Erkek Severse Dizisi Ezgi Kimdir? Aslı Sümen

Bu haberimiz Erkek Severse dizisine yeni katılan Ezgi karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Erkek Severse dizisi beIN CONNECT eğitimde dijital platformda izleyici karşısına çıkacaktır. 1 sezonun 13 bölüm olması planlanan Erkek Severse dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Ezgi karakteride izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için büyük ilgi görmesi beklenilen Erkek Severse dizisine yeni katılan Ezgi karakterini yakından tanıtacağız ve Erkek Severse dizisi Ezgi karakteri kimdir? Erkek Severse dizisi Ezgi karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Erkek Severse Dizisi Ezgi Kimdir?

Aslı Sümen Erkek Severse Dizisinde Ezgi rolündeGold Film imzalı Erkek Severse dizisine yeni katılan Ezgi karakterinin kim olduğu da merak edilmiştir. Ezgi karakteri, Yağız Can Konyalı’nın hayat vereceği Cenk ile aşk yaşayan dizinin başrolünde yer alan Büşra Develi’nin canlandıracağı Zeynep karakterinin kardeşidir. Ancak Ezgi karakterini Nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Erkek Severse dizisinde yer alan Ezgi karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Erkek Severse Dizisi Ezgi Kimdir?

Erkek Severse dizisinde Ezgi karakterine güzel oyuncumuz Aslı Sümen hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Ezgi karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuzun Aslı Sümen de merak edilmiştir. Bizde sizler için Aslı Sümen’i yakından tanıtacağız ve Aslı Sümen kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Erkek Severse Dizisi Ezgi Kimdir

Aslı Sümen Kimdir?

26 yaşındaki Aslı Sümen 1994 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan Aslı Sümen üniversite yıllarında eşli danslar topluluğunda yarışmış ve okudu üniversiteyi temsil etmiştir. 2017 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan ve 2. olan Aslı Sümen, 2017 Miss Turkey birincisi Itır Esen’in sosyal medyada yaptığı paylaşımdan dolayı tacının geri alınması ile Miss Turkey 2017 birincisi olmuştur. Daha önce Miss World yarışmasında ülkemizi temsil eden ve mankenlik yapan Aslı Sümen’in en büyük hayali oyuncu olmaktı. 2021 yılında Baht Oyunu dizisi ile sektöre adım atan ve dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz bu sezon Erkek Severse dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Aslı Sümen Yer Aldığı Diziler

2021 Erkek Severse- Ezgi
2021 Baht Oyunu- Tuğçe

Aslı Sümen Resmi Instagram Hesabı

Erkek Severse dizisinde Ezgi karakterini canlandıracak olan güzel oyuncumuz Aslı Sümen sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 299 gönderisi ve 581 bin takipçisi vardır. Aslı Sümen’in resmi ınstagram hesabı: @asliisumen

Aslı Sümen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Aslı Sümen’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilen konular arasında yer almaktadır. 26 yaşındaki oyuncumuz Aslı Sümen henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz uzun bir süredir Estetik Cerrah Dr Alper Eskalen ile birliktedir.

Erkek Severse Dizisi Ezgi – Aslı Sümen Kıyafetleri

Bu sezon Erkek Severse dizisi ile ekranlarda göreceğimiz Aslı Sümen aynı zamanda mankenlik ve fotomodellik yapmaktadır. Miss Turkey 2017 güzeli seçilen Aslı Sümen tarzı ile da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Aslı Sümen’in özel hayatında ve Erkek Severse dizisinde giydiği pantolon, etek, tişört, kazak, hırka, ceket, mont, kaban, yelek, gömlek, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız. Erkek Severse dizi kıyafetleri

Sizler için Erkek Severse dizisine yeni katılan Ezgi karakterini ve Ezgi karakterine hayat veren oyuncumuz Aslı Sümen’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Erkek Severse Dizisi Ezgi Kimdir? Aslı Sümen hakkında bilgiler verdik. Erkek Severse Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: