Eşkıya Dizisi (Edho) Nina Kimdir? Aylin Veziroğlu

20.10.2021
23

Burada Eşkıya Dizisi (Edho) Nina Kimdir? HAKKINDA BİLGİ VERECEĞİZ. Eşkıya (Edho) dizisi 8 Eylül 2015 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmenliğini Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan’ın üstleniyor. Eşkıya (Edho) dizisi 7. sezonunun 26 ekimde başlaması planlanan Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Nina karakteri de merak edilmiştir. Bizde sizler için Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Nina karakterini yakından tanıtacağız ve Eşkıya (Edho) dizisi Nina karakteri kimdir? Eşkıya (Edho) dizisi Nina karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Eşkıya Dizisi (Edho) Nina Kimdir?

Eşkıya Dizisi (Edho) Nina KimdirHer Salı ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Eşkıya (Edho) dizisine 7. sezonda dahil olan Nina karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Nina karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Eşkıya (Edho) Dizisi Nina Kimdir?

7. sezonunun 26 Ekim de başlaması planlanan Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Nina karakterine güzel oyuncumuz Aylin Veziroğlu hayat verevektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Eşkıya (Edho) dizisinin sevenleri tarafından Nina karakteri kadar bu karaktere hayat veren güzel oyuncumuz Aylin Veziroğlu da merak edilmiştir ve araştırılmıştır. Bizde sizler için Eşkıya (Edho) dizisine Nina karakteriyle dahil olan güzel oyuncumuz Aylin Veziroğlu’nu yakından tanıtacağız.Eşkıya dizisine yeni gelen Nina rolü Aylin Veziroğlu

Aylin Veziroğlu Kimdir?

24 yaşında ki güzel oyuncumuz Aylin Veziroğlu, 23 Şubat 1997 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Tiyatro Kasabası isimli tiyatro ekibinde de yer alan Aylin Vezirlioğlu Kocaeli Tabib Odası‘nda tiyatro kursu almıştır. Kocaeli Tiyatrosunda çeşitli oyunlarda sahne alan oyuncumuz, özellikle Sevgili Doktor isimli tiyatro oyununda sergilediği performans ile büyük beğeni toplamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında vizyona giren Prangalı Yarim isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuz filmde hayat verdiği Tuğçe karakteriyle büyük beğeni toplamış ve 2019 yılında Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Payitaht Abdülhamid dizisiyle geçen Aylın Veziroğlu bu sezon Eşkıya (Edho) dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Aylin Veziroğlu Yer Aldığı Diziler

2021 Eşkıya (Edho) – Nina
2021 Payitaht Abdülhamid – Mary
2021 Olağan Şüpheliler – Güneş
2020 Emanet – Ezgi
2019 Yasak Elma – SelinAylin Veziroğlu Eşkıya Dizisinde Nina Karakteri

Aylin Veziroğlu Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Eşkıya (Edho) dizisinde hayat vereceği Nina karakteriyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Aylin Veziroğlu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 39 gönderisi ve 20 bin takipçi vardır. Güzel oyuncumuz Aylin Veziroğlu’nun resmi instagram hesabı: @aylinveziroglu

Aylin Veziroğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Aylin Veziroğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilen konulardan biridir. Güzel oyuncumuz Aylin Veziroğlu özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. Bundan dolayı daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yanı Aylin Veziroğlu’nun hayatında bilinen biri yoktur.

Eşkıya (Edho) Nina – Aylin Veziroğlu Kıyafetleri

Genç yaşına rağmen oldukça başarılı projelere imza atan oyuncumuz Aylin Veziroğlu sadece yeteneğiyle değil güzelliğiyle de herkesin dikkatini çeken isimlerin başında gelmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde, oyuncumuz Aylin Veziroğlu’nun özel hayatında ve Eşkıya (Edho) dizisinde giydiği etek, pantolon, kazak, tişört, hırka, ceket, mont, kaban, gömlek, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Nina karakterini ve Nina karakterine hayat veren oyuncumuz Aylin Veziroğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Aylin Veziroğlu, Eşkıya Dizisi (Edho) Nina Kimdir? sorusuna yanıt verdik. Eşkıya Dizisi (Edho) Yeni Karakterler konumuz burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..