Erkek Severse Dizisi Yelda Kimdir? (Yasemin Allen)

Sizler için Erkek Severse dizisinin başrolünde yer alan Yelda karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Erkek Severse dizisinin yönetmen koltuğunda Ömür Atay oturmaktadır. Çekimleri 19 Kasım’da başlayacak olan Erkek Severse dizisinin senaryosunu ise Aslı Zengin kaleme almaktadır. BeIN CONNECT’te yayınlanacak olan Erkek Severse dizinin başrolünde yer alan Yelda karakteride izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Erkek Severse dizisinin başrolünde yer alan Yelda karakterini yakın atlatacağız ve Erkek Severse dizisi Yelda karakteri kimdir? Erkek Severse dizisi Yelda karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Erkek Severse Dizisi Yelda Karakteri Kimdir?

Yasemin Allen Erkek Severse Dizisinde Yelda rolündeGold Film imzalı Erkek Severse dizisinin başrolünde yer alan Yelda karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Erkek Severse dizisinin başrolünde yer alan Yelda karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştıran zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Erkek Severse Dizisi Yelda Kimdir?

Erkek Severse dizisinin başrolünde yer alan Yelda karakterine güzel oyuncumuz Yasemin Allen hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Yelda karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Yasemin Allen’i yakından tanıtacağız ve Yasemin Allen kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Erkek Severse Dizisi Yelda Kimdir

Yasemin Allen Kimdir?

32 yaşındaki oyuncumuz Yasemin Allen, 10 Temmuz 1989 yılında İngiltere’de dünyaya gelmiştir. Lise yıllarında sinema televizyon, drama ve resim dersleri alan Yasemin Allen  Queensland Üniversitesi’nin sinema televizyon bölümünden burs kazanmıştır. 18 yaşındayken Türkiye’ye dönen ve Müjdat Gezen Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitiren Yasemin Allen 2008 yılında L’Oréal’in yeni yüz yarışmasında finale kalmıştır. 2008 yılında yayınlanan Elif dizisi ile oyunculuğa adım atan Yasemin Allen daha önce Kavak Yelleri, Olağan Şüpheliler, Fi, Şeref Meselesi, İyi Günde Kötü Günde, Yerden Yüksek, Muhteşem Yüzyıl gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Yasemin Allen Yer Aldığı Diziler

2008 Elif (Elif Doğan)
2010 Kavak Yelleri (Elena)
2010-2011 Yerden Yüksek (Juliette/Jüjü)
2011-2012 Hayat Devam Ediyor (Pelin Akça)
2013-2014 Merhamet (Irmak Tunalı)
2014 Muhteşem Yüzyıl (Defne Sultan/Louisa)
2014-2015 Şeref Meselesi (Sibel Özer Kılıç)
2016 46 Yök Olan (Selin Acar)
2017 Fi (Ece Sayda)
2019-2020 Strike Back (Katrina Zarkova)
2020 İyi Günde Kötü Günde (Melisa Yalçınkaya)
2021 Olağan Şüpheliler
2021 Erkek Severse (Yelda)

Yasemin Allen Resmi Instagram Hesabı

Erkek Severse dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Yasemin Allen sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 1550 gönderisi ve 854 bin takipçisi vardır. Yasemin Allen’in resmi ınstagram hesabı: @yaseminkayallen

Yasemin Allen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Yasemin Allen’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Yasemin Allen henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşayan güzel oyuncumuz bir süredir iş adamı Uğur Güven ile birliktedir.

Erkek Severse Dizisi Yelda – Yasemin Allen

Erkek Severse dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Yasemin Allen sadece yeteneği ile değil güzelliğiyle de dikkat çeken isimlerden biridir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakışıklı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Yasemin Allen’in özel hayatında ve Erkek Severse dizisinde giydiği etek, elbise, hırka, tişört, kazak, mont, kazak, ceket, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Erkek Severse dizisinin başrolünde yer alan Yelda karakterinle ve Yelda karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Yasemin Allen’i yakından tanıdık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Erkek Severse Dizisi Yelda hakkında bilgiler verdik. Erkek Severse Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: