Eşim Benzerim Yok Yarışması Başvuru Formu Sunucusu Yarışmacıları

01.06.2023
13

Fox TV de yayınlanmak üzere yeni bir yarışma programı başlıyor. Program gündüz kuşağında ana ahberden önce yayınlanacak. Eşim Benzerim Yok yarışması adı gibi eşi benzeri olmayan bir yaırşmaya olmaya hazır. Çünkü formatı ve yarışmacıları ile kendinden söz ettireceği kesin. Peki Eşim Benzerim Yok yarışması sunucu kimdir? Eşim Benzerim Yok yarışmasına nasıl katılırım? Başvuru formu şartları neler? merak ediyorsanız bu konumuz tam size göre. esim ebnzerim yok yarismasi basvuru formu

Eşim Benzerim Yok Yarışması Başvuru Formu Şartları FoxTV

Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği Eşim Benzerim Yok yarışması ana haberden önce Fox TV ekranlarında yayınlanacaktır. Yarışmaya katılmak isteyen ziyaretçilerimiz verdiğimiz adrese girerek başvurusunu yapabilecekler. Sonrasında yapım şirketi uygun yarışmacıları mülakata çağıracak ve yarışmacı olarak kabul edecekler.

Eşim Benzerim Yok yarışmasında 12 kişi yarışacak. Bu yüzden de yarışmacılar çok dikkatli seçilecektir. Fox TV resmi sitesinde Eşim Benzerim Yok yarışmasına özel sayfa oluşturuldu. Bu sayfada başvuru adresi paylaşılacaktır. Başvuru formunda sizlere bazı sorular sorulacak. Yarışmaya uygun olup olmadığınız anlamak için. Mesela eğitim durumunuz, tv programlarına daha önce çıkıp çıkmadığınız, reytinglere katkınız olur mu gibi sorular olacaktır. Bunun yanı sıra iletişim bilgileriniz de sorulacaktır elbette. Bu soruları doğru cevapladığınız takdirde yarışmaya katılmaya hak kazanırsınız.

Fox TV resmi sitesinden yarışmanın sayfasına girerek başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Eşim Benzerim Yok Yarışması Formatı Nasıl?

Fox TV de yayınlanacak olan Eşim Benzerim Yok yarışmasında 12 kişi olacak. 10 hafta boyunca bir evde yarışacaklar. Bu evde yarışırken büyük ödülü kazanmak için yetenek, zeka ve stratejilerini konuşturacaklar. Diğer yarışmalara göre farklı bir formata benziyor. Günde 8 saat bu evde kalacaklar. Evde ödül kazanmak için iyi yemek yapmalarının yanı sıra yetenekli olmaları gerekecek.  esim benzerim yok sunucusu burcu esmersoy oldu

Cuma günler eleme günü olacak. Bu yarışma da yalnızca yetenek ve zeka değil aynı zamanda doğru ittifakları kurmakta gerekecek. Haftanın finalinde cuma günü en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın ödülüne sahip olacak. Ayrıca büyük finalde de yarışmanın kazananı büyük para ödülünün sahibi olacak.

Eşim Benzerim Yok Yarışmacı Sunucusu Burcu Esmersoy Kimdir?

1976 İstanbul doğumlu olan Burcu Esmersoy bu zamana kadar hem oyunculuk hem sunuculuk yapmıştır. Daha çok sunuculukları ile tanıdığımız Burcu Esmersoy Çocuk programında sunuculuk yaparak başladı. Komedi Türkiye, Dünya Güzellerim, Popstar 2013, Survivor Ünlüler Gönüllüer yarışmalarında da sunuculuk yaptı. Başarılı sunucu Burcu Esmersoy şimdi de FOX TV de yayınlanacak olan Eşim Benzerim Yok yarışmasında sunuculuk yapacaktır.

Eşim Benzerim Yok yarışmasında yarışmasını nasıl buldunuz? Sizlerde yarışmaya katılmak ister misiniz? Başvurularınızı yaptınız mı?  Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağı yazınız.

YORUMLAR

  1. Tuğba dedi ki:

    Ben katilmak isterim burcu hanim rica ederseniz ama eleştiriye gelemem yani