeli hafızada kalmamı teşekkürler…

 12. Asaf dedi ki:

  inşallah 2025 kadar bitmez
  devam etsin
  ama Oktay, Ozan, Yunus Emre gibi oyuncular kalsın

 13. Ali dedi ki:

  Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz final istiyorum ve kaldırılır. Çocuklar dizi kalmak istiyorum

 14. Ali dedi ki:

  Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizi kesin

 15. Ali dedi ki:

  Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz final istiyorum ve kaldırılır.

 16. Ekstar dedi ki:

  Eşkıya reytingle bitmez hatta Arka sokakları aşabilecek tek dizidir Eşkıyayı sadece Atv bitirebilir buna Mucize Doktorda dahil ama bir Kurtlar Vadisi canlılığı yok o kesin!!

 17. Günel dedi ki:

  Raci Şaşmaz Önçe Kardaşı Neçati Şaşmazla Anlaşıp Kurtlar Vadisi Dizisin Yapardı Sonra☀️E.D.H.O☀️Dizisin Yapardı Dizinin Konusu Eyni Baş Kahraman Eyni İnsan Kardaşına Sırtın Cevirmez Diziler Başlar Biter Kardaşlıq Bitmez

 18. Günel ☀️E/D/H/O☀️ dedi ki:

  ☀️Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz☀️Dizisi 300 Bölümle 2025 çi İde Final Olması Çok Kerib Retinkler İyi Olmasa Ne Olaçağ İller Dizi Hayatına Ne Getireçek Bilinmez Dizinin Oyunçularına Senaristlere Başarılar Arzu Ediriz Uzun Yolçulukda🏆