Erkenci Kuş Yeni Sezon Devam Edecek mi, Erkenci Kuş Dizisi Bitti mi Final mi?

12.05.2019
60

Star tv de ekrana gelen sevilen dizilerden birisi olan Erkenci Kuş dizisi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi, Erkenci Kuş Dizisi Bitti mi Final mi? yaptı gibi soruları merak eden ziyaretçilerimiz için bu sayfada kısa bilgiler sunmak ve diziyle ilgili detaylı açıklamaları kanaldan ve yapımcıdan gelen bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sevilen dizi Erkenci Kuş Yeni Sezonda devam edecek mi 2019-2020 yıllarında dizi sürecek mi bu sayfada detaylı bilgileri sizlere sunuyoruz.

Erkenci Kuş Bittikten Sonra Hangi Dizi Başlayacak

Son Dakika: Star TV ekranlarının sevilen romantik komedi dizisi Erkenci Kuş’tan üzücü haber. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrollerinde yer aldığı sevilen dizi final kararı aldı. Buna göre dizi 6 Ağustos’ta yayınlanacak olan 51.bölümüyle ekran macerasını sonlandıracak. Erkenci Kuş finalinde setteki kavga ortamının etkili olduğu konuşuluyor. Bu kavgaların ardından yapımcı düşen reytingleri de göz önüne alarak diziyi 51. bölümde Kurban bayramı öncesindeki hafta final yapma kararı aldı.

Erkenci Kuş'un yapımcısı Faruk Turgut, dizinin 51. bölümde sona ereceğini duyurduNot: Erkenci Kuş’un yapımcısı Faruk Turgut, dizinin 51. bölümde sona ereceğini duyurdu. 18 Temmuz tarihinde yapımcı Faruk Turgut yaptığı açıklama ile Erkenci Kuş dizisinin 51. bölümde final yaparak ekrana veda edeceğini duyurdu. Ne diyelim hayırlısı olsun..

Erkenci Kuş Bittikten Sonra Hangi Dizi Başlayacak? Demet Özdemir’in Yeni Dizisi Ne?

Erkenci Kuş Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Cumartesi günleri ekrana gelen ve sezon boyunca oldukça iyi reytingler almış olan Erkenci Kuş dizisi yeni sezonda devam eder mi yoksa erken final yapıp izleyenlerine veda mı eder oldukça merak ediliyor. Öncelikle Erkenci Kuş dizisinin son haftalardaki reytinglerine baktığımızda reytinglerin düşmeye başladığını sadece Erkenci Kuş dizisini değil haftasonu ekrana gelen tüm dizilerin ve programların düşük reytingler ile başının belada olduğunu açıkça söyleyelim. Can ve Sanemin birbirine uyumu sevilip sayılması ve izleyicinin gönlünde taht kurmaları bile dizinin artık yüksek reytinglere ulaşmasının önüne geçiyor. Kısacası Erkenci Kuş dizisi almış olduğu son reyting oranlarından sonra pek devam edecek gibi görünmüyor. Büyük ihtimalle yaz aylarında devam edecek olan dizi geçtiğimiz yazdan bu yaza süregelen bir dizi olarak kalacak ve yeni sezonda ekrana gelmeyecek. Ancak aldığı reytingler kanalı ikilemde bırakıyor.

Erkenci Kuş Yeni 2. Sezon olacak mı

Erkenci Kuş 2.Sezon Olacak mı Dizinin devamı var mı?

Sevilerek izlenen Erkenci Kuş dizisinin son aldığı reyting sonuçlarına bakacak olursak aslında dizinin fevkalede iyi gittiğini açıkça görebiliriz. Bir çok dizinin erken final yaptığı ve kısa sürede havlu attığını düşünecek olursak geçtiğimiz yaz aylarından beri her hafta ekranlarımıza gelen ve oldukça sevilip izlenen Erkenci Kuş dizisinin yeni sezonda da devam etmeyi hak ettiğini açık yüreklilikle söyleyelim. Bir kaç oyuncu transferi, yeni konular, yeni heyecanlar ile dizinin reytingleri canlandırılıp daha da yukarılara çıkarılabilir. Hem Can Yaman hemde Demet Özdemir gibi başarılı ve gözde oyuncuları aynı dizide görmek üstelik izlenebilirliği yüksek olan oyuncuları genç ve dinamik olan iyi bir kadroyla çalışmak diğer dizilere göre avantajlı hale getiriyor diziyi. Böylelikle Erkenci Kuş 2. sezon devam edecek mi sorusuna reytinglere de bakarak inşallah devam eder, çünkü bunu çoktan hak ediyor diyebiliriz.

Erkenci Kuş Dizisinin Reytingleri Nasıl?

Star tv de ilk önce Salı günleri başlayan ve yaz aylarından sonra yeni sezonun başlaması ile Cumartesi günlerine alınan Erkenci Kuş dizisinin bu yüksek performansını kimse beklemiyordu. Açıkçası ben dahil bir çok kişi bu kadar uzun ömürlü bir diziyi beklemiyorduk. Ancak hem Can ve Sanem karakterlerinin diziyi iyi götürmesi hem de oyuncu kadrosunun sürekli yeni kalması yeni transfer ve takviyelerle aktif bir dizi olarak ayakta kalmasına neden oldu. Aynı zamanda aldığı reyting oranları ile hem yapımcısının hem de Star tv kanalının yüzünü güldüren Erkenci Kuş dizisi son haftalara geldiğimizde reytinglerdeki genel tablosu şu şekilde gerçekleşti:

Erkenci Kuş dizisi son reyting sonuçları

Gördüğünüz üzere Erkenci Kuş 4 Mayıs 2019 Cumartesi Reytinglerinde 4.38 total oranı ile 4. sırada yer almış. Genel sonuca bakacak olursa dizi 2. veya 3.-4. sıralarda kendisine sürekli yer buluyor. Yani dizi kısacası Bir Aile Hikayesi dizisinden sonra en çok izlenen 2. dizi konumunda. Böylelikle diziyle ilgili reyting sonuçları ve izlenme oranlarına dair net bilgileri sizlere sunduk. Dizinin bu reyting sonuçları sonrasında yeni sezonda devam etmesine kesin gözü ile bakılıyor. Ancak dizinin yapımcısı olan Gold film ile Star tv arasında anlaşmanın yenilenmesi gerekiyor. Çünkü sözleşme gereği bölümler çekildi ve bitti. Bundan sonrası için yeni bir sözleşme isteyen Gold film oyuncularının mağdur olmaması ve dizinin yarıda kalmaması için garanti istiyor. Ancak reytinglerin yarın ne olacağına garanti vermek ve uzun vadeli anlaşma yapmak maalesef dizi sektörü için oldukça güç.

Erkenci Kuş Dizisi Ne Zaman Bitecek kaçıncı Bölüm Final Yapacak?

Erkenci Kuş dizisinin 41. bölümü 11 Mayıs 2019 Cumartesi günü ekrana geldi. Diziye 41 kere maşallah diyoruz. Çünkü oldukça başarılı bir sezon geçirdi ve sezonun sonunda yayınlanan 41 bölümün ardından hala reytinglerde dim dik ayakta olduğunu gösterdi bizlere. Erkenci Kuş ilk olarak 20 bölüm olarak başlamış ve bir yaz dizisi olacağı anlaşılmıştı. Ancak dizi öyle tutuldu ve sevildi ki dizinin yeni sezonda da kaldığı yerden devam etmesi sağlandı. Yani dizi yaz dizisi olmaktan sezon dizisi olmaya terfi etti. Sonrasında ise oldukça yüksek reytinglerini devam ettiren Star tv dizinin bölüm sayısını 20 den 50 ye çıkardı. Yani normal şartlar altında Erkenci Kuş dizisi 50. bölümde bitecek final yapacak.

Ancak alınan reytingler iyi gidince büyük ihtimal yeniden ekrana gelmeye devam edecek olan Erkenci Kuş dizisinin bölüm sayısı da artırılacak. Erkenci Kuş bölüm sayısının önce yaz ayları sonuna kadar devam edecek şekilde 52 bölüme uzatılması eğer reytingleri iyi devam ederse yen transfer edilecek olan oyuncular ile birlikte dizinin yeni sezon görüşmeleri sonrasında 52 bölümden 85 bölüme çıkarılması planlanıyor. Erkenci Kuş dizisi ne zaman bitecek sorusuna ise yaz ayları boyunca performansı iyi devam ederse 2. sezon için anlaşmanın yenileneceğini ancak dizi reytingleri düşük kalırsa dizinin erken final yapacağı belirtildi. Yani iş Gold film ile Star tv arasındaki pazarlığa kalmış durumda.

Erkenci Kuş dizisi kaç bölüm sürecek ne zmana final olacak

Erkenci Kuş 2019-2020 Sezonunda Star tv de devam eder mi?

Erkenci Kuş dizisi reytinglerini yukarıda açıklamış ve sizlere sunmuştuk. Dizinin iyi giden reytingleri yaz ayları boyunca devam edecek olursa yaz sezonu sonunda sözleşmesi yenilenecek olan ve bölüm sayısı bir sezonu kapsayacak şekilde artacak olan Erkenci Kuş 2019-2020 sezonunda devam ederse bölüm sayısı da yaklaşık 85 bölüme ulaşacak. Erkenci Kuş dizisi kanal değiştirir mi başka kanala transfer olur mu oldukça zor bir iş bu. Çünkü star tv diziden memnun dizi star tv den memnun bu yüzden farklı bir kanalın Erkenci Kuş dizisini alması veya transfer etmesini beklemiyoruz.

Erkenci Kuş Dizisi Star tv de Yeni 2. Sezonda Devam Edecek:

Son aldığımız bilgilere göre Erkenci Kuş dizisi yaz ayları boyunca yayınlanmaya devam edip Ağustos ayında dizinin durumuna bakarak son bir karar verecek. Büyük ihtimalle yaz sezonundan sonra kısa bir ara verecek olan Erkenci Kuş Eylül ayının sonunda yeniden sete çıkacak ve yeni sezona yeni oyuncular ile merhaba diyecek. Erkenci Kuş dizisine yeni sezonda dahil olan oyuncuları ve ayrılan oyuncuları sizlere yeni sayfamızda duyuracağız. Erkenci Kuş Yeni 2. sezonda diziye dahil olan oyuncular konumuz yayınlanınca sizlere bu sayfadan duyurmuş olacağız.

Can ve Sanemin birbirine tutkuyla bağlandıkları ve başlarından geçen olayların anlatıldığı Erkenci Kuş dizisi hem renkli aşkları hem de gizemli anlatımı ile izleyenlerin merakla bekledikleri ve heyecanın hiç bitip tükenmek bilmediği bir diziye dönüştü. Sezon boyunca birbiri ile paylaştıkları tüm anılara yenilerini eklemek ve yeni sezonda kaldıkları yerden devam etmek isteyen Erkenci Kuş dizisinin tüm ekibini kutluyoruz ve yolları açık olsun diyoruz.

Erkenci Kuş Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası:

Umarız ki Erkenci Kuş dizisi 2. sezon onayını en kısa sürede alır ve yapımcı ile Star tv anlaşırlar. Lütfen sizlerde Erkenci Kuş dizisi bitmesin final yapmasın şeklindeki yorumlarınızla ve görüşlerinizle aşağıdaki yorum kısmına yorumunuzu yazınız. Ardından bu yorumunuzun çıktığı sayfanın linkini sosyal medyadaki sayfanızdan paylaşarak tüm arkadaşlarınızın görmesini sağlayın. Bizde star tv ve Gold filme dizinin devam etmesi için gerekli çalışmaları yapıp sizlerden gelen istek ve arzuları onlara bildirelim ve dizinin devam etmesini sağlayalım. İnşallah Erkenci Kuş dizisi devam eder final yapıp bitmez. Lütfen sizlerde dizinin devam etmesi için bir adım atın ve önce aşağı yorum yazıp sonrada bu sayfayı sosyal medyadaki sayfanızda paylaşıp dizinin devam etmesine katkıda bulunalım. Şimdiden teşekkür ederiz tüm katılımcılara..

Erkenci Kuş Dizisi 2022-2023 Yeniden Başlayacak Mı Yayınlanacak Mı?

Erkenci Kuş dizisi 2022 2023 sezonunda yeniden başlamayacak. Erkenci Kuş dizisi 2022 yılında yaz sezonunda yeni bölümleri yayınlanmasa da tekrar bölümleri yayınlanabilir. Erkenci Kuş dizisi tam bir yaz sezonu dizisi. Eğlenceli oluşu ile tüm seyircilerin merakla bekleyeceği bir dizi. Erkenci Kuş dizisi 2022 2023 yıllarında yeni yaz versiyonları ile yayınlanabilir. Demet Özdemir Yeni Dizisi 2022

YORUMLAR

 1. Muhammed dedi ki:

  Ne olur bitmesin hayatimda izlediğim en guzel en anlamlı dizi

 2. Sümeyye dedi ki:

  Ben erkenci kuş dizisini çok çok beğeniyorum çok çok severek izliyorum hiç kaçırmıyorum bütün bölümlerini izliyorum lütfen hiç final yapmasınlar heyecanla yeni sezon bölümünü bekliyoruz aynı kanalında heyecanla bekliyoruz inş biran önce seyircilerimize geri dönerler

 3. yildyz dedi ki:

  sezon 2 tam felaket, arsa aptal çöp bir yığın. Şovu bilerek öldürdüler. sanem histeri patlamaları ile nevrotik maymun gibi davranır. yaman kilo alabilir, yüzü yağlandı, 10 yaş daha yaşlı görünüyor. oyunculuk gitti, tüm genç tutku, flört, gözlerindeki ışıltı, enerji, canlılık kayboldu. yarı uykuda ya da sarhoş görünüyor. O ve Demet ayrıldı mı, yoksa Can’a ne oldu? Onun sezon 1 iyi görünüyor ve çekicilik bir gecede kayboldu. Birkaç hafta içinde bu kadar hızlı nasıl değişebildi? Onunla ilgili bir sorun mu var?

 4. yldyz dedi ki:

  Erkenci Kuş 2. sezonda yaman yağ olabilir mi?

 5. Anonim dedi ki:

  Harikaydi