Esaret Dizisi Hira Öldü mü 2. Yeni Sezon Olacak mı?

22.07.2023
3.444

Esaret Dizisi Hira Öldü mü 2. Yeni Sezon Olacak mı? Kanal 7 Esaret Dizisi sezon finalinde Hira Öldü mü diziden çıktı mı 2.Yeni Sezon Olacakmı merak edildi. Çünkü dizinin sezon finalinde Hiranın öldüğü sahneler izleyicide merak uyandırdı. Bu nedenle seyirciler Esaret Dizisi Hira Öldü mü diziden ayrıldı mı yeni sezonda Hira olacak mı dönecek mi gibi soruları merak ediyorlar.

Esaret Dizisi Hira Öldü mü Diziden Çıktı mı?

Esaret Dizisi Hira Öldü mü

Sevgili Esaret dizisi izleyicileri. Merak etmeyin, Hira ölmeyecek diziye yeni sezonda devam edecek. Elbette bu işler senaryoyu biraz uzatacak. Özellikle Orhun Hira öldü diye biliyor, ancak Hira’nın ölmediğini biraz geç öğrenecek. Zaten son saniyelerde elinin hareket etmesiyle Hira’nın yaşadığını izleyenler görmüştü. İzleyici yorumlarında da bunu görüyoruz. İşte Esaret izleyicilerinin Hira öldü mü yaşıyor mu sorusuna cevapları:

Hira ölmedi. Ama Orhun öldü biliyo. Afife de bundan yararlanıp, Hira’yı yok edecek. Kaçırtıp, saklatacak. Veya geldiği çöle geri göndertecek. Belki Hira hafızasını bile kaybedecek. Afife zaten ondan kurtulmak istiyodu. Bu işine gelecek. Bence 2. Sezon bu konular çerçevesinde dönecek.

Hira bence kesinlikle ölmeyecekti zaten de yalnız Eda tüm yaptıkları yanına kalarak ölürse bunu asla kabul edemem, yaşasın da tüm yaptıkları bir bir Aliço’nun kaçırılmasından freni boşaltmaya kadar her yaptığı ortaya çıksın ve sürünsün mümkünse.

Evet kalpten götürür gibi yapıp geri döndürüyolar seyirciyi
Psikolojik sıkıntıya girdik resmen
Bi de çok etkileyici çekilmiş bölüm.. acı çektik biz de Orhunla, hatta dayanamayıp hemen yorum yazmaya geldim reklam arasında.. son 5 saniyede elini kımıldattı sağolsunlar senaristler.

Bu yapımın hiç bir zaman istediğimizi vermeyeceğini bile bile izledik.Sezon finaline geldik.Bu arada Cenk Torun’un muhteşem oyunculuğu beni o kadar büyüledi ki,gerçekten hüngür hüngür ağladım.

Hira ölmesin lütfen diziye hayat katan Bir başrol lütfen artık mutlu olsunlar Orhun Hira Yeter artık güzel dizileri böyle kötü bir şekilde bitirince senaristin eline ne geçiyor hep kötüler kazanıyor yeter artık kötüler kazanmasın bırakın mutlu olsunlar.

Psikolojikmen çöktüm resmen ya Allah aşkına seyirciyide düşünün bir günde mutlu sezon finali veya final olsun ya offf iki ay ne olacak diye kendimi yiyip bitircem Nazmiye hanım lütfen rica ediyoruz birazda bizi düşünün inşallah emanette bir dramla sezon finaline girmez.

Eğer Afife Hirayı Şevkete diri diri toprağa gömdürmezse ,yaşamasına izin verirse Orhun nasıl olsa bir süre sonra unutur diye Hirayı Orhunun bulamayacağı bir yerde saklar ve gelecek sezon Hira bir an önce kurtulup Orhuna kavuşsun diye çabalar dururuz.

Esaret Hira Öldü mü 2. Yeni Sezon Olacak mı? İşte Sezon Finali

YORUMLAR

 1. jessi dedi ki:

  11 eylülde başliyo nihayet

 2. Anonim dedi ki:

  Esaret dizisi çooooook seviyorum kan çiçekleri nefret ediyorum keşki kan çiçekleri final olsaydı hiranin ölmeýcigini ögrendimde
  Çok mutlu oldum cok teşekkür ederim

 3. jessi dedi ki:

  hiranin ölmiyejegni örendigimde çokk mutlu oldum teşekürler

 4. ORHIR dedi ki:

  Ne olur ESARET dizisi bitmesin veHira’da ölmesin