Esaret Dizisini Nasıl Buldunuz? İzleyici Yorumları

27.10.2022
630

Esaret dizisini nasıl buldunuz? İzleyici yorumlarını sizlerle paylaşacağız. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Esaret dizisi hafta içi her gün yayınlanacaktır. İzleyiciler başrolünde Cenk Torun ve Mahassine Merabet’in yer aldığı Esaret dizisi hakkında yapılan yorumlarıda merak etti. Bizler de bu nedenle Kanal 7 Esaret dizisini nasıl buldunuz? Beğendiniz mi? İzleyici yorumlarını sizlerle paylaşacağız.

Esaret Dizisini Nasıl Buldunuz?

Esaret Dizisini Nasıl Buldunuz YorumlarıKaramel Yapım imzalı Esaret dizisi önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlayacaktır. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Esaret dizisinin tanıtım fragmanı kısa sürede binlerce kişi tarafından izlenmiştir. Dizide birçok yeni oyuncu yer almaktadır. Bizler bundan dolayı Esaret dizisinin büyük ilgi göreceğini tahmin ediyoruz. Ayrıca, dizinin fragmanı hakkında yapılan yorumlarda hep olumlu yöndedir.

Esaret Dizisini Beğendiniz Mi?

Yönetmen koltuğunda Ayhan Özen’in oturduğu Esaret dizisi Kanal 7’de yayınlanacaktır. Günlük dizi olan Esaret’in fragmanı binlerce kişi tarafından izlenmiştir. Karamel Yapım, Yemin dizisi bittikten hemen sonra Esaret dizisi için hazırlıklara başlamıştır. Günlük dizi olan Esaret’in fragmanı izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizlerde, Esaret dizisini izlediğiniz zaman diziyi beğenip beğenmediğinizi bizlere iletebilirsiniz.

Esaret Dizisi İzlenir Mi?

Yemin dizisinin yapımcısı Karamel Yapım, Esaret dizisini Kanal 7 için çekecektir. Yönetmenliğini Ayhan Özen’in oturduğu Esaret dizisinde sektörde yeni olan bir çok isim yer almaktadır. İzleyiciler aynı zamanda deneyimli oyuncuların da yer aldığı Esaret dizisinin izlenip izlenmeyeceğini de merak etti. Bizde bu nedenle araştırdık. Bizler, Yemin dizisinin izleyicilerinin Esaret dizisini izleyeceğini tahmin ediyoruz.

Esaret Dizisi İzleyici Yorumları

Kanal 7’nin yeni günlük dizisi Esaret’in fragmanı büyük ilgi görmüştür. Bizler oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çeken Esaret’in en çok izlenen günlük dizileri arasında gireceğini tahmin ediyoruz. Sizlerde, Esaret dizisi başladığı zaman, diziyi izlediğinizde Esaret dizisi hakkında ki olumlu olumsuz tüm görüşlerinizi, diziyi beğenip beğenmediğinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Esaret dizisini nasıl buldunuz? İzleyici yorumlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve bununla birlikte aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Aysun dedi ki:

  Hint dizilerimizi kaldırıyorsunuz nedennn

 2. Saadet dedi ki:

  Bu ne ya emaneti geri koyun esareti kaldırın hiçte güzel değil hiç kimse izlemiyo

 3. FUAT dedi ki:

  Allah aşkına bu filmi kaldırın yahu Emanet çol seviyoruz esareti ileri saate atın hatası mümkünse esareti kaldırın

 4. Deniz Adar dedi ki:

  Hiç beğenmedim.izlemek istemiyorum

 5. Mehmet dedi ki:

  Emanet dizisini ileri saate almanız hoşumuza gitmedi şimdi ikisinide izlemiyoruz

 6. Mehmet dedi ki:

  Hiçbegenmedim kadina şidet

 7. Naz dedi ki:

  Benim görüşüm hint dizisi taraftarıyım esaret dizisi fazla sürmezse masala yemin emanet insan bölüm çok olunça diziden nefret ediyo ayrıça emanet diziside final yapsın aetık çok sıkıcı oldu dizi nasıl izleniyo bunuda anlamış değiliz bıktırdı dizi lütfen final yapsın yönetmen lütfen

  1. Aysun dedi ki:

   Esaret dizisini beğendik hint dizileri favorimiz lakin esareti sürekli yayınlıyorsunuz akşam 7 gece tekrarı cumartesi pazar yeniden veriyorsunuz sıkılacak millet hafta sonları hint diziyi yayından çekmişiniz

 8. Melek dedi ki:

  Ben bu diziye bayildim harika ya umarim uzuuuuuuuuuuuuun bir sure devam eder zaten Karamel yapim dizileri cok guzel. Hemen bitmesin ben cok sevdim iki basrol oyuncuda muthisler bir birilerine yakisiyorlar. Ne olur hemen bitmesin. BU DIZI HARIKA OTESI