Eşimin Zevki (Uçankuş) Jürileri Sunucusu Damla Ersubaşı

Esimin zevki sunucusu Damla ersubasi kimdirBu konumuz Eşimin Zevki (Uçankuş) Jürileri Sunucusu Damla Ersubaşı kimdir bilgileri hakkında olacak. UçanKuş tv ekranlarında yayınlanacak olan eşimin zevki isimli program oldukça güzel ve çekişmeli bir yarışma olacak. Eşimin zevki programının sunucusu Damla Ersubaşı oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda eşimin zevki programının jüri üyeleri ile sunucusu hakkında bilgiler vereceğiz.

Eşimin Zevki (Uçankuş) Sunucusu Damla Ersubaşı kimdir?

Damla Ersubaşı uçankuş TV programında yayınlanacak olan eşimin zevki isimli programın sunucusu oldu. 1993 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelen Damla Ersubaşı daha 6 yaşında iken yılan hikayesi isimli dizide rol aldı.asıl oyunculuk kariyerini ise sihirli annem dizisinde yakaladığı ve Cem karakterinin sevgilisi tuğçe’yi oynadı. Damla Ersubaşı daha küçük yaştaki oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Damla Ersubaşı daha sonra Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünü okudu. “Her Halimle Sev Beni” dizisinde Zeynep, 2014’te Sabit Kanca 2 filminde Zeliş karakterlerini canlandırdı.

Damla Ersubaşı Ben Bilmem Eşim Bilir” adlı yarışma programında da bir süre asistanlık yaptı.2016 yılında iş adamı Mustafa Can Keser ile evlendi. Bir kız çocuğu olan ve ikincisini bekleyen Damla Ersubaşı, son dönemde verdiği kilolarla adından söz ettirmişti.Esimin Zevki Sunucusu Damla Ersubasi

Sihirli Annem dizisiyle tanınan oyuncu Damla Ersubaşı ekranlara sunucu olarak dönüyor. Damla Ersubaşı bu kez sunucu olarak ekranlarda yer alacak. Uçankuş TV’de çok yakında başlayacak moda yarışmasında evli, nişanlı ve sevgili çiftler yarışacak. Programın jüri koltuğunda oturacak isimlerden belli olan ilk isim son olarak Kuaförüm Sensin’de jüri olan Muammer Ketenci.

Eşimin zevki programı jürileri

Muammer Ketenci

1965 yılında İstanbul’da doğan Muammer Ketenci moda tasarımcısıdır. Geçtiğimiz haftalarda kuaförüm sensin programından eşimin zevki programına transfer olan ve jüri üyesi olan Muammer Ketenci bakalım UçanKuş tv de nasıl bir performans gösterecek.Damla Ersubasi Esimin Zevki (Ucankus) sunucu

Eşimin zevki yarışması başvuru katılım formu

‘Eşimin Zevki’ çok yakında Uçankuş TV’de ekrana gelmeye başlayacak.eşimin zevki programına başvuru ve katılım formunu resmi internet sitesinden bulabilirsiniz. Eşinizle veya nişanlınızla katılacağınız eşimin zevki yarışma programına uyumlu çiftler jürinin seçimi ile katılacak ve oldukça zevkli bir yarışma onları bekliyor olacak.eşimin zevki yarışmasına başvuru ve katılım formu ve şartları için UçanKuş tv de ve internet sitesinde detayları bulabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler