Erşan Küneri Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Nerede Hangi Mahalle

17.07.2021
99

Netflix’te yayınlanacak olan Erşan Küneri dizisi 1980’li yılları anlatacaktır. Hem yönetmenliğini hem de senaristliğini ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın üstlendiği Erşan Küneri dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra Erşan Küneri dizisinin nerede çekildiği, dizinin çekimlerinde hangi mekanların kullanıldığı da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda dijital bir platform olan Netflix’te izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Erşan Küneri dizisinin nerede çekildiğini, çekimlerin hangi il, ilçe ve mahallede gerçekleştiğini sizlerle paylaşacağız.

Erşan Küneri Dizisi Nerede Çekiliyor?

Erşan Küneri Dizisi çekim yerleriG.O.R.A ve Arif V 216’da yer alan fenomen karakter Erşan Küneri’nin hayatını anlatacak olan Erşan Küneri dizisi önümüzdeki günlerde Netflix’te izleyici karşısına çıkacaktır. Oldukça başarılı oyuncuların yer aldığı Erşan Küneri dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. Izleyiciler tarafından dizinin nerede çekildiği de merak konusu olmuştur. Dizinin ilk 4 bölümü Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde yer alan Teksen köyünde çekilecektir. İlk sezonu 8 bölüm olan dizinin diğer 4 bölümünün ise İstanbul’da çekileceği bilinmektedir. Erşan Küneri dizisinin son 4 bölümün çekimleri ise İstanbul’un birçok farklı semtinde gerçekleşecektir.

Erşan Küneri Dizisi Hangi Şehir Ve İlçede Çekiliyor?

Erşan Küneri Dizisi hangi il ilçede çekiliyorSit-com türünde ki Erşan Küneri dizisi 1970’li yılların sonunda ve 1980’li yılların başında geçecektir. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği Erşan Küneri dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacaktır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Erşan Küneri dizisinde Cem Yılmaz da yer alacaktır. Çekimleri başlayan dizinin ilk 4 bölümünün çekimi Kocaeli’de gerçekleşmiştir. Erşan Küneri dizisinin çekimleri Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde yer alan Teksen köyünde başlamış ve dizinin ilk 4 bölümü çekildikten sonra set ekibi İstanbul’a dönecek, çekimlere burada devam edecektir. 8 bölüm olarak yayınlanacak dizinin ilk 4 bölümü Kocaeli’nin Teksen köyünde çekilirken son 4 bölümünün İstanbul’a çekileceği bilinmektedir.

Erşan Küneri Dizisi Çekim Yerleri

Erşan Küneri Dizisi Nerede ÇekiliyorOyuncu kadrosunda Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Çağlar Çorumlu, Özkan Uğur gibi başarılı isimlerin yer aldığı Erşan Küneri dizisinin çekimleri geçtiğimiz ay başlamıştır. Haziran ayında çekimlere başlayan dizinin çekim yerleri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Netflix’te yayınlanacak olan Erşan Küneri dizisinin çekimleri Kocaeli’de başlamıştır. Kocaeli’de yer alan Kandıra ilçesinin Teksen köyünde çekimlere başlayan dizinin ilk 4 bölümü burada çekilecektir. Dizinin son 4 bölümünün çekimi ise İstanbul’un birçok farklı semtinde gerçekleşecektir.

Erşan Küneri Dizisi Çekim Mekanları

Cem Yılmaz’ın sinema, televizyon, sahne gibi yapımlarını tasarlayan ve uygulayan üretim şirketi olan Fikir Sanat’ın imzasını taşıyan Erşan Küneri daha önce G.O.R.A ve Arif V 216 sinema filmlerinde karşımıza çıkmıştı. Kurgusal bir karakter olan Erşan Küneri’nin hayatını konu edinen dizinin çekimleri Haziran ayında başlamıştır. Çekimlere Kocaeli’de başlayan ve İstanbul’da devam eden Erşan Küneri dizisinin ilk bölümleri Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde ki Teksen köyünde gerçekleşmiştir. Kocaeli’deki çekimler bittikten sonra set ekibi İstanbul’a gelmiş ve çekimlere burada devam etmiştir. Yani Erşan Küneri dizisinde Kocaeli’nin Teksen Köyü ile birlikte İstanbul’un birçok farklı semti kullanılmıştır.

Bu konumuzda sizler için Erşan Küneri dizisinin nerede çekildiğini, çekimlerin hangi il, ilçe ve mahallede gerçekleştiğini sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Erşan Küneri Dizisi Oyuncu kadrosu konumuza da mutlaka bekleriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..