EGO Dizisi Senem Kimdir? Bilgileri (Naz Sayıner)

28.02.2023
32

Erkeğe Güven Olmaz dizisi Senem karakterini yakından tanıtacağız. Senaryo süpervizörlüğünü Can Sinan’ın üstlendiği diziyi A. Orçun Okşar, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel yazacaktır. İzleyiciler Senem karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Senem karakterini oyuncumuz Naz Sayıner canlandıracaktır. EGO dizisi Senem karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncumuz Naz Sayıner’i yakından tanıtacağız.Ego dizisi 4. bölüm kıyafetleri Senem'in kombini

EGO Dizisi Senem Karakteri Kimdir?

Naz Sayıner Erkeğe Güven Olmaz Dizisinde Senem rolüFox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Erkeğe Güven Olmaz dizisinde yer alan Senem, dizinin ana karakterlerinden biridir. Ancak, Senem karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Senem karakterini ise oyuncumuz Naz Sayıner canlandıracaktır. Erkeğe Güven Olmaz dizisi oyuncu kadrosu:

Erkeğe Güven Olmaz Dizisi Senem Kimdir?

Pastel Film imzalı dizinin ana karakterlerinden biri olan Senem’i oyuncumuz Naz Sayıner canlandıracaktır. İzleyiciler sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Naz Sayıner’i de merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Naz Sayıner kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Erkeğe Güven Olmaz Dizisi Sanem

Naz Sayıner Kimdir?

19 yaşının içinde olan oyuncumuz Naz Sayıner, 15 Nisan 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitimine devam etmektedir. Naz Sayıner, Abdullah Bulut menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır, Kamera karşısına ilk defa Arçelik, Knorr gibi reklam filmleri ile geçen Naz Sayıner, 2016 yılında Gecenin Kraliçesi dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Ertesi yıl Bana Sevmeyi Anlat dizisinde yer alan oyuncumuz özellikle Kalp Yarası dizisiyle tanınmıştır.

Naz Sayıner Yer Aldığı Diziler

2022 Erkeğe Güven Olmaz – Senem
2021-2022 Kalp Yarası – Müge Sancakzade
2020 Kırmızı Oda – Duygu
2018 Bir Deli Rüzgar – Zeliş
2017 Siyah Beyaz Aşk
2016-2017 Bana Sevmeyi Anlat – Mercan Eren
2016 Gecenin Kraliçesi – Burcu TaşçıErkeğe Güven Olmaz Dizisi Senem Kimdir

Naz Sayıner Resmi İnstagram Hesabı

Sektörde yeni olan oyuncumuz Naz Sayıner resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 103 gönderisi ve yaklaşık 75 bin takipçisi bulunan genç oyuncumuz Naz Sayıner’in resmi İnstagram hesabı: @nazzsayiner

Naz Sayıner Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuzun hayranları onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Genç oyuncumuz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Naz Sayıner sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Kısacası oyuncumuz Naz Sayıner’in hayatında bilinen biri yoktur.

Erkeğe Güven Olmaz Senem – Naz Sayıner Kıyafetleri

Ego dizisi kıyafetleri Senem'in kombiniYeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz sektörde kısa sürede yükselmiştir. Naz Sayıner, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Oyuncumuz modayı da yakından takip etmektedir. Bizlerde güzel oyuncumuz Naz Sayıner’in Erkeğe Güven Olmaz dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Erkeğe Güven Olmaz dizisi Senem karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncumuz Naz Sayıner’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..