Eşkıya Dünyaya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? EDHO 2020-2021

14 Yorum 150 kez izlendi

Eşkıya Dünyaya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? EDHO 2020-2021… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 165. bölümünde sezon finali yapma kararı aldı. Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz dizisi tüm dizilerin Covid-19 Koronavirüs sebebiyle setlere ara verdiği bir dönemde sadece bir hafta ara vererek çekimlerine devam etti. Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz dizisi bir hafta mola verirken tedbirleri artırarak çekimlerine tekrar başladı.

Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz dizisi çekimleri devam ediyordu ancak virüs tehdidi devam ettiği için dizi çekimlerine durdurmak yerine sezon finali kararı aldı. Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz dizisi için önceden de sezon finali kararı söylentileri çıkmış olsa da doğrulanmamıştı. Ancak şimdi ki haber kesinleşti ve bizlerde sizlerle paylaşıyoruz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezon finali yaparak ekrandaki yayınına bir süre ara verecek.

edho 6. sezon başlama tarihiEşkıya Dünya Hükümdar Olmaz Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

EDHO dizisi yeni bölümleri salı günleri Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyordu. Virüs EDHO dizisini sadece bir haftalık etkiledi. Bir hafta aradan sonra çekimlerine devam etti Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz dizisi. Ancak virüs tehdidi hala devam ediyor ve dizinin çekimlerinin devam etmesi de çok sağlıklı değil. Bu yüzden senaryoda ufak bir değişiklik yaparak ve yeni ek sahneler yazılarak 165. bölüm ile sezon finali yapma kararı aldı. EDHO 165. bölümde 5. sezon finali  yaparak yeni sezon için ara veriyor.

Eşkıya 6. sezon ne zaman yayınlanacakEşkıya Dünya Hükümdar Olmaz Dizisi 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. EDHO dizisi 165. bölümü ile 28 nisan salı akşamı sezon finali yaptı. Yeni sezonu eylül 2020 de mi başlayacak yoksa arayı çok uzatmayarak normal bir sezon arası gibi 2 ay sonra yayına başlayacak mı bu soru merak ediliyor. Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz dizisi yaz aylarında yayınlanmaz diye düşünüyoruz. Çünkü yaz aylarında bu virüs bittiği an herkes tatil yapmak isteyecek ve sokaklara dökülüp doyasıya gezeceklerdir. Yazın tadını çıkarmak isteyen halk evde durmaktan sıkıldığı içinde evde kalıp dizi izlemek istemeyebilir.

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 6. sezon ne zaman başlayacakBu yüzden de reyting kaybetmek istemeyince EDHO dizisi yeni sezonu ancak eylül ayında başlayacaktır diye tahmin ediyoruz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonu eylül ayında başlar diye bekliyoruz ancak şöyle bir durumda olabilir. Okullar yaz tatilinde açık olursa diziler de yayınlanabilir.

Çünkü okullar açık olduğunda ailelerde evde kalacaklardır ve diziler reyting kaybetmeden yayınlanabilir. Siz hangisi olsun istersiniz? EDHO dizisi 6. sezonu haziran ayında ya da eylül ayında başlayacaktır. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

14 Yorum

  1. Tacikistan dan çok selam bütün şu dizinin oyuncuları , özelikle Hızır Reis’e! Biz sonraki sezon’u dört gözle bekliyorum. Umarım yeni sezon hızlı çıkacak…

  2. Insallah erkenden Baslar coooooooook seviyorum bu Diziyi vede hic bitmesin Dunya birtane böyle Dizi Izlemedim Herseyi Mükemmel Oyunculari Resisörü bütün Emegi gecenlere sonsuz Tesekürler ederim Fakat sabrim kalmadi Hemen baslasin neolutrrrrrrrrr

  3. Korona sebebiyle insanlar evlerinden çıkamıyor.. bizim gibi eşkıya bağımlıları için de çok can sıkıcı bir durum bir an önce başlasa iyi olur

  4. Avatar Asiman ❤️ Liza

    sabırsızlıkla bekliyorum inşallah
    dizi başladığı günden beri kadroda en çok görmek istediğim oyuncu Özcan Varaylı ( kurtlar vadisi’nde Halit yani Çakır’ı vuran ) inşallah yeni sezonda gelecek umarım

Etiketler