Engin Akyürek Sefirin Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) ile Gerçek Sevgili mi?

Bu konuda Engin Akyürek Sefirin Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) ile Gerçek Sevgili mi? sorusuna yanıt vereceğiz. Sancar Efe dzizideki eşine aşık mı oldu? Engin Akyürek Sefirin Kızı dizisindeki eşi Tülin Yazkan ile aşk mı yaşıyor sorusu son günlerde magazin dünyasında en çok merak edilen sorulardan birisi oldu. Bizde bu konumuzda Sancar rolündeki Engin Akyürek ile Sefirin Kızı dizisinde Menekşe (Tülin Yazkan) Gerçek hayatta Sevgili mi? sorusuna cevap arayacağız.

Engin Akyürek  ile Tülin Yazkan Gerçekte Sevgili mi?Sefirin Kızı Menekşe ile Sancar Efe Aşk mı Yaşıyor

Herşey Sefirin Kızı dizisi ile başladı. Engün Akyürek ile Tülin Yazkan daha önce tanışmıyorlardı ancak Sefirin Kızı dizisinde yolları kesişti. Senarist onları birbirinden uzak ama eş olacak şekilde düşündü. Sancar Efe ile Menekşe karakteri rol icabı evlendiler. Ancak Sancar Efenin gönlünde Alaca Kuş olduğu için Nare’den bir türlü kopamadı. Menekşe ise dizide çıldırma noktasına geldi. Bunlar dizide oldu, peki gerçekte neler oldu?

Sefirin Kızı Menekşe ile Sancar Efe Aşk mı Yaşıyor?

Engin Akyürek Sefirin Kızı Menekşe sevgili mi: Star Tv de pazartesi akşamlarına renk veren Sefirin Kızı dizisinde Menekşe rolündeki Tülin Yazkan ile Sancar Efe rolündeki Engin Akyürek gerçek hayatta da aşk yaşadıkları ve sevgili oldukları ortaya çıktı. Çift Taksim Meydanında el ele görüntülenince aşk ortaya çıktı ve hayranları bu aşka çok şaşırdılar. Çünkü hiç beklemedikleri bir aşktı bu dizinin setinde başlayan..

Engin Akyürek Sefir’in Kızı dizisinde Neslihan Atagül ile başrolü paylaşıyor ve Sancar Efe karakterine hayat veriyor. Engin Akyürek uzun süredir aradığı aşkı dizideki eşi olan Menekşe karakterinde buldu. Engin Akyürek daha önce Cansu Dere, Tuvana Türkay ve Bestemsu Özdemir gibi ünlü oyuncularla anılmış ve magazin dünyasına sıkça haber olmuştu. Tülin Yazkan’la Engin Akyürek ilişkisi dizi setinde başladı ve artık dışarda da el ele yaşamaya başladılar. Geçtiğimiz günlerde Taksim’de el ele yürüdükleri sırada hayranları tarafından fark edilmeleriyle aralarındaki aşk resmen ortaya çıktı.

Engin Akyürek  ile Tülin Yazkan Gerçekte Sevgili miSefirin Kızı Menekşe ile Sancar gerçek hayatta sevgili oldular:

Sefirin Kızında Menekşe ile Sancar Efe karakterinde karı kocayı canlandıran oyuncuların özel hayatlarında da sevgili olmalarına sevenleri çok şaşırdı. Sizce ikili birbirine yakışıyor mu? Engin Akyürek ve Tülin Yazkan sizce uyumlular mı birbirine uygun mu? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Bu arada merak edilen bir aşk daha var >> Sefirin Kızı Yahya Dudu ile Sevgili Olacak mı?

Bu konumuzda Engin Akyürek Sefirin Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) ile Gerçek Sevgili mi? sorusuna cevap verdik. Sizlerden de yorum bekliyoruz.

Yorum yaz

7 Yorum

  1. Avatar Olivia Tobing

    Bence Tülin ve Engin sevgili olarak uygun değil. Ama Engin Akyürek hayranı olarak umarım Engin sevdiği kadınla mutlu olur. Oh,…. honestly I broke my heart 🙂 :).

  2. Ben ce uymuyolar ona nare gibi biri lazim yuzleri de menekseyle uygun degil bu ask uzun surermi sanmam bence surmez karekterleri de uymuyo

Etiketler