Erkek Severse Yeni Sezon Ne Zaman, Devam Edecek mi?

13.03.2022
1.961

Bu konumuzda Erkek Severse dizisinin yeni 3. sezonu ne zaman? Erkek Severse dizisi devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Gold Film imzalı Erkek Severse dizisinin yönetmen koltuğunda Ömür Atay oturmaktadır. Senaryosunu Aslı Zengin’in kaleme aldığı Erkek Severse dizisinin izleyicileri tarafından dizinin yeni sezon tarihi ve devam edip etmeyeceği de merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda Erkek Severse dizisinin yeni sezonu ne zaman? Erkek Severse dizisi devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Erkek Severse Dizisi Yeni Sezonu Ne Zaman?

Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu Erkek Severse dizisi 20 Ocak 2022 tarihinde hayatına başlamıştır. Dijital bir platform olan beIN CONNECT’te yayınlanmaya başlayan romantik komedi türündeki Erkek Severse dizisinin yeni sezon tarihi de merak edilmiştir. İlk sezonu 13 bölüm süren ve geçtiğimiz günlerde ikinci sezon için onay alan Erkek Severse dizisinin yayına ara vermeden devam etmesine karar verilmiştir. Yani Erkek Severse dizisi 26 bölümden oluşacak ve final yapacaktır.Erkek Severse Yeni 3. Sezon Ne Zaman

Erkek Severse Dizisi Devam Edecek Mi?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Erkek Severse dizisinin başrolleri Alperen Duymaz, Büşra Develi, Yasemin Allen ile Görkem Sevindik paylaşmaktadır. beIN Connect’te yayınlanan dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşmaktaydı. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Erkek Severse dizisinin ikinci sezonu için onay gelmiştir. Ancak dizi ara vermeden devam edecek ve yeni bölümü her Perşembe beIN Connect’te izleyici karşısına çıkacaktır.

Erkek Severse Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz, Büşra Develi, Yasemin Allen, Tolga Güleç, Görkem Sevindik, Yağız Can Konyalı, Aslı Sümen, Asena Tuğal, Çağrı Çıtanak, Seren Deniz Yalçın, Ece Özdikici, Bahar Süer, Ayşe Dudu Özdemir, Tahir Yılmaz, Ayşe Akın, Tuana Gizem Uzunlar, Berkay Celal Çetin, Kayra Orta, Rüzgar Can gibi başarılı isimlerin yer aldığı Erkek Severse dizisi 2. sezonu için onay almıştır. Ancak ilk sezonu 13 bölümden oluşan dizi ara vermeden devam edecek ve toplam 26 bölümden oluşacaktır.

Erkek Severse Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

20 Ocak 2022 tarihinden itibaren her perşembe dijital bir platform olan beIN Connect’te izleyici karşısına çıkan Erkek Severse dizisinin kaç bölüm süreceği de merak edilen konulardan biri olmuştur. Gold Film imzalı Erkek Severse dizisinin ilk sezonu 13 bölümden oluşmaktaydı. Büyük ilgi gören dizinin ikinci sezonu için onay gelmiştir. Ancak dizi ara vermeden yayınlanmaktadır. Yani Erkek Severse dizisi toplam 26 bölümden oluşacak ve 26. bölümde de final yapacaktır.

Erkek Severse Yeni 3. Sezon Ne Zaman?

Erkek Severse Yeni 3. Sezon Ne Zaman sorusuna 3. sezon olmayacak diyoruz. Bu konumuzda Erkek Severse dizisinin yeni sezonu ne zaman? Erkek Severse dizisi devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Erkek Severse Dizisi oyuncuları kimler burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?