Erkenci Kuş 51. Bölümde Final Yapmasın, Başka Kanala Transfer Olup Devam Etsin

Sevgili dostlar, iyisiyle kötüsüyle Erkenci Kuş dizisinde 49 bölümü geride bıraktık. Geriye 50 ve 51. bölümler kaldı. Ancak dizinin o kadar çok seveni var ki herkes dizinin bitmesinden oldukça üzüntü duyuyor. Bu nedenle bizde Erkenci Kuş dizisi 51. Bölümde Final Yapmasın, Gerekirse Başka Kanala Transfer Olsun ve Devam Etsin diye bir kampanya başlatmak ve sizlerin görüşlerini burada paylaşmak istiyoruz.

Erkenci Kuş 51. Bölümden sonra Başka Kanala Transfer Olup Devam EtsinErkenci Kuş 51. Bölümde Final Yapmasın Bitmesin

Erkenci Kuş 51. Bölümde final yapacak ekrana veda edeceğini dizinin yapımcısı açıkladı. Erkenci Kuş dizisinin yapımcısı olan Faruk Turgut yapmış olduğu açıklama ile dizinin kesin olarak biteceğinin sinyalini verirken şu açıklamayı yaptı: “Erkenci Kuşun 51. bölümde final yapacağı haberi doğrudur. Kanalla yapılan anlaşma 52 bölüm olup, 52 bölüm Kurban Bayramı’na denk geldiği için kanalımız Star TV ile konuşup 51. bölüm final olmasına karar verilmiştir. Erkenci kuş oyuncuları ve teknik ekibi 15 aydır hiç durmadan çalışmaktadır. Tatil onlarında hakkıdır.kalan 3 bölüm. Keyfini çıkarın. Teşekürler

Buradan anlaşılacağı üzere Star tv ile yapımcısı arasındaki anlaşma uzatılmamış ve dizinin Kurban bayramı öncesinde bitirilmesine karar verilmiş. Ancak yapımcı Faruk Turgut geçtiğimiz sezondan beri aralıksız yayınlanan dizinin tatile ihtiyacı var diyerek aslında dizinin biraz tatil yapıp devam edebileceğini de duyurmuştur. Evet dizi Star tv de final yapıyor ve oyuncular tatile giriyor ama ya sonra? İşte biz 51. bölümden sonra Erkenci Kuş dizisinin devam edeceğini ama başka bir kanalda olacağını düşünüyoruz.

Erkenci Kuş 51. Bölümde final olmasın bitmesinErkenci Kuş 51. Bölümden sonra Başka Kanala Transfer Olup Devam Etsin

Öncelikle sosyal medyada bu kadar çok hayranı olan kaç dizi var ki? Hem Demet Özdemir hayranları hem de Can Yaman hayranları dizinin kesinlikle devam etmesini isterken Faruk Turgut daha ne kadar dayanabilir ve başka bir kanal ile görüşmekten geri durabilir bilmiyoruz. Ancak bize gelen bilgilere göre başka kanallardan yapımcıya dizinin devam etmesi halinde yayınlayabileceklerine dair teklif gelmiş. Yani eğer Faruk Turgut oyuncuları ikna edebilirse ve dizinin kadrosu dizinin devam etmesini isterse yeni bir kanalda dizi devam edecek bir süre tatil yaptıktan sonra.

Erkenci Kuş dizisi 51. bölüm ile 6 Ağustos Salı günü Star tv de final yapacak

Erkenci Kuş 51. bölümde final yapacak ama başka tv kanallarından gelen teklif cazip olursa dizi oyuncularının yaklaşık 3 -4 hafta izin kullanıp tatil yapmasının ardından Eylül ayında dizi ekibi yeniden iş başı yapacak ve Erkenci Kuş 52. bölümden itibaren yeni kanalında ekrana gelebilir. Bu durum tamamen yapımcı Faruk Turgut ile kendisine teklif getiren kanalın ki (bu kanal bizim tahminimize göre Show tv) belirleyeceği bir günde dizi kaldığı yerden devam edebilir. Bu konuda lütfen sizlerde dizi yapımcısın ave kanala ulaşarak dizinin devam etmesi için baskı yapalım ve ne kadar çok kişinin Erkenci Kuş dizisine hayran olduğunu cümle aleme gösterelim.

Erkenci Kuş final yapmasın bitmesin Devam EtsinErkenci Kuş 521. bölümle hangi kanalda ne zaman başlayacak?

Erkenci Kuş çok sevildi çok tutuldu, baş rol oyuncuları da dizinin neşe kaynağı oldu. Böylesine sevgi görmek her dizi ekibine kısmet olmaz. Sevildiklerini bilen Erkenci Kuş ekibinde dizinin devam etmesi yönünde bir karar çıkması bekleniyor. Çünkü 3-4 oranında yaz tatilinde bile reyting alan Erkenci Kuş kış aylarında 6-7 oranlarında total reyting alıyordu. Diziye yapılacak güzel takviyeler ile daha da canlandırılabilir reytingler. Ayrıca yeni dizilerin reytinglerdeki şansı çok daha düşük. Kolay kolay hiç bir dizi yüksek reytinglere ulaşamıyor eskisi gibi değil artık, internet dizileri felan televizyonu zorlamaya başladı. Bu nedenle böylesine sevilen bir diziyi kaldırmak ve sevenlerine rağmen yok etmek hem yapımcının işine gelmez hemde dizi ekibi işsiz kalmaktan kurtulmuş olur. Umarız bu durumları hesap eden dizi yapımcısı ve ekibi Erkenci Kuş dizisinin star tv olmasa da başka bir kanalda devam etmesine imkan verirler. Erkenci Kuş 52. bölüm ne zaman hangi kanalda sorusuna Eylül ayının başında daha kesin cevap vereceğiz inşallah. Lütfen sizde destek olun dizimize..

Erkenci Kuş bitmesin devam etsin, Yeni kanala Transfer olsun?

Erkenci Kuş Star tv olmazsa Show tv veya Fox tv de çok rahat bir şekilde devam edebilir. Zaten dizi ciddi oranda reyting alıyor, bu nedenle star tv ile sözleşmesi biten Erkenci Kuş dizisinin yeni bir kanalla anlaşarak transfer olmasını bekliyoruz. Bu konuda yeni bir gelişme olursa anında haber vereceğiz sizlere. Sizlerde aşağı yorum yazarak Erkenci Kuş bitmesin devam etsin kaldığı yerden başka kanala transfer olsun ama lütfen bitmesin tarzındaki mesajlarınızı lütfen aşağı yorum olarak yazıp bu sayfayı instagram ve facebook twitter gibi sosyal medyada paylaşarak dizimizin devam etmesine destek olun. Şimdiden teşekkür ederiz.

Erkenci Kuş dizisi son fragmanı: 51. Bölüm

Erkenci Kuş dizisinin final fragman yorumu: Son sahnede Sanem in gözleri dolu dolu. Ne olacak acaba? Bu arada dizinin bitmesini ben hala idrak edemedim. Sanki hala devam edecek gibi. Ben yeni bölüm için 1 hafta bile bekleyemiyorken şimdi ellerimizin arasından uçup gidiyor aşkla bağlandığımız efsanevi dizimiz. Tek tesellim 2020 yılında CanDem’in tekrar beraber olacağı bir proje olması ihtimali. O da olmazsa eski bölümleri tekrar tekrar izlemekten başka şansım kalmayacak. Finalden beklediğim tek şey mantıklı olsun. Mutlu ya da üzgün bir son olması farketmez. Sadece son sahnesine işte bu koskocaman Canem aşkının finali diyebileceğimiz kalitede olması umuduyla..

İzleyici Yorumu: Yine hiçbir şey anlaşılmayan bir fragman daha senaristler beceremedi yerine şöyle oldu böyle oldu demek kolayı seçmek oldu Can döndükten sonra tuttuğu dedektifle beraber Yiğit’in ayağının sakat olmadığı Hüma’nın planı kötülüğü olduğu üzerinden gidilseydi daha da öncesinde 7.bölüm itibariyle sonrasında Emre’nin kazasından sonra Fabri’nin tekrar ajansa bulaşmasının Emre’nin planı olduğu ortaya çıkarak devam edilseydi bu dizi alır başını giderdi 46.bölümdeki ve 48.bölümdeki Sanem’in topuklu ayakkabılarla ya da kovboy çizmeleriyle çalımlı kareleri yerine Emre’nin kazası sonrası hastanedeki Sanem’le devam edilseydi sadece bu kışa kadar değil öbür yaza kadar devam eden bir romantik komedi olurdu neden bu kadar iddialı yazıyorum çünkü özgün hikaye Meriç Acemi’den. Güzelim hikayeyi reyting uğruna batırdılar çok üzgünüm çünkü o kadar güzel başladı ki unuttuğumuz değerleri çok çalışmanın önemini anlattığı için her hafta soluksuz izlerken ne hale geldi gençler için çok önemli mesajlar verirken ne hale getirdiler Can Yaman ve Demet Özdemir sevgili bile olsalar nasıl efendi davrandılar reyting uğruna iki genç insanı gömmeye çalışmak yapımcı firma Gold yapıma şahane özgün hikayeleri olan Meriç Acemi’ye ve senaryo ekibine hiç yakışmadı erkenci kuş ailesinin şahane oyuncularına yazık oldu yönetmene yazık oldu ne olsun istiyorlar hiç bilemedim inşaallah kendileri biliyorlardır..

Yorum 2: Star TV siz ne yapıyorsunuz? Kanalınızda en çok izlenen en harika en bitmeyecek dizileri bitiriyorsunuz. Söz’ü bitirdiniz yetmedi şimdi Erkenci Kuş’u bitiriyorsunuz. Söz bir sürü ödül aldı. Kanalınızın adını yükselti. Erkenci Kuş da öyle. Ama siz izleyiciyi kanaldan soğutuyorsunuz. Bu dizilerin en hakketmediği şey final. Artık kendinize gelin saçma sapan dizileriniz sürüyorken kaliteli dizileri niye bitiriyorsunuz? Gerçekten ama gerçekten Star TV sadece kendi kalitenizi düşürüyorsunuz. Ya kendinize gelip tekrar zirveyi çıkın ya da böyle devam edip kanalı mahvedin!

Elimizden ne gelir demeyin? Sizlerde aşağı yorum yazarak Erkenci Kuş bitmesin devam etsin kaldığı yerden başka kanala transfer olsun ama lütfen bitmesin tarzındaki mesajlarınızı lütfen aşağı yorum olarak yazıp bu sayfayı instagram ve facebook twitter gibi sosyal medyada paylaşarak dizimizin devam etmesine destek olun. Şimdiden teşekkür ederiz.

Erkenci Kuş 51. bölümü ile 6 Ağustos 2019 Salı günü Star tv de final yapıyor. Erkenci Kuş daha sonra başka kanallar ile anlaşabilirse kaldığı yerden yeni sezonda devam edecek.

Yorum yaz

27 Yorum

 1. Avatar sertaç aksoy

  erkenci kuş devam etsin ne olur star tv olmazsa başka kanalde devam etsin yeterki devam etsin hangi kanal olursa olsun ama neolur devam etsin rica ediyorum

 2. Avatar Hacer Tüzer

  Lüttfen devam etsin dizi cok sevindim iss pyaar naam doon bir garib ask gibi cok güssel sanki nun devami Böller dizileri cok güssel devam etsin sanem ve can cok yakişiyor devam etsin lüttfen

 3. Bu xeberi eşitdiyime cox sevindim inşallah yene ” Erkenci kuş”u izlemek nesib olar bizlere😍😍😍😍😍😍😍 o cur dizini birde hecvaxt tapa bilmerik biz!

 4. Ya bu güzel dizi devam etsin lütfen Allah’ım senden son isteğim olsun gerekirse ama erkenci kuş bitmesin devam etsin ben erkenci kuş u ailemden daha çok SEVİYORUM yemin edrimki o dizi bittikten sonra ben zaten bittim canem de bitmesin lütfen Allah’ım lütfen faruk turgut tatilden dönünce bari devam etsin erkenci kuş un bittiği gün bende bittim HEP ağladım dayanamadım yemek yerken yatarken erkenci kuş un kliplerini izledim ben erkenci kuş u çok özlüyorum ama bunu bana bize bütün sevenlere yapma tek bir şans istiyoruz sizden erkenci kuş lütfen devam etsin tek bir şans mutlu olmam için o günden beri yüzüm gülmüyor sürekli düşünüyorum ama erkenci kuş bittiğini kabullenemiyorum

 5. O kadar bitmesi gerekipte devam eden dizi varki bırak sezonu yıllardır sürüyor . Bence güzel şeylerin değeri bilinmiyor. Devam ettirilmeli hiç bir sey için gec değil.böyle bir oyuncu kadrosu çok zor oluşturulur.çünkü ben bu dizideki kadar rolleri üzerine olmuş bir dizi daha izlemedim.bunu tutturmak çok zor.izleyiciyi kirmayin.😢

 6. O kadar bitmesi gerekirse devam eden sizi varki bırak sezonu yıllardır. Bence güzel şeylerin değeri bilinmiyor. Devam ettirilmeli hiç bir sey için gec değil.böyle bir oyuncu kadrosu çok zor oluşturulur.çünkü ben bu dizideki kadar rolleri üzerine olmuş bir dizi daha izlemedim.bunu tutturmak çok zor.izleyiciyi kirmayin.😢

 7. Her oyuncunun hakkidir tatil. Tabiki yapsinlar. Sevilmiş bir diziyi bitirmek aklim almiyor. Neden? Bitmesin devam etsin bence daha yeni başlıyor. Seruvenli heyacanli anne baba aile yuvasi. Bence devam edicektir
  Erken kuş.

 8. Erkenci kus dewam etsin biz yurtdashi turkmenler cok cok sewerek izleyoruz bashka kanala transfer olsun lutfen

 9. Avatar Erkenci kuş bitmesin

  Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan erkenci kuş biz fandomlar yaşadığımız sürece sende yaşayacaksın seni yaşatacağız güzel dizi💕💖❤💙💚💘💜💛 romantik komedinin en güzeli
  CanEm – CanDem😙

 10. DOĞUM GÜNÜMDEN 3 GÜN ÖNCE BİTİYOR ALLAH IM RÜYA GİBİ DİZİ NİYE BİTİYOR AKLIM ALMIYOR!😢😭

 11. Avatar Erkenci kuş hayranı

  26.06.2018 rüya gibi bir gündü tam tamına 51 bölüm 15 ay erkenci kuş final bölümüyle şuan karşımda duruyor son ana kadar hiç bıkmadan dua ettim inşallah bu sayfada yazan tüm şeyler doğrudur ve erkenci kuş eylül ayında başka bir kanalda devam eder ve bizim yüzlerimizi güldürmeye kaldığı yerden devam eder çünkü güzelim diziye böyle bir son yakışmaz daha fazlasını hak ediyor inşallah sesimizi duyarlar ve umudumuzu tekrar geri yakarlar tek umudumuz başka kanalda devam etmesi❤😢 umudumuzu kaybetmeyelim yine olmadık yerden yine bi umut çıkabilir…

 12. Erkenci kuş gibi güzel insanı günlük hayatın stresinden alıp götüren bir dizi nasıl olur da final yapar anlamıyorm . Böyle bir dizinin başka kanalda mutlaka devam etmesi lazım ki reytingi çok iyi . Mutlaka devam etmeliii…..

 13. Bu dizi yurt dışı dahil çok izleniyor. O yüzdende bana göre dizinin bitmesi gerçekten çok anlamsız. Ama artık bence çok geç çünkü iki baş rolu de evlendirmişler. Bizimde baştan beri beklediğimiz ama olmayan bu değilmiydi zaten…😑

 14. Çok güzel bir dizi bir anda bitmedi kötü oldu yigitin kötülükleri ortaya çıkmadı daha humayla lütfen bitirmeyin çok güzel eğlenceli bir dizi bidaha böyle dizi yakalamak çok zor lütfen lütfen bitmesin çok sevdiğim heyecanlanıp güldüğüm tek dizi bitirmeyin lütfen😢

 15. Ben çok üzgünüm,
  Devam etmeli, çünkü hem aşk, aile, arkadaşlık , komedi, doğruluk, bunlar çok güzel ve beklenen bir Şey hayata.
  Biz Ailece Erkenci Kuş’a severek bakıyoruz ve dizinin sayesinde hep birlikte oluyoruz.
  Lütfen iyi düşünmek lazım, Dizi devam ettsin Lütfen 👍

 16. Eu compreendo que a série teria que acabar, mas deviam desenvolver mais a relação de Can e Sanem juntos, bem com a dos outros actores do elenco. Se esta série não terminar com um final feliz, será uma grande falta de respeito para com o público e uma grande desilusão. As séries turcas se querem ser respeitadas e valorizadas também têm que respeitar os fan.

  • Una gran decepción, tras haber seguido fielmente la serie. Quedan por resolver muchas incógnitas, la patria de Cey Cey, el destino de la amiga de Sanem (Ayhan) y su hermano Osman, el que Sanem conozca de una vez la verdadera cara de Yiyit y sus intrigas junto a Huma, incluido el incendio de la casa de Can, el bebé de Leila y Emre, lo que ocurrira con Deren y Bulut, el segundo libro de Sanem … etc, etc,… Demasiadas incógnitas pendientes … Y la mas importante, la recuperación de Can y de su amor por Sanem . .. y su boda y/o su viaje a las Islas Galápagos, para cumplir el sueño de Sanem. Lo que digo, una gran decepción de la serie que ha mantenido en la pantalla a millones de espectadores en todo el mundo. A ver como lo explican los productores y Star TV. Otra vez no vere series turcas. Esto ha sido un gran timo

 17. Erkenci kuş gibi şahane bir diziyi neden bitirirler anlamakta zorluk çekiyorum üstelik yüksek oranda reyting alırken umarım star tv ve yapımcının aklı başına gelir ve erkenci kuşu başka bir kanalda devam ettirirler çünkü bu dizi daha iyisini çok fazla iyisini hakediyor umarız ki erkenci kuş ve bizim hakkımızda hayırlısı olur çünkü biz bu dizinin devam etmesini istiyoruz zaten star tv böyle harika dizileri bitirerek izleyicisini de yavaş yavaş kaybediyor inşallah bir an önce harekete geçerler ve erkenci kuş 52. Bölümden itibaren ekran hayatına ve bizi tekrar neşelendirmeye devam eder…

Etiketler