Eşkıya Dizisi (Edho) Yıldız (Alara Turan) Bilgileri Resimleri

15.10.2021
606

Bu konumuzda Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Yıldız karakteri ve Yıldız karakterine hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız. Her Salı ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Eşkıya (Edho) dizisi 8 Eylül 2015 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.  Yönetmen koltuğunda Recai Şaşmaz, Berna Aruz ve Bahadır Özdener’in oturduğu Eşkıya (Edho) dizisine 7. sezonda dahil olan Yıldız karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Yıldız karakterini yakından tanıtacağız ve Eşkıya (Edho) dizisi Yıldız karakteri kimdir? Eşkıya (Edho) dizisi Yıldız karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Eşkıya (Edho) Dizisi Yıldız Karakteri Kimdir?

Eşkıya (Edho) Yıldız rolü (Alara Turan)7. sezonu önümüzdeki günlerde ATV ekranlarında başlayacak olan Eşkıya dizisine yeni katılan Yıldız karakteri,  Levent Ülgen’in canlandırdığı Efraim ve Servet Pandur’un hayat verdiği Melek karakterinin kızıdır. Bizler Çakırbeylilerin yiğeni olan Melek karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Eşkıya (Edho) Dizisi Yıldız Kimdir?

Çakırbeylilerin yiğeni olan Yıldız karakterine güzel oyuncumuz Alara Turan hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Yıldız karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz, Alara Turan’da merak edilmiştir. Bizde sizler için Eşkıya (Edho) dizisinde Yıldız karakterini canlandıran güzel oyuncumuz Alara Turan’ı yakından tanıtacağız ve Alara Turan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Eşkıya Dizisi (Edho) Yıldız Alara Turan

Alara Turan Kimdir?

26 yaşındaki genç oyuncumuz Alara Turan, 14 Eylül 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncumuz Mimar Sinan Üniversitesi’nin tiyatro kulübünde görev almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2019 yılında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisiyle geçen oyuncumuz ilk dizisi olmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan Hayal karakterini canlandırmıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında yayınlanan Payitaht Abdülhamit dizisiyle geçen genç oyuncumuz Alara Turan, bu sezon Eşkıya (Edho) dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Alara Turan Yer Aldığı Diziler

2021 Eşkıya (Edho) – Yıldız
2020-2021 Payitaht Abdülhamit – Fatma Sultan
2020 Çukur – Songül
2019 Kardeş Çocukları – Hayal KarayEşkıya Dizisi (Edho) Yıldız kimdir

Alara Turan Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Yıldız karakteriyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Alara Turan, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 135 gönderisi ve 147 bin takipçisi vardır. Alara Turan’ın resmi instagram hesabı: @alaraturan

Alara Turan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz, Alara Turan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak konusu olmuştur. 26 yaşının içinde olan oyuncumuz Alara Turan, henüz evli değildir. Alara Turan bir süredir, Mimar Sinan Üniversitesinde tanıştığı meslektaşı Yiğit Yapıcı ile birliktedir.

Eşkıya (Edho) Dizisi Yıldız – Alara Turan Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken genç oyuncumuz Alara Turan tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Alara Turan’ın özel hayatında ve Eşkıya (Edho) dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, kazak, tişört, gömlek, kaban, mont, ceket, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Yıldız karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Alara Turan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Eşkıya Dizisi (Edho) Yıldız kimdir Alara Turan hakkında detaylı bilgiler verdik. Eşkıya (Edho) 2021 Yeni Gelen Oyuncular konumuz burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.