Erkan Meriç 2020-2021 Yeni Sezon Hangi Dizide Kiminle Başrolde Oynayacak?

Ekranın en sevilen isimlerinden birisi olan Erkan Meriç yeni sezonda yeni bir dizi ile dönecek mi yoksa bu sezonda tv den uzak mı kalacak merak ediliyor. Bizde hayranlarının sesi olarak Erkan Meriç 2020-2021 Yeni Sezon Hangi Dizide Kiminle Başrolde Oynayacak? diye sormak ve 26 Temmuzda doğum günü olan oyuncumuza mutlu yıllar demek için bu sayfayı oluşturduk. Sizlere en ince ayrıntıları ile Erkan Meriç hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Erkan Meriç 2020 - 2021 Yeni Sezonda Kiminle Başrolde OynayacakErkan Meriç 2020-2021 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Sevilen oyuncuların başında yer alan ve oynamış olduğu Adını Sen koy dizisi ile akıllarda kalan ekranın gülen yüzü, oyunculuk becerisinin oldukça iyi hissedildiği Erkan Meriç yeni sezonda bir yapım şirketi ile anlaştı mı hangi dizide oynayacak hangi kanalda dizisi olacak gibi sorular merak edilirken oyuncunun son olarak açmış olduğu mekanda zaman geçirdiği ve yeni sezon öncesinde herhangi bir açıklama yapmadığını öğrendik. 26 Temmuz 1986 tarihinde doğan Erkan Meriç’in bugün doğum günü aynı zamanda. Bu vesile ile kendisinin yeni sezonda hangi dizide olacağını ve hangi dizi ile ekrana geleceğini merak ediyoruz herkes gibi. Şimdilik açıklanmış kesinleşmiş bir dizi ve haberi yok.

Haziran ayında Amerika’ya giden ve özel işleri için bir takım görüşmelerde bulunan Erkan Meriç oradaki fotoğraflarını paylaşınca bizde en yeni ve güncel resimler olarak onları sizlere sunmak ve bir klip gibi hazırlamak istedik. Aşağıdaki video klipten Erkan Meriç ile ilgili son resimleri görebilir ve oyuncumuzun Amerika gezisinden son resimlere bakabilirsiniz. İşte Erkan Meriç Amerika seyahatinden arda kalanlar:

Erkan Meriç 2020-2021 Yeni Sezonda Kiminle Başrolde Oynayacak?

Elbette bu soruyu neden sorduğumuzu az çok tahmin edersiniz. Hazal Subaşı ile birlikte iki sezon boyunca oldukça güzel bir iş çıkarak hem TRT1 ekranlarında hem de Star tv de Adını Sen Koy dizisi bir günlük dizinin ötesine geçmiş ve oldukça yüksek izlenme oranları ile beğeni toplamıştı. Erkan Meriç 2019-2020 sezonunda yeni bir dizide şimdilik görünmüyor ama bu işler hiç belli olmaz bir de bakmışsınız haftaya bir dizi ile adı anılıyor ve çekimlere başlamışlar. Çünkü Karamel yapım Erkan Meriç ile çok iyi anlaşmış ve yeni dizilerinde birlikte olmak üzere ayrılmışlardı Adını Sen Koy dizisinden. Şimdi yeni bir sezon başlıyor ve Erkan Meriç’in hangi dizide hangi oyuncu ile birlikte oynayacağı çok merak ediliyor. Özellikle Hazal Subaşı ile olup olmayacağı merak konusu oldu.

Erkan Meriç ile Hazal Subaşı yeniden aynı dizide oynar mıBildiğiniz üzere Hazal Subaşı son olarak TRT1 ekranlarında Salı günleri yayınlanan Halka dizisinde rol almaya devam ediyor. Ancak dizinin çok devam edeceğini düşünmüyoruz. Son zamanlarda 2 oranında bile total reyting alamayan dizinin yeni sezon dizilerinin başlaması ile şansı daha da düşecek görünüyor. Bu nedenle Hazal Subaşı da bir müddet sonra Halka dizisinden ayrılacak. Bu nedenle acaba Hazal ile Erkan yeniden aynı dizide oynarlar mı sorusu akıllara geliyor.

Erkan Meriç ile Hazal Subaşı Yeniden Aynı dizide Oynayacak mı? 2020-2021Erkan Meriç Yeni Sezon Hangi Dizide Kiminle Başrolde

Erkan Meriç ile Hazal Subaşı yeniden birlikte aynı dizide oynarlar mı elbette çok merak ediliyor. Bu sevilen oyuncuların yeniden aynı dizide oynamasını isteyenlerin iki nedeni var. Birincisi Erkan Meriç ile Hazal Subaşı daha önce birlikte oynadıkları Adını Sen Koy dizisi ile gönüllere girdiler. Öylesine saf öylesine temiz bir sevgiyi izleyiciye aktardılar ki bu oyuncular diziyle özdeşleşti adeta. Bu nedenle Erkan Meriç ile Hazal Subaşı yeniden aynı dizide oynasın istekleri oldukça fazla geliyor.

Diğer bir neden de Erkan Meriç ile Hazal Subaşı’nın dizi dışında gönül ilişkilerinde de bir süre birlikte olmaları ve oldukça güzel bir aşka yelken açmalarıdır. Artık dizilerinin reklamımı diyelim yoksa gerçekten bir aşk mı diyelim bilemedik ama birbirine oldukça yakıştıklarını açıkça söylememiz gerekir. İşte sevenleri bu birbirine yakıştırdıkları oyuncuları yeniden bir arada görmek istiyorlar.

Erkan Meriç ile Hazal Subaşı en güzel video kliplerden birisi:

Erkan Meriç Kimdir? Hakkında Özel Bilgiler

Erkan Meriç kimdir? 26 Temmuz 1986 yılında Mersin’de doğan manken ve oyuncu Erkan Meriç eğitimini de doğduğu şehirde tamamlamıştır. İlkokul ile lise yıllarını başarılı bir şekilde Mersin’de tamamlayan Erkan Meriç üniversite eğitimi için de Mersin’deki Üniversitede eğitim almış ve Elektronik Otomasyon Bölümünü başarılı bir şekilde tamamlayarak diplomasını 2008 yılında almıştır.Uzun bir süre futbolla ilgilenen Erkan Meriç üniversite yıllarından itibaren bir ajansa kaydolup mankenlik yapmaya da başlamıştır. Erkan Meriç’in kaderini asıl değiştiren olay ise 2008 yılında katıldığı Best Photo Model yarışması olmuştur.

Erkan Meriç 2019-2020 Hangi Dizide Kiminle Başrolde OynayacakYakışıklı oyuncu Erkan Meriç 2008 senesinde Best Photo Model yarışmasına katılmış bir sonraki yıl 2009 da ise Best Model of Turkey yarışmasına katılarak burada birinci olmuştur. Erkan Meriç artık tescilli bir yakışıklı olmuş ve adını daha geniş kitlelere duyurmaya başlamıştır. Erkan Meriç elde ettiği Türkiye’nin en iyi erkek modeli ünvanıyla 2019 yılında Bulgaristan’da yapılan Best Model of the World yarışmasında Türkiye’yi başarıyla temsil etmiş ve burada da birinci olarak Dünya’nın en iyi erkek mankeni ünvanını almıştır.

Erkan Meriç 2019-2020 Yeni Sezon Hangi DizideErkan Meriç Hangi Dizilerde Oynadı rol aldı?

Erkan Meriç’in mankenlik konusundaki başarısı hemen ardından dizi yapımcılarından teklifler almasıyla sonuçlanmıştır. İlk olarak Bedel dizisinde oynayan Erkan Meriç daha sonrasında Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin bazı bölümünde konuk oyuncu olarak rol aldı. Ama Erkan Meriç’i asıl tanınan bir oyuncu haline getiren dizi ise Trt1 ekranlarında yayınlanan bir günlük dizi olan Adını Sen Koy dizisindeki baş rolüdür. Adını Sen Koy dizisinde Ömer karakterini canlandıran ve Hazal Subaşı’nın oynadığı Zehra karakteri ile büyük bir aşk yaşayan Erkan Meriç herkesin dikkatini çekmiştir. Erkan Meriç canlandırmış olduğu Ömer karakteri ile Adını Sen Koy izleyicisinin kalbine taht kurmuş ve o zamandan beri Hazal Subaşı ile adı anılır olmuştur.

Erkan Meriç Hazal Subaşı sevgili mi

Dizi setinde başlayan aşkları uzun süre devam etse de Hazal Subaşı’nın farklı dizilerde rol alması ve Erkan Meriç’in Adını Sen Koy dizisinden sonra açmış olduğu mekanla ilgilenip daha çok orada zaman geçirmesi ikilinin arasını açmış ve ayrıldıklarını açıklamışlardır. Hazal Subaşı daha sonra Kanal D de ekrana gelen Bir Umut Yeter dizisinde 6 bölüm oynadıktan sonra Trt1 ekranlarında başlayan Halka dizisinin kadrosuna dahil olmuş, Erkan Meriç ise Adını Sen Koy dizisinden sonra herhangi bir dizide rol almamıştır.

İkimize Bir Dünya filmi Erkan Meriç ve Yağmur AyErkan Meriç Hangi filmde rol aldı: Best Model of Turkey 2015 birincisi olan Yağmur Ay ile Best Model of the World 2009 birincisi Erkan Meriç birlikte İkimize Bir Dünya isimli filmde buluştular. Sait Faik Abasıyanık’ın eserinden uyarlanan İkimize Bir Dünya isimli sinema filminde baş rolü üstlenen Erkan Meriç ve Yağmur Ay oldukça keyif aldıkları filmin gişesi pek istedikleri gibi olmasa da bu ilk film başrolü oldu her iki oyuncu içinde.. Erkan Meriç İkimize Bir Dünya filminden başka sinemada rol olmamıştır.

Erkan Meriç Hazal Subaşı 2019-2020 Yeni Sezon Hangi DizideErkan Meriç 2020-2021 Yeni Sezon dizisi nedir?

Erkan Meriç’in şimdiye kadar açıklanmış bir dizi ile veya yapımcısı ile görüşmesiyle ilgili bir haber duymadık. Ancak Erkan Meriç şimdilik Bebekte bulunan meyhanesinde işletmeci olarak çalışmaya devam ediyor. Genellikle oyuncular aldıkları dizi paralarını ya lokanta tarzı işletmelerde yada gayrimenkul gibi alanlarda harcıyorlar. Erkan Meriç yeni sezonda yeni bir diziyle haberi çıkarsa ilk buradan duyacağınızdan emin olabilirsiniz. Dizi oyuncuları konusunda oldukça iddialı olan sitemiz Erkan Meriç 2019-2020 hatta 2021 yılında yeni oynayacağı diziyle ilgili ilk haberi bizden öğrenebilirsiniz.

Erkan Meriç Hazal Subaşı yeni dizide beraber mi oynayacaklar26 Temmuz 1986 tarihinde doğmuş olan Erkan Meriç’in bugün doğum günü. Kendisine mutlu yıllar diliyoruz. En kısa sürede yeni bir dizi ile onu televizyonda görmek istiyoruz. Sizlerde Erkan Meriç 2020-2021 Yeni Sezon Hangi Dizide Kiminle Başrolde Oynayacak? konusunda merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

251 Yorum

 1. Grajcie razem bez względu na to czy się kłócicie czy nie.Liczy się Wasz talent a to jest najwazniejsze.Panie Erkanie proszę tego talentu nie zmarnować a uroda też szybko przemija.Szkoda czasu proszę grać bo nikt tak nie umie pokazać emocji jak pan.Potrzebny panu dobry impresario.Z pana wizerunkiem powstalo szereg klipów i piosenek nie mówiąc już o wierszach napisanych na pana temat.Grajcie kochani bo szkoda czasu.Pozdrawiam i życzę Oskara bo razem na pewno go wygracie.

 2. Sema ablam nasılsın doğum günün kutlu olsun canım benim tüm arzuların gerçek olsun iyiki tanımışım seni ailənən nice mutlu yıllara 🎂😘🥰çok özlemişim seni

  • Canım ❤️❤️İnan ki görmedim,çok özür dilerim bir tanem.Çok teşekkür ederim.Ben de senin gibi ince,düşünceli birini tanıdığım için ço mutluyum.Allah senden razı olsun güzelim benim 😘

 3. Hayırlı akşamlar canım arkadaşlarım nasılsınız nurbanu ablam biz iyiz sen nasılsın çok teşekkür ederim özgür teyzoşum nasılsın

 4. HAYIRLI CUMALAR HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN DUALARINIZ, DİLEKLERİNİZ SİZİN LE, SEVDİKLERİNİZLE OLSUN DEĞERLİLERİM… SEVGİMLE..

 5. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  HAYIRLI CUMALAR HER DİLEĞİN, KAPINI ÇALIP SİZİNLE OLSUN ALBASAN AİLESİİİİ… SEVGİMLE..

 6. Avatar 💙🎂SEMA KARDEŞİM🎂💙

  ŞÜ AN İÇİMİ ÇEKTİM
  NE VE NASIL ANLATILIR
  BÖYLE SEMALAR KADAR
  GÜZEL, ENGİN İNSAN
  HAYAT BAZEN GÜLER
  BAZENSE İNTİHAN EDER
  İŞTE BÖYLE GÜNLERDE
  HAYATIMA ANLAM KATAN
  KALBİ, DÜŞÜNCELERİ GÜZEL
  KAN BAĞIM OLMASADA
  ALLAH ‘IM BANA KARDEŞ
  KARDEŞLERİN DEĞERLİSİNİ
  HEDİYE ETTİ, NE KADAR
  ŞÜKRETSEM AZDIR YARADAN’ A
  İYİ Kİ SENİ TANIDIM
  İYİ Kİ HAYATINDASIN
  İYİ Kİ BENİ KALBİNE ALDIN
  İYİ Kİ KARDEŞİMSİN
  İYİ Kİ VARSIN
  İYİ Kİ DOĞDUN
  İYİ KİLERİN EN İYİSİ
  HEP SENİNLE OLSUN
  SEVDİKLERİNLE GÜZEL YAŞLARA
  SAĞLIK SIHHATLE, BEREKETLE
  UZUN MUTLU YILLARA
  EN GÜZEL SAYISIZ
  DOĞUM GÜNLERİNE
  UMUT, HUZUR SEVGİ İLE
  SEVDİKLERİNLE YILLARA
  SENİ SEVİYORUM ABLASI
  🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂
  💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  🌍SENİNLE GÜZEL🌍💙😘

 7. Avatar Sayın Mehmet Oğuz Bey

  HAYIRLI CUMALAR
  BU GÜN DEĞERLİ ÜYEMİZ SEMA KARDEŞİMİN DOĞUM GÜNÜ..LÜTFEN SAYFA.. İNŞAALLAH VAKTİNİZ VARDIR.. TEŞEKKÜRLER.. TABİ YORUMU OKUMAK KISMET Mİ?

 8. Pek muhterem site ahalisi Cumanın feyzi ve bereketi üzerinize olsun inşaallah nasılsınız bakalım???
  Xanimcığım sende hoşgeldin canım seni gördüğüme sevindim nişanlamışsın hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin inşaallah…

 9. Oğuz abicim hayırlı olsun 🙂ALLAH rahatlık versin iyi gecələr tatlı rüyalar hər kese☺️

  • İyi geceler tatlı rüyalar canım benim. Oğuz hocam Aytaç in yazdığı sayfayı burya etiketler misin Xanim da görsün

 10. Oğuz hocam nerdesin kii

 11. Çalıkuşum vakit bulsam yazıcam nişanlımda pek izin vermiyor aslındondan yani sana kolay gəlsin bəndə çalışıyorum nişanlımna n konuşuyorum okull arkadaşlarım dan konuşuyorum canım hemde babamın 2 ci barmağıda kəsildi çok şükür iyi çalışıyor şimdi

  • Yaa izin vermiyormu niyeki. Niye izin vermiyor kötü birşey yapmıyoruz ki benim babam bile bişey demiyor. Neyse o zaman vakit buldukça gir. Aytaça söyledim geldiğini . Siteye girebilirse gelicekmiş. O da seni çok özlemiş

 12. Canım kardeşim çok teşekkür ederim vakit bulduqca gelirim

  • Bence de yaz yanii. Çok uzun zaman oldu. Nerelerdeydin teli yeni mı aldın. Bende napiyim yemek yapıyorum akşam için. Sen neler yapıyorsun. Düğün ne zaman

 13. Hayırlı akşamlar arkadaşlar çalıkuşum oğuz abim özgür teyzoşum çok iyim çok özledim sizi bəndə çok mutluyum işlərdən dolayı nişanlımnan gəzməyə getdik düyün için elbise aldılar benim için nişanlım siteye koymuyor kendisi bəndə işdən gəldim ailəmnən gəzməyə gəldim yemək yiyorum kendinize çok iyi bakın gününüz nasıl geçiyor gulay ablam ayselim nurbanu ablam özge ablam ve diger arkadaşlar nasılsınız aytacım nərdə nasıl ALLAHA emanetb
  Olun 😘🥰👋

 14. Hayırlı sabahlar ve tüm gün sağlık sıhhatle, bolluk bereketle,
  🏡MUSMUTLU ZAMANLAR, GÜLAY’CIM ❤
  🌍GÜZELLERİM ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤

 15. gunaydin canim arkadaslarim nasilniz ozledinizmi beni gununuz mutlu gecsingunaydin canim arkadaslarim nasilniz ozledinizmi beni gununuz mutlu gecsin 🙂

  • Sana da günaydın xanimcim sen nerdesin yaa . Bı geliyon bı kayboluyon. Özlemişim gerçekten. Hoşgeldin nasılsın nerdeydin bu zamana kadar.

  • Hayırlı sabahlar.. Hoş geldin tabi ki özledin dünden beri aklıma, nişanlin ailesi, çevresi nasıl inşaAllah seni kaldıracak, değer verecek kadar değerli kişilerdir… Her şey gönlünce anneciğine sevgiler.. Muckkk❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘

 16. Erik dalı gevrektir
  Erik dalı gevrektir
  Amanın basmaya gelmez
  Amanın basmaya gelmez 🙂
  Eveet anlaşıldığı üzere kına gecesinden geldim ama hala modundan çıkamadım 😀
  Ahalii!!
  Millet!!
  Gençlik!!
  Laa uşaklar!!
  Nereyesunuz??

 17. Sabahınız, gününüz aydın ferah, işleriniz gönlünüzce olsun 🌍güzellerim… ❤❤💙🍃🐦❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🏡MUSMUTLU ZAMANLAR

 18. Yeni haftanın her günü gönlünüzce olsun… Ayaklarınız musmutlu olacağınız yerlere götürsün sizleri.. İNŞAALLAH.. ALLAH’A EMANET OLUN… SEVGİMLE. SAĞLIK SIHHATLE KALIN..

 19. Millet laa yaşayimisuğuz nedu habu sessuzluk 🙂
  Analar hep doğru söyler sayın yönetici Allah başımızdan eksik etmesin onları…
  Benim anacum da mesela;
  Boş tenekeden çok ses çıkar der…
  Sizinde aklınızın bir köşesinde bulunsun 🙂

 20. HAYIRLI PAZARLAR, ILIK YAĞMURLU BİR GÜNDE… HER ŞEY HAYIRLALA GÖNLÜNÜZCE OLSUN GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKİZIM, AYYÜZLÜM, GÜNEL’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİÇİ…. 🏡MUSMUTLU
  ZAMANLAR….

 21. Gençlik!! naber nasılsınız bakalım nasıl keyifler yerinde mi???
  Akşamınız hayr ola 🙂

 22. ESSELÂMÜ ÂLEYKÜM VE RAHMETULLAHİ VE BARAKÂTÜ.. HAYIRLI HAFTA SONLARI DİLERİM SAĞLIK SIHHATLE, BOLLUK BEREKETLE, AYAKLARINIZ GÜZEL YERLERE GÖTÜRSÜN SİZLERİ GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKİZIM, AYYÜZLÜM, GÜNEL’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN MEHMET OĞUZ BEY… 🏡MUSMUTLU ZAMANLAR…

 23. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM TATİL DÖNÜŞÜ İŞLER ÇOĞALIR… ALLAH CC KOLAYLIK VERSİN YAR VE YARDIMCIN OLSUN..❤😘🏡MUSMUTLU ZAMANLAR TEYZESİİİ

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler özgür teyzecim ALLAH RAZI OLSUN. Ve cümlemizin İNŞAALLAH..
   Bugün kızımın orta okul kaydı için okula gittik ama hafta içi alınıyormuş kayıtlar..

   • İyi geceler… Hayırlısı öğretmenlerin, arkadaşların, her şeyin en iyisi Zehra’mızla olsun.. Başarıları çalışma, aşkı daim olsun inşaAllah kızım.. Sevgimle..

 24. HAYIRLI CUMALAR VE TÜM GÜN GÖNLÜNÜZCE ZAMANLAR, İŞLER SAĞLIK SIHHATLE, BOLLUK BEREKETLE,GÖNÜL DOSTLARIM SEVGİMLE… ÇOKKK SEVİLİYOR SUNUZ TEK TEK İSİM YAZMASAMDA ❤

  • Hayırlı günler hayırlı cumalar özgür teyzem teşekkürler güzel dilekler için. Sen nasılsın napıyorsun iyisindir inşallah

   • HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM… İYİ DESEMDE.. ANNEM RAHATSIZ OLUNCA… BU ÜÇÜNCÜ TEKRARLAMASI DÜZELECEKTE… SABIR GEREK ODA ONDA YOK YAŞLILIKTAN DAYANAMIYOR.. SORUN PSİKOLOJİK… İNŞAALLAH İLAÇLAR ÇOBUK TESİR EDER… 🍃🐦😘😍

 25. Hayirli cumalar dostlar nasilsiniz neler yapiyorsunuz

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı cumalar özgecim.
   Teşekkür ederim ben iyiyim çok şükür.
   Şuan izmit güzergâhında İstanbul’a doğru ilerliyoruz..

   • Avatar Özgür GÜLAY’CIM

    HAYIRLI CUMALAR DUYGULU KIZIM.. EVİNE HOŞ GELDİN HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ALECE… ANNECİĞİN NASIL… SEVGİMLE…

  • Avatar 😘❤🌞❤😘

   HAYIRLI CUMALAR GÜNEŞKALPLİKIZIM HOŞ GELDİN SAĞLIK SIHHATLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN SEVGİLER ÖZLENDİN SEVİLİYORSUN TEYZESİİİ

 26. Hayırlı geceler herkese. İyisindİr inşallah

  • Hayırlı geceler Çalıkuşu, yine anlatım bozukluğunun dibine vurmuşsun 🙂 Geçmiş bayramın mübarek olsun, kurban eti de yaramamış sana 🙂

   • Sizede iyi geceler oğuz hocam. Napmışım ben yine yaa klavyede vardı bu kelime bende düzeltmedim yani suç benim diğil klavyenin ona kız sen. 🙂 Sizinde geçmiş bayramınız mübarek olsun. Et yaramaz olurmu iyi midelerimizi şişirdi. Her bayram olduğu gibi.

 27. HAYIRLI GECELER HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE BİR RÜZGAR GİBİ GELİP GEÇTİ ÖMRÜMÜZDEN KURBAN BAYRAMI… ALLAH CC TEKRARLARINA SAĞLIK SIHATLE, BOLUK BEREKETLE, HUZUR MUTLULUKLA ERİŞMEYİ NASİP ETSİN BİZLEREEEE. ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKİZIM, AYYÜZLÜM, GÜNEL’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN MEHMET OĞUZ BEY… MUSMUTLU ZAMANLAR…

  • Özgür Teyze hayırlı geceler, geçmiş bayramın mübarek olsun, nasılsın iyimisin?

   • Avatar Sayın Mehmet Oğuz Bey

    HAYIRLI SABAHLAR VE ALLAH RAZI OLSUN İYİYİM ŞÜKÜR BİRAZ ANNEM RAHATSIZ OLUNCA… HÜZÜNLÜ… İŞLERİNİZ ZAMANINIZ GÖNLÜNÜZCE OLSUN…

 28. Avatar 🐦🍃🐦🐦🐦🐦

  🍃🐦HAYIRLI AKŞAMLAR GEÇTE OLSA BAYRAMLAR CİCİKİZIM NASILSIN VE DERSLERİNDE BAŞARILAR ALLAH CC ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN… SEVGİLER MUSMUTLU ZAMANLAR TEYZESİİİ

  • Hayırlı geceler canım teyzem geçmiş bayraamın mübarek olsun.Bende iyiyim nolsum bayram yorgunluğu işte gez misafir ağırla yoruluyor insan.Hele kurban bayramı dahada yorucu oluyor yaa

   • HAYIRLI SABAHLAR VE ÇOKKK HAKLISIN HAZIRLIKLI OL ÖMÜR BOYU HEP BÖYLE OLACAKTIR KURBAN BAYRAMLARI İNŞAALLAH YILLARCA O TATLI YORĞUNLUĞU YAŞARSIN SEVDİKLERİNLE CİCİKİZIM…. ALLAH’A EMANET OL MUCKKKK

 29. HAYIRLI BAYRAMLAR CANLARIM DÜNYA GÜZELLERİM, GÖNÜL DOSTLARIM.. ŞARJIM BİTMEK ÜZERE TEK TEK YAZICAM SİZLERE İNŞAALLAH ❤❤❤

 30. Avatar Sayın Mehmet Oğuz Bey

  HAYIRLI BAYRAMLAR MUSMUTLU GÜNLER ÖZDERE AİLESİ… DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE YAŞLARA SEVDİKLERİNLE, PRENSESLERİNLE TEYZESİİİ… HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN

 31. Avatar 💙SEMA KARDEŞİM💙

  HAYIRLI BAYRAMLAR ABLASIIII.. OOOOOO NE GÜZEL BAYRAM ANILARI… EVET ÇOKKKK HAKLISIN NERDE O ESKİ BAYRAMLAR… SAYGILAR SEVGİLER YENİ NESİLDE….
  💙DENİZİN KIYISINDA 💙
  💙YILDIZLARIN KUCAĞINDA💙
  💙SAMANYOLUNUN ALTINDA💙
  💙ÖZLEMİN ANISINDA💙
  💙SEN GELDİN AKLIMA💙
  💙SEVGİ VE HASRETLE 💙
  💙MAVİLERİN SEMASI💙
  ((((NACİYE ABLANDAN KUCAK DOLUSU BUSELER😘😘😘😘😘😘💙💙💙💙💙🌹🌹🌹🌹🌹🌹🏡
  😂😂😂😂😂

 32. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  VE ALEYKÜMSELAM DUYGULU KIZIM HAYIRLALA GÖNLÜNÜZCE ZAMANLARLA EVİNİZE DÖNÜN.. İNŞAALLAH.. ÇOKKKKKKK ÖZLENDİN… MUCKKKK

 33. Pek muhterem site ahalisi mübarek kurban bayramınızı kutlar nice sağlıklı huzurlu bayramlar dilerim…

  • HAYIRLI BAYRAMLAR.. ALLAH RAZI OLSUN GÜZEL KIZIM…. VE… NASILSIN.. FINDIK TOPLAMASI… BİTTİ Mİ? BİTTİYSE ALLAH CC BEREKETİNİ BOL NASIP ETSİN.. TOPLAMASI BİTMEDİYSE KOLAYLIK… BEREKETLE DİKEKLERİMLE.. SENİ SEVİYORUM TEYZESİİİ ❤ÖZLEDİMMM GÜLÜMSETENİM…

 34. Hayırlı akşamlar herkese sitenin güzel insanları. Nasılsınız iyisiniz inşallah. Kurban bayramınız mübarek olsun. Allah ibadetlerinizi kabul etsin inşallah. Mutlu bayramlar 🙂

 35. Selamlar tüm site ahalisine hepinizin bayramı mübarek olsun tüm sevdiklerinizle nice mutlu bayramlara inşallah

  • Bayramın mübarek olsun canım arkadaşım. Bende iyiyim nolsun işte. Bayram telâşı yanlız çok uoruldum yaaa. Benim mimişim nasıl annesini üzmüyor dimi. 🙂 haa gülay ablam sana mesaj attımı. Attıysa artık ordan konuşabiliriz 🙂 mutlu bayramlar ❤

 36. Selamun aleykum dostlarim nasilsiniz.Kurban bayramimiz mubarek olsun.Rabbim mutlu huzurlu saglikli bir bayram gecirmemizi nasip etsin.Hayirli geceler

 37. Selamun Aleyküm herkese arefeniz mübarek olsun nasılsınız bakalım beni unuttunuz mu yoksa? 🙂

  • Oooo kimleri görüyorum. Kayıp hanım gelmiş. Biz,seni unutmadıkta sen bizi unutmuşsun ama. İnsan bi gelir bi haber eder ben iyiyim diye. 🙁

   • Ya ben giderken söylemiştim İnternetim olmayabilir diye öylede oldu inan hep aklımdaydınız ama gelemedim bugün döndük eve yazdım hemen

    • Sevindim döndüğüne ve yazdığına . Özledim yaa.Eee nasıl gidiyor hayat anlat bakim

     • Bende sizleri özledim hayatta iyi gidiyor ne olsun kendi evime misafir gibi geliyorum diyebilirim eniştenin doğum gününden sonra yine yolcuyum annemlere gidicem 🙂 ee sende ne var ne yok

  • Aysel hoş geldin, senin de arefen hayırlı mübarek olsun.. Nerdeyse unutacaktık..

 38. Gün ağarmadan kalkardı annem bayram sabahı.Erkenden balkonu yıkardı,bahçenin toprak zeminini ıslatıp süpürürdü.Mis gibi toprak kokusu gül kokusuna karışırdı.Bahçemiz güllerle doluydu.Sabahın ayazında kapıları açardı annem.Uyandırırdı bizi daha güneş doğmadan.”Hadi kalkın!! bugün bayram,güneş üzerinize doğmadan kalkın ki günümüz bereketli olsun” derdi.O kadar heyecanlanırdım ki,içim içime sığmazdı.Erkekler namazdan gelince yer sofrasına otururduk.Şimdiki gibi salamlar,sosisler yoktu soframızda.Ama annemin yaptığı gül reçelinin tadına doyum olmazdı.Bahçeden topladığı tereyi,maydanozu,yeşil soğanı dürüm yapardı bize,yine kendi elleriyle yaptığı yufka ile…Canım annem her yere yeterdi,yetişirdi.Kahvaltıdan sonra bayramlaşırdık,sarılıp kucaklaşıdık.Bayramcıların gelmesini beklerdik.Annemin bir gün önceden yaptığı sarmadan,baklavadan ikram ederdik misafirlere..O zaman da büyükler “Eski bayramların tadı yok”derdi. Ama bana o kadar tatlı,heyecanlı gelirdi ki bayramlar…Sabah giyeceğim elbiseme sarılıp yatardım,ancak sabaha karşı uykuya dalardım.
  Şimdi ise…”Eski Bayramların tadı yok”, geçekten yok..Ben de bayram sabahı camı pencereyi açarım,ama ne toprak kokusu…ne de mis gibi kokan güllerin kokusu…

  Allaha emanet olun güzeller,gül kokulu dostlarım.🌹🌹🌹

 39. Avatar Günel ☀️Nurbanu Abla☀️

  ☀️Nurbanu Abla☀️Siz Cok Yoruldunuz Rabbim Size Yardım Etsin Yorulmayın Melekler Hep Yanı Başında Olsun Bütün İşler Hanımlara Bağlı☀️Mustafa Kemal Atatürk☀️Türk Lideri Güzel Söyleyip Yeryüzünde Gördüğümüz Her Şey Kadının Eseridi Abla Hep Mutlu Ol Eşiniz Mutlu İnsan Sizin Gibi Güzel Hanımı Var Hem Kalbi Güzel Hemde Üzü Güler Rabbim Sizi Nezerden Korusun🧿

 40. Laa nerdesuğuz benum gibi sabah 7 den akşam 6 ya kadar funduk dalina mı asuluduğuz 🙂

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı geceler Nurbanum..
   Sen yorgun olunca sohbet edecek kimsede kalmıyor..
   Ama formunda olman güzel..
   Hoşgeldin..

   • Sağolasın Gülocum aslında çok yorgunum bugün fındık bahçesinde yağmura yakalanıp ıslak sıçana dönünce eve erken geldim 🙂 biraz dinlendim ama yorgunluğum dahada meydana çıktı yinede iyi oldu en azından biraz uyudum ha birde neredeyse on yıllık olacak olan ehliyetim cüzdanda daha da paslanmasın diye araba talimi yaptım biraz ilk güne göre fena değildim galiba….

    • Avatar Gülay Albasan

     Off offf, sorma Nurbanum o cüzdanda eskiyen ehliyet mevzusu bizdede mevcut…
     Benimde biryerden başlamam lazım…

 41. Avatar Günel 💌Dizi Ailem💌

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları❤️Gülay Abla❤️Hayırlı Akşamları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Olun Melekler Ailenizi Korusun Güzel Bayram Ailenizin Duaların İbadetlerin Kabul Etsin Rabbim Yolunuzu 🕋Getmeye Kismet Etsin Kurbanınız Kabul Olsun İşlerinizde Yorulmayasınız Rabbim İki Güzel Melekinizi Korusun Bütün Arzularınız Çiçek Acsın Sağ Olun Var Olun❤️Nurbanu Abla❤️Nasılsınız Karşıdan Gelen Kurban Bayramı Ailenize Mutluluk Getirsin Güzel Günler Getirsin Melekler Sizi Korusin Dualarınız Tez Zamanda Çiçek Acsın Kokusu Yuvanızda Olsun Sağ Olun Var Olun Mutlu Olun

  • Sağolasın günelciğim güzel dileklerin için Seninde her şey gönlüne göre olsun ve seninde bayramın mübarek olsun şimdiden

 42. Avatar Günel 💌Dizi Ailem💌

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailem❤️
  Nasılsınız Tetiliniz Güzel Gecsin
  Hep Mutlu Olun İyi Olun Güzel
  Meleklerim Bir Sürelik Sizden
  Ayrılmam Lazım Ben Kücük Bir
  Amalyat Olaçam Tel Yakın Olmam
  Zor Anem Başımın Üstünde Melekler
  Gibi Duraçağ Melekler Sizi Korusun
  Amalyatdan Sonra Anem İstirahet
  Yapmamı isteyeçek Tel Yasağ Olaçağ
  Meleklerim Sağ Olun Var Olun Kurban
  Bayramınız Kutlu Olsun Rabbim Bütün
  Arzularınızın Üzerine Işığ Salsın 🙏İbadetleriniz Kabul Olsun Melekler Hep
  Yanı Başınızda Ailenizi Korusun Sağ
  Olun Görüşerk Dizi Ailem Güzel Ailem

  • Hayırlı geceler Günel’ciğim.Çok geçmiş olsun canım.Allah şifalar versin.Tez zamanda iyileşip aramıza dönersin inşallah.Allaha emanet ol canım ❤️

 43. Hayırdır arkadaşlar yaa bayram tatiline erkenden mi çıktınız . 🙂 Mutlu akşamlar herkese

  • Hayırlı akşamlar Nazlıkuşum ❤️Benim okul açıldı.Yani yine yoğun günler başladı.Bugün çok başım ağrıdı,neden bilmiyorum.Şu anda işteyim,ufak bşr mola verip tekrar devam edeceğim.Haftaya da yine staj.Ben yazamazsam merak etme canım.Ablan çoookk dolu.Allaha emanet ol 😘

   • Hayırlı geceler sema ablacım. Senin okul erken başlamış yaa. Kolay gelsin sana. Allah yardımcın olsun. Başarılar. Allaha emanet

 44. Avatar Günel 💌Dizi Ailem💌🇹🇷🇦🇿

  ☀️Hayırlı Sabahlar Dizi Ailesin
  ☀️Güzel İnsanları Yorumcuları
  ☀️Nasılsınız Yeni Hefte Yeni
  ☀️Gün Hayatınıza Güzel
  ☀️Anılar Yazsın Hep Mutlu
  ☀️Olun İşlerinizde Yorulmayın
  ☀️Melekler Sizi Korusun❤️

 45. Avatar Günel 💌Dizi Ailem💌

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Nasılsınız Haralardasınız Tetiliniz Güzel Kecsin Siteni Çırtdanın Hekayesine Benzetdiniz Umarım İyisiniz Havalar Soyudukda Umarım Hamınız Sitenin Işığına İstiliyine Toplaşaçaksınız Mutlu Olun Benimde Zaten İşlerim Cok Hem İş Hemde Yeni Okulun Hazırlığı Dizi Ailesin Cok Sevirem Mutlu Olun🇹🇷❤️🇦🇿

 46. Hayırlı mutlu akşamlar herkese herkes iyidir inşallah

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı geceler çalıkuşum.. Bugün biraz gezdik, eşimin asker arkadaşları ve aileleriyle buluştuk..
   Aslında planlı bişey değildi ama güzel geçti günümüz..
   Sen nasılsın, neler yaptın bakalım..

   • Yaa canım ablacım. Seni burda görmek çok güzel yaaa. Özledim ben seninle sohbet etmeyi. Gününüzün güzel geçmesine sevindim. Bende iyiyim napıyım. İşlerimi bitirdim. Şimdi meyve yiyeceğiz sende gel sanada ikram edeyim. Taze taze bahçeden doğalll 🙂

 47. Avatar Günel 💌D.A💌

  ❤️Hayırlı Akşamlar Hayırlı Çumalar
  ❤️Dizi Ailesin Güzel İnsanları Nasılsınız
  ❤️Rabbim Bütün 🙏 İbadetlerinizi Kabul
  ❤️Etsin Tetiliniz Güzel Kecsin İşlerinizde
  ❤️Yorulmayasınız Melekler Sizi Korusun
  ❤️Hanımlar Cok Yorğun Olur Umarım
  ❤️Yorğunluğunuz Sizden Uzak Olsun
  ❤️Sizi Cok Sevirem Şunu Unutmayın
  ❤️Rabbim Halklarımızı🇦🇿🇹🇷Kötülerden
  ❤️Korusun Sağ Olun Var Olun

 48. Avatar Konyalı Emine

  Hayırlı geceler, Oğuz bey doğum gününüz kutlu olsun,tüm sevdiklerinizle birlikte, istediğiniz tüm güzellikler sizinle olsun,uzun uzun hayırlı ömürler,iyiki dogdunuz ,iyiki bizlere çok kıymetli dostlar kazandirdiniz, Allah yardımcınız olsun

 49. Hoşgeldiniz oğuz hocam demek unutmamışsınız yazmayı. Nasılsınız tekrardan kutlu olsun doğum gününüz nice mutlu sağlıklı huzurlu yıllara. Eşinizle prenseslerinizle geçireceğiniz güzel yıllarınız olsun. Yüzünüzden gülücükler yanınızdan sevdikleriniz eksik olmasın

 50. Avatar Günel 💌D.A💌

  ❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Nasılsınız Güzel Bayram Gelir İşlerinizde Yorulmayın Bayramın Başka Güzeliki Var Temizlik İşi Daha Güzel Olur Başka İşlere Benzemez Rabbim Gelen Bayramda Bütün İnsanların Müselman🇹🇷🇦🇿Halkların Hep Sevindisin Melekler Işığın Üzerimize Salsın Dualarımızı İbadetlerimizi Rabbim Kabul Etsin

 51. Nurbanu’m hayırlı akşamlar canım.İşlerinde kolaylıklar.Çalışmakla iyi ediyorsun canım.Yorucu olduğu kadar keyiflidirde arkadaş ortamında çalışmak.Ben de okul masraflarım için akşamları doktor muayenehasi temizliyorum.Oturduğumuz yerde aş gelmiyor.

  • Hayırlı akşamlar sema ablam aynen öyle eskiler derdiki başkasından gelenden öğün olmaz o da vaktinde bulunmaz..

 52. Avatar Günel 💌Sema Abla💌

  ❤️Sema Abla❤️Nasılsınız İşlerinizde Yorulmayasınız Okulunuzda Başarılar Arzu Edirem❤️Melekler❤️Hep Yanı Başınızda Olsun Sevinçiniz Yuvanızda Daimi Olsun Sizi Cok Sevirem

 53. Avatar Günel 💌Nurbanu Abla💌

  ❤️Nurbanu Abla❤️Nasılsınız İyi Olmağınıza Sevindim Köyde Umarım Mutlusunuz Abla Yakın Olsam Yardım Ederdim Köy Hayatın Cok Sevirem Ailenize Güzel İstirahet Arzu Edirem Melekler Sizi Korusun İşlerinizde Yorulmayın

 54. Avatar Günel 💌Çalıkuşu Abla💌

  ❤️Çalıkuşu Abla❤️Nasılsınız İyi Olmağınıza Mutlu Oldum Okul Hazırlığınıza Sevindim Zaman Hayatınıza Güzel Günler Getirsin Okulun Kapıları Üzüne Açılsın Melekler Sizi Korusun

 55. Avatar Günel ☀️Oğuz Bey☀️

  Hayırlı Akşamlar☀️Dizihaberi tv☀️Seyfesin Güzel İnsanı Yaradıçısı☀️Oğuz Bey☀️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Zaman Hayatınıza Güzel Günler Getirsin Doğum Gününüz Kutlu Olsun Ailenize Mutluluk Arzu Ediriz 💯 Yaşınızı Dizi Ailesi Kutlasın Tetiliniz Güzel Kecsin İşlerinizde Yorulmayasınız Dizihaberi tv Seyfesin Yaratdığınız Ücün Teşekkür Ediriz🇹🇷🇦🇿Halkların Güzel İnsanların Bir Araya Getirmisiniz Esra Ablayada Teşekkür Ediriz Umarım Şu Seyfede Onunda Emeki Var Dizi Ailesin Size Sevgisi Böyük Şu Sevgi Bitmesin Sağ Olun Var Olun

 56. Avatar Günel 💌D.A💌

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel İnsanları Nasılsınız Tetiliniz Güzel Kecsin Hep Mutlu Olun❤️Çalıkuşu Abla❤️Sema Abla❤️Nasılsınız İyi Olmağınıza Mutlu Oldum

 57. Gençlik naber nasılsınız neydiyonuz keyfiniz yerinde mi bakalım??

  • Oooo kimler gelmiş .Gelmeyenler kayıplar gelmişşş. Hoşgeldin nurbanu ablacım napalım işlerimi bitirdim çayı hazırladım gel içelim. Keyiflerde yerinde işte. Sen nasılsın napıyon

   • Gelmezmiyim cicikuşum hemde bu yorgunluğun üstüne cok yorgunum arkadaşlarla fındık toplamaya gidiyorum sabah 6ya 10 kala evden çıkıyom çıkış o çıkış eve gelmem akşam trafiğiyle beraber 7 yi buluyor ama evde dursam ne olacak habire gözüme temizlik batıyor sil süpür yine aynı dedim gidemde en iyisi iki kuruş para kazanam 🙂 sende ne var ne yok??

    • Hımm baya yoğunmuşsun gerçekten. Kolay gelsin ablacım. İyi düşünmüşsün gerçektten. Evde oturmaktansa gidip çalışmak daha iyi . Bende de herrşey aynı evdeyim bahçeye çıkıyorum arada. Derslerim başladı öyle işte

 58. Sema ablacım biliyormusun bugün burdaki birinin doğum günü. Gece 12 de biticek .

 59. Hayırlı mutlu günler site sakinleri. Keyifli zamanlar sizin olsun

  • Yaa bugün niye kimseler yok hafta sonu da değil ki yani. Anlamadım Gülay ablacımm

   • Sıcaktan herkes yorgun bitap galiba çalıkuşum.Sen enerjiksin maşallah😀😀

    • Ee nasılsın,ne var ne yok?Ders çalışmaya başladın,Allah kolaylık versin
     Ben artık pazartesinden itibaren fazlaca yazamam canım.Okul başlıyor.Ev işiydi,yemekti,akşam da işe gidiyorum derken yazmaya vakit bulamam büyük ihtimalle

     • Yani tamda enerjik demeyelimde kimseler olmayınca kendi kendime yazıyom işte. 🙂 Bende iyiiym nolsun evet başladım derslere. Sen nasılsın napıyon

 60. Cok yogundum calikusum misafirlerim vardi.Haftasonu annemdeydim eve geldim cocuklar hastalandi onlarla ugras dur iste, ev hali iste.
  Sen nasilsin

  • Avatar Çalıkuşu

   Geçmiş olsun ablacım. Bende iyiyim nolsun işte bende evdeyim genelde. Derslerim başladı . Öyle yani

 61. HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM GÜN HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN SAĞLIK SIHHATLE, BOLLUK, BEREKETLE, HUZUR MUTLULUKLAAAA. GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKİZIM, SAYIN YÖNETİCİ VE YORUMUMU OKUYANLAR İŞLERİNİZ RAST GİTSİN…
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 62. Avatar Gülay Albasan

  Günaydın hayırlı sabahlar ve hayırlı haftalar cümleten..
  Herşey gönlünüzce olsun..

  • Avatar Çalıkuşu

   Hayırlı günler hayırlı haftalar güzel ablacım. Nasılsın nerelerdesin yaa. Bu aralar yoksun pek iyisin dimi

   • Avatar Gülay Albasan

    Sağolasın çalıkuşum iyiyim çok şükür..
    Bugün hastaneye gittik kızımla, kontrolümüz vardı..
    Ama herşey yolunda çok şükür..

    • Avatar Çalıkuşu

     Allah iyilik sağlık versin ablacım. Yaa sen işe gidrken daha çok mugeliyordun sanki. Yoksa banamı öyle geliyor. Artık telefondanda konuşamıyoruz 🙁

 63. Hayırlı geceler sitenin degerlileri kim var kim yok gelin iki lâf edek…

  • Avatar Çalıkuşu

   Hayırlı geceler karadenizin en güzel bayanıı. Ben vardım ama kimse olmayınca derse geçmiştim sen yazmışsın. Görmedim yanii. Zaten ben olırum genelde bu satte. Sende uyumuşundur herhal

   • Evet o benim neyseki cok mütevaziyim 🙂 Uyumadım ana uyumak üzereyim cicikuşum Allah zihin açıklığı versin canım sana Allah yardımcın olsun nasılsın bakalım

    • Avatar Çalıkuşu

     İyiyim ablacım nolsun herzamnki gibi işte. Sabah baya bi bahçedeydim. Belim koptu yaa. Çok zor bu cim biber toplaması biliyormusun onu

 64. Sis dağı yayla şenliklerinden hepinize keyifli haftasonları site ahalisi nasılsınız bakalım???

  • Avatar Çalıkuşu

   Ooo şenliklerdeyiz demek. Oh ne güzel bizim yerimizede eğlenseydin. Ben daha pikniğe bile gitmedim biliyormusun. 🙁 Ben iyiyim sen nasılsın nasıl gidiyor.

 65. Avatar Çalıkuşu

  Hayırlı sabahlar keyifli haftasonları herkese. Nasılsınız. Benim ayselcim nerde yaa. Hiç gelmiyor artık özledimm

 66. Avatar Gülhan Güler

  Erkan Meriç ve Hazal Subaşı ‘nın birlikte Diriliş gibi bir dönem dizisinde oynamalarını isterim. Ve çok yakışacaklarına eminim.

  • Açıkçası bu ikiliyi aşk içerikli bir günlük dizide sevdiğimiz için bence benzer bir dizide daha iyi benimsenebilir Gülhan hanım..

 67. 💔Adını Sen Koy💔Dizisin Kahramanları 💔Zehra Ömer💔Oyuncuların Aşkı Sevgisi Bir Anlığ Susdu Ayrılığ Sözleri Seyriçileri Üzdü Onların Yeniden Bir Yerde Olmasın Cok İsterik💔Aşk Sevgi💔Kalpde Susmaz Güzde Işığı Sönmez Zehra Ömer Aşkı Sevgisi Erkan Ve Hazala Açı Yok Sevinç Getirsin Oyuncuların Hayatı Zor Dizi Sahesinde Olan Aşkların Sonsuzadek Yaşamılar Aşk Sevgi Güzden Kalpe💔Akan Nehirdi Erkan Hazal Dizide Güzel Aşk Sevgi Yaratdı Onlar Aşkların Gercek Hayatdada Yaşaya Bilerdi Onlar Hayatda Aşkı Sevgini Yaralamasın Onun Açıların Birlikde Yok Etsin

  • Kırık kalpler💔💔Onlar önce kendilerini sevdirip bizi kendilerine bağladılar.Sonra gerçek hayatta birbirlerini sevdiler.Önce diziden ayrılıp bizim kalbimizi kırdılar..Sonra birbirlerini kırıp ayırdılar kalplerini.Yazık oldu…Ben onları kırgın olmama rağmen yine de seviyorum.Onların sayesinde çoookk kıymetli dostlarım oldu.Hayırlı akşamlar Günel’ciğim ❤️

   • 💙👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😍😘🌹🌹🌹🌹🌹🍬TADINDA ZAMANLAR 😴😴😴😴

 68. Avatar Günel 🇹🇷Tebrik Ediriz🇦🇿

  ❤️Adını Sen Koy❤️Aşk Hekayesi Güzel Dizinin Işığına Dizi Ailesi Yığışdı Dostluğ Yapdı Bu İlişginin Güzeliyin Yapan Dizi Adını Sen Koy Oyuncuları Erkan Meriç Hazal Şubasi Oyuncuları Sevdik Bizimle Dost Kimi Oldular Onlara Sitem Etdik Ama Yenede Sevdik Bu Güzel Günde Erkan Meriç Dünyaya Gelip Tebrik Ediriz Hep Mutlu Olun Hayatınızda Her Zaman❤️Aşk Sevgi❤️Olsun Güzel Dizilerden 🏆 Alasınız Zehra Ömer Aşkı Kalbimizde Her Zaman Yaşayaçağ Dizi Ailesi Bu Aşk Hekayesin Unudamaz Yeni Dizilerde Olmanızı Arzu Ediriz

Etiketler