Engin Altan Düzyatan Barbaroslar’dan Sonra Hangi Dizide Kiminle Oynayacak?

Engin Altan Düzyatan Barbaroslar’dan Sonra Hangi Dizide Kiminle Oynayacak? çok merak ediliyor. TRT ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Barbaroslar dizisinde oynayan Engin Altan Düzyatan Barbaroslar’dan Sonraki dizisi ne olacak 2022-2023 sezonunda kimle hangi kanalda oynayacak bu konuda yazacağız.

Engin Altan Düzyatan Barbaroslar’dan Sonra Hangi Dizide?

Engin Altan Düzyatan 2021-2022 sezonunda Barbaroslar isimli dizide oynayacak. Reytingleri başarılı giden dizinin 2. sezonunda da devam etmesi bekleniyor. Peki bu diziden sonra Engin Altan Düzyatan hangi Dizide Kiminle Oynayacak? şimdilik bir açıklama yok, belli olduğunda ekleyeceğiz. Engin Altan Düzyatan 2022-2023 yeni dizisi şimdilik Barbaroslar..

2021 Yılı Son dakika: Engin Altan Düzyatan Kurşun dizisinin ardından Barbaroslar dizisinde başrol oynayacak. Barbaros Hayrettin Paşayı canlandıracak olan Engin Altan Düzyatan’a yeni dizisinde başarılar dileriz. Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul’dan Sonra Fox Tv de Kurşun isimli dizide rol almıştı. Erken final yapan diziden hemen sonra Barbaroslar dizisi ile anlaşmıştır. Barbaroslar dizisi oyuncu kadrosu

Oyuncu Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra hangi dizide oynayacak, kiminle baş rolü paylaşacak? bu konumuzda sizlere yazacağız. Sevilen oyuncularımızdan birisi olan Engin Altan Düzyatan uzun süredir oynamış olduğu Diriliş Ertuğrul’daki Ertuğrul Gazi rolünün ardından hangi dizide kiminle baş rolde oynayacak sorusu merak edilmeye başlandı. Diriliş Ertuğrul dizisinin mayıs 2019’da final yaparak bitecek olması sonrasında baş rolde oynayan Engin Altan Düzyatan yeni sezonda hangi dizide oynayacak kiminle baş rolü paylaşacak merak edilir oldu.

Engin Altan Duzyatan dizisi Barbaros

Engin Altan Düzyatan’ın Yeni Dizisi Ne, Hangi Dizide Rol Alacak?

Engin Altan Düzyatan’ın 2021-2022 yeni dizisi belli oldu! Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra başarılı oyuncu Most Production’ın hazırladığı dönem draması Kurşun dizisinde başrol erkek oyuncusu oldu. Dizi 2019 sonuna doğru yayında olacak. Keşke 1 sezon yüzünü dinlendirseydi Engin Altan Düzyatan, çok daha iyi bir karar olurdu. Kurşun dizisi kanalı ise Fox Tv oldu.. Detaylı bilgiler Burada >> Kurşun Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Engin Altan Düzyatan dirilişten sonra yeni sezonda hangi dizide

Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırmış olduğu Ertuğrul karakteri ile Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Bey’in babası Ertuğrul Gazi’yi canlandıran Engin Altan Düzyatan oldukça başarılı 5 sezonun ardından Diriliş Ertuğrul dizisinin 2019 yılının mayıs ayında final yaparak ekranlara veda edecek olmasından dolayı ve yeni sezonda Diriliş Ertuğrul dizisinin Diriliş Osman olarak devam edip Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu işleyecek olması sebebiyle diziden final günü ayrıldı. Engin Altan Düzyatan’ın Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılması ile birlikte 5 sezondur devam eden ve Trt ekranlarına çok yüksek reytingler kazandıran Diriliş Ertuğrul dizisi final yaparak ekrana veda etmiş oldu.

Ancak hemen üzülmeyin çünkü Diriliş Ertuğrul’dan daha iyi daha güçlü bir kadro ile Diriliş Osman dizisi Ekim 2019 tarihinde TRT ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya hedefliyor. Diriliş Osman dizisinde de zaman zaman roller alacak olan Engin Altan Düzyatan yeni sezonda yeni bir dizi ile karşımıza çıkacak mı hangi dizide baş rolde oynayacak ve kiminle baş rolleri paylaşacak oldukça merak ediliyor. Şimdi sizlere kısaca Engin Altan Düzyatan‘ın hangi dizilerde ve filmlerde rol aldığını ve kısaca hayatını sunmak istiyoruz.

Engin Altan Düzyatan 3 te 3 tarih yarışmasını sunuyor

Engin Altan Düzyatan kimdir kısaca hayatı:

TRT ekranlarında 5 sezondur izlemiş olduğumuz Diriliş Ertuğrul dizisinde baş rolü oynayan Engin Altan Düzyatan 26 Temmuz 1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini 1996 yılında kazanmış olduğu Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümünde devam ettiren oyuncu 2001 yılında mezun olmuş daha sonra oyunculuk için İstanbul’a gitmiştir. İstanbul’a gittikten sonra Kenter Tiyatrosu’nda bir süre çalışmış, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda da bir oyunun yönetmenliğini yaparak kendisini geliştirmeye başlamıştır.

Birçok dizide ve filmde rol alan Engin Altan Düzyatan televizyonda çeşitli yarışmalarda sunmuş ve Bir Milyon canlı para isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. Şimdilerde TRT ekranlarında yayınlanan 3 te 3 tarih isimli yarışma programını da sunan Engin Altan Düzyatan 2012 yılında Los Angeles video ödüllerinde Bir Avuç Deniz filmindeki performansıyla en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştır.Engin Altan Düzyatan eşi neslişah alkoçlar

2014 yılında ise Neslişah Alkoçlar ile evlenen Engin Altan Düzyatan’ın Emir Aras isminde bir oğlu vardır. Engin Altan Düzyatan’ı birçok dizi ve filmde gördük ancak tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim olmasına katkı sağlayan birkaç önemli dizi ve filmi olmuştur. Bunlardan birincisi Kapalı Çarşı isimli dizi olmuştur. Daha sonra Anadolu Kartalları isimli sinema filmiyle tüm Türkiye’nin gönlünü fetheden Engin Altan Düzyatan son olarak oynamış olduğu Diriliş Ertuğrul’daki Ertuğrul Gazi rolüyle tüm Türkiye’nin hatta tüm dünyanın tanıdığı bir oyuncu haline gelmiş ve Ertuğrul rolünü başarılı bir şekilde oynayarak 2019 yılının mayıs ayına kadar gelmiştir. İşte Engin Altan Düzyatan’ın oynamış olduğu dizi ve filmler.

Engin Altan Düzyatan yeni sezonda hangi dizide oynayacak
Engin Altan Düzyatan’ın rol aldığı diziler ve filmler:
2014 – 2018 – Diriliş Ertuğrul (Ertuğrul Gazi) (TV Dizisi)
2014 – Cinayet (Yılmaz Seyhan) (TV Dizisi)
2013 – Romantik Komedi 2 (Cem) (Sinema Filmi)
2013 – Bu İşte Bir Yalnızlık Var (Mehmet) (Sinema Filmi)
2012-2013 – Yol Ayrımı (Gazeteci Murat) (TV Dizisi)
2012 – Bu Son Olsun (Sinan) (Sinema Filmi)
2011 – Anadolu Kartalları (Sinema Filmi)
2010 – Romantik Komedi (Sinema Filmi)
2010 – New York’ta Beş Minare (Sinema Filmi)
2010 – Kapalıçarşı (TV Dizisi)
2009 – Bir Bulut Olsam (TV Dizisi)
2008 – Dantel (TV Dizisi)
2008 – Cin Geçidi (Sinema Filmi)
2008 – Cesaretin Var Mı Aşka? (TV Dizisi)
2007 – Sevgili Dünürüm (TV Dizisi)
2006 – Sıla (TV Dizisi)
2005 – Kalbin Zamanı (Sinema Filmi)
2004 – Sil Baştan (TV Dizisi)
2003 – Mühürlü Güller (TV Dizisi)
2003 – Hürrem Sultan (TV Dizisi)
2003 – Alacakaranlık (TV Dizisi)
2002 – Koçum Benim (TV Dizisi)
2002 – En Son Babalar Duyar (TV Dizisi)

Engin Altan Düzyatan ve eşi neslişah alkoçlar

Engin Altan Düzyatan 2019-2020 sezonundaki yeni dizisi nedir:

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul’dan Sonra Fox Tv de Kurşun isimli dizide rol almıştı. Erken final yapan diziden hemen sonra Barbaroslar dizisi ile anlaşmıştır. Ekranların başarılı isimlerinden olan Engin Altan Düzyatan yukarıda okumuş olduğunuz gibi birçok dizi ve filmde önemli rollerde oynadı ve oyunculuk becerisini kanıtladı. Özellikle son oynamış olduğu Diriliş Ertuğrul dizisindeki başarılı rolü Ertuğrul Gazi ile tüm dünyada şöhrete kavuşan Engin Altan Düzyatan yeni sezonda da boş duracak gibi gözükmüyor. Şu sıralarda TRT 1 ekranlarında 3 te 3 tarih isimli yarışma programını sunan Engin Altan Düzyatan mayıs ayından sonra 3 aylık bir tatil yaptıktan sonra yeni sezonda yeni dizileri değerlendirmek istediğini söylemişti. Zaman zaman Diriliş Osman’da roller alacak ancak kısa olacak bu rollerden dolayı ciddi anlamda baş rolü paylaşacak bir dizide oynamasını bekliyoruz. Özellikle tarihi dizileri çok iyi oynayan ve tarihi bir karakter olarak siması ve yüz yapısıyla bu dizilere çok elverişli olan Engin Altan Düzyatan bakalım yeni sezonda hangi dizide oynayacak, kiminle baş rolleri paylaştığı belli olduğunda sizlere buradan detaylarıyla birlikte yazmaya çalışacağım.

Engin Altan Düzyatan diriliş ertuğrul dizisinden sonra

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul’dan Sonra Hangi Dizide

Ertuğrul Gazi rolünü o kadar iyi oynadı ki Engin Altan Düzyatan gerçekten büyük bir işe imza atmış oldu ve yapımcılar artık onun peşinde yeni dizi tekliflerini bir bir iletmek ve ondan teklif almak için sıraya girdi desek yalan olmaz. Çünkü yaptığı işle gerçekten dünya çapında bir oyunculuk ve performansı ortaya koyan Engin Altan Düzyatan oynamış olduğu Ertuğrul Gazi rolüyle Diriliş Ertuğrul dizisine 5 sezon boyunca müthiş reytingler kazandırdı. Diriliş Ertuğrul dizisinin almış olduğu reyting sonuçlarını buraya ekleyerek Engin Altan Düzyatan’ın başrolünü oynadığı dizinin TRT ekranlarında nasıl sevilerek izlendiğini ve reyting oranlarındaki rekorların hangi seviyelerde olduğunu sizler daha iyi anlayacaksınız. İşte Engin Altan Düzyatan’ın baş rolünü oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisinin son haftalarda almış olduğu reytingler:

Diriliş Ertuğrul dizisi son reyting oranları total

Görüldüğü üzere Ertuğrul Gazi rolünde diziye hayat veren Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul dizisinin reytinglerinin çok yükseklerde seyretmesine ve gerçekten de bir tarihi karakter gibi asaletli duruşu, hükmeden tavırları ve bir devleti devlet yapan asil duruşuyla herkesin sevip saydığı bir isim haline geldi. TRT ekranlarında her hafta çarşamba günlerine Diriliş günü diye söyleten ve oyunculuk becerisiyle herkese kendisini ispatlayan Engin Altan Düzyatan yeni sezonda hangi dizide yer alacak 2019-2020 yıllarında Engin Altan Düzyatan’ın oynayacağı yeni bir dizi olacak mı, olursa ilk olarak buraya sizler için yazacağız.

Lütfen sizler de başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra nasıl bir dizide oynamasını istersiniz, günlük, aşk veya romantizmin olduğu diziler Engin Altan Düzyatan’a uygun olur mu? bu konudaki yorumunuzu gerçekten merak ediyoruz ve oyuncumuzu nasıl bir rolde görmek istediğinizde aşağıya yazınız. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Son Dakika: Engin Altan Düzyatan’ın 2019-2020 yeni dizisi belli oldu! Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra başarılı oyuncu Most Production’ın hazırladığı dönem draması Kurşun dizisinde başrol erkek oyuncusu oldu. Dizi 2019 sonuna doğru yayında olacak. Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul’dan Sonra Fox Tv de Kurşun isimli dizide rol almıştı. Erken final yapan diziden hemen sonra Barbaroslar dizisi ile anlaşmıştır. Keşke 1 sezon yüzünü dinlendirseydi Engin Altan Düzyatan, çok daha iyi bir karar olurdu. Kurşun dizisi kanalı ise Fox Tv olmuştu.. Detaylı bilgiler Burada >> Kurşun Dizisi Oyuncuları Kadrosu

YORUMLAR

  1. Dowletgeldi dedi ki:

    Bence Engin Altan Duzyatan Beg aga bey olmadan dirilisin heycani kacti sadece benim icinmi onuda biomiyorum.Onu cok seviyordum ,cok yakisiyordu roline.

  2. Dirlis dedi ki:

    Dirlis osman eylulde başlasin