Erkeğe Güven Olmaz Konusu Nedir Ne Anlatıyor Hikayesi Özeti

Erkeğe Güven Olmaz konusu nedir? Ne anlatıyor, özeti ve hikayesini sizlerle paylaşacağız. Erkeğe Güven Olmaz dizisinin yapımcılığını Pastel Film üstlenmiştir. Senaryo süpervizörlüğünü Can Sinan’ın üstlendiği diziyi A. Orçun Okşar, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel yazacaktır. İzleyiciler Erkeğe Güven olmaz dizisinin konusunu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Erkeğe Güven Olmaz konusu nedir? Ne anlatıyor, özeti ve hikayesini sizlerle paylaşacağız. erkege guven olmaz dizisi

Erkeğe Güven Olmaz Dizisinin Konusu Nedir?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Erkeğe Güven Olmaz dizisinin başrolünde yer alan Alperen Duymaz, Erhan karakterini canlandıracaktır. Erhan, nişanlısı Elif’le evlilik aşamasındayken büyük bir borçla karşı karşıya kalmıştır. Melisa Aslı Pamuk da Sibel karakterini canlandıracaktır. Erhan, turizm şirketinin finans bölümde çalıştığı patronu Sibel’den bir teklif almıştır. Bu teklif sonucu Erhan’ın hayatı değişecektir ve dizide de bu olanlar konu edinilecektir.

Erkeğe Güven Olmaz Dizisi Ne Anlatıyor?

İzleyiciler Erkeğe Güven Olmaz dizisinin neyi anlattığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Büyük ilgi görmesi beklenilen dizinin başrolünde Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk yer almaktadır. Alperen Duymaz Erhan karakterine hayat verirken oyuncumuz Melisa Aslı Pamuk, Elif karakterini canlandıracaktır. Erhan’ın yüklü miktarda bir borcu vardır. Bu arada, Erhan, patronu Sibel’den bir teklif alır. Erkeğe Güven Olmaz dizisinde de Erhan’ın aldığı tekliften sonra hayatının değişmesi anlatılacaktır.

Erkeğe Güven Olmaz Dizisinin Özeti

Pastel Film imzalı dizide, Erhan (Alperen Duymaz) Elif ile nişanlıdır. Çift düğün hazırlığı yaparken Erhan hiç beklemediği bir borçla karşı karşıya kalacaktır. Bunun üzerine Erhan turizm şirketinin finans bölümde çalıştığı patronu Sibel’den (Melisa Aslı Pamuk) beklemediği bir teklif alacaktır. Erhan’ın tüm hayatı bu aldığı tekliften sonra değişecektir. Doğa Can Anafartan yönetmenliğinde çekilecek olan Erkeğe Güven Olmaz dizisinde Erhan’ın aldığı tekliften sonra değişen hayatı anlatılacaktır. erkege guven olmaz dizisi konusu resimleri

Erkeğe Güven Olmaz Dizisinin Hikayesi

Yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafartan’ın oturduğu Erkeğe Güven olmaz Fox Tv’de yayınlanacaktır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Erkeğe Güven olmaz dizisinin başrolünde yer alan Alperen Duymaz Erhan karakterini canlandıracaktır. Erhan, Elif’le nişanlıdır. Elif ile Erhan evlilik hazırlığı yaptığı sırada Erhan beklemediği bir borçla karşı karşıya kalmıştır. Erhan’a patronu Sibel (Melisa Aslı Pamuk) bir teklifte bulunacaktır. Bu teklif sonrası Erhan’ın hayatı beklemediği şekilde değişecektir.

Erkeğe Güven Olmaz konusu nedir? Ne anlatıyor, özeti ve hikayesini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: