Engin Akyürek 2023-2024 Yeni Dizi Projesi, Hangi Dizide Kiminle Başrolde?

23.07.2019
3.301

Engin Akyürek 2023-2024 Yeni Dizi Projesi, Engin Akyürek Hangi Dizide Kiminle Başrolde? Engin Akyürek yeni dizisinde hangi rolde olacak kiminle baş rol oynayacak sorularına hemen yanıt vereceğiz bu konumuzda. Engin Akyürek yeni sezonda Sefirin Kızı isimli dizide Sancar rolünde oynayacak. Engin Akyürek rol aldığı tüm dizileri ve rolleri ile Engin Akyürek 2023-2024 yıllarında hangi dizide kiminle hangi rolde oynayacak hepsini bu konumuzda sizlere detayları ile yazacağız.

Not: 2023 yılında Engin Akyürek Demet Özdemir ile birlikte Adım Farah dizisinde başrolde oynayacak. Fox Tv’de yayınlanacak olan Adım Farah dizisi Mart 2023 de başlayacak.. Engin Akyürek 2023-2024 Yeni Dizi bilgilerinde güncellemeler devam edecek.

Engin Akyürek 2023-2024 Yeni Sezon Dizisi Nedir?

Engin Akyürek Sevgilisi Var mı kim

Hem başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çeken hem de yakışıklı oyuncu Engin Akyürek 2023-2024 sezonunda hangi dizide oynayacak hemen bilgiler verelim. Engin Akyürek yeni sezonda Star TV de ekrana gelecek olan NGM&03 Medya Yapım ortak yapım projesi olan Sefirin Kızı adlı dizide Sancar karakteri ile izleyicinin karşısında olacak. Engin Akyürek kendisini özleyen ve bir süredir tv ekranında olmadığı için merak eden sevenlerine böylelikle güzel bir dizi ile yeniden merhaba demiş olacak. Star tv de başlayacak olan dizinin Ekim ayında başlaması planlanıyor. Engin Akyürek yeni sezon 2023-2024 Yeni Dizisi olan Sefirin kızı Projesi ile merhaba derken daha önce hangi dizilerde rol aldı kimlerle başrol oynadı ve hangi dizi ve filmlerde oynadı konusu da merak ediliyor.

Engin Akyürek 2019-2020 Yeni dizi Sefirin Kızında

Engin Akyürek 2023-2024 Yeni Dizi Projesi Sefirin Kızı Dizisinde Kiminle Başrolde?

Engin Akyürek yeni dizisi Sefirin Kızı ile ilgili detaylı bilgiler her gün gelmeye devam ediyor. Engin Akyürek yeni sezonda 2023-2024 yeni yılda Sefirin kızı isimli dizide başrolü oynayacağı ve Sancar karakterine hayat vereceği kesinleşti. Ancak Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek kiminle başrol de oynayacak kadın başrol kim olacak sorusu için iki önemli aday bulunuyor. Sefirin Kızı dizisinin kadın başrol oyuncusu için Neslihan Atagül ve Serenay Sarıkaya‘nın ismi sürekli yazılıyor. Büyük ihtimal Engin Akyürek yeni dizisi Sefirin Kızında Neslihan Atagül veya Serenay Sarıkaya gibi önemli kadın baş rol oyuncularından birisi ile bu sezon ekranda olacak.

Engin Akyürek Yeni Dizide Kiminle Başrolde

Engin Akyürek hangi dizilerde oynadı: Engin Akyürek’in Yer Aldığı Dizi ve Film Projeleri:

2004 – 2007 Yabancı Damat – Kadir
2006 – Kader dizisi
2007 – Karayılan – Nizipli
2009 – Bir Bulut Olsam – Mustafa Bulut
2010 – 2012 – Fatmagül’ün Suçu Ne – Kerim Ilgaz
2014 – Bir Küçük Eylül Meselesi
2014 – 2015 – Kara Para Aşk – Ömer Demir
2017 – Ölene Kadar – Dağhan
2018 – Çocuklar Sana Emanet
2018 – Bir Aşk İki Hayat

Engin Akyürek Kimdir? Bilgileri Özel hayatı:

Engin Akyürek başarılı bir dizi oyuncusudur. 12 Ekim 1981 tarihinde başkent Ankara’da doğmuş olan Engin Akyürek liseden sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi’nde tarih bölümünü kazanmış ve mezun olmuştur. Engin Akyürek ilk olarak televizyona Türkiye’nin Yıldızları isimli yetenek yarışmasıyla dahil olmuştur. Bu yarışmadan sonra yıldızı parlayan Engin Akyürek ilk olarak Yabancı Damat dizisinde teklif almış ve ilk dizisi bu olmuştur.

Engin Akyürek 2020-2021 Yeni Dizi filmi ne

Engin Akyürek Sevgilisi Var mı, Engin Akyürek yeni Sevgilisi kim?

Engin Akyürek sevgilisi var mı veya Engin Akyürek eşi kim? gibi popüler sorular oldukça merak ediliyor. Engin Akyürek’in özel hayatını sizlere detaylıca yazmaya çalıştık ama sevgilisi hakkında dizilerde çıkan dedikodular dışında terazi burcu olan Engin Akyürek’in sevgilisinin kim olduğu hakkında kesin bir bilgi yoktur. Bir süre Bestemsu Özdemir’in aşık olduğu Engin Akyürek’in daha sonra çıkan dedikodulardan dolayı rahatsız olduğu ve böyle bir ilişki olmadığını yalanlamıştı. Şu sıralar Engin Akyürek’in bir sevgilisi bulunmuyor.

Engin Akyürek Sefirin kzıı dizisinde Sancar rolünde

Engin Akyürek’in rol aldığı dizi ve filmler:

Yaklaşık 3 yıl boyunca oynadığı Yabancı Damat dizisindeki Kadir rolü sonrasında Engin Akyürek 2006 yılında yayınlanan Kader isimli dizide Cevat karakterini oynamıştır. Daha sonra iyice tanınmaya başlayan oyuncu 2007–2008 yıllarında ATV’de ekrana gelen Karayılan dizisinde rol alan Engin Akyürek bu dizide Bülent İnal ve Begüm Birgören gibi başarılı oyuncularla birlikte oynamıştır. Engin Akyürek daha sonra Bir Bulut Olsam dizisinin kadrosunda yer aldı ve baş rolde oynadı. Melisa Sözen ve Engin Altan Düzyatan ile birlikte rol aldığı bu dizide Mustafa Bulut rolünü canlandırdı. Engin Akyürek’in kadrosunda bulunduğu sonraki dizi ise Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi olmuştur. Burada oynadığı Kerim Ilgaz karakteri oldukça ses getirmiştir. Beren Saat ile birlikte ilk kez bir dizide oynayan Engin Akyürek daha sonra Bir Küçük Eylül Meselesi filminde rol almıştır.

Engin Akyürek 2019-2020 Hangi Dizide Kiminle Başrolde2015 yılında Kara Para Aşk isimli dizide Ömer Demir karakteri ile karşımıza çıkan yakışıklı oyuncu Tuba Büyüküstün ile birlikte başrolü paylaşmıştır. 2017 yılında Ölene kadar isimli dizide de baş rolde oynayan Engin Akyürek  Dağhan karakterini canlandırmış ve Fahriye Evcen ile birlikte rol oynamıştır baş rolde. 2018 yılında Çağan Irmak filmi olan Çocuklar Sana Emanet’te oynayan Engin Akyürek Şerif Sezer ile baş rolü paylaşmıştır. 2018 de çekimlerine başlanan Bir Aşk İki Hayat filminde Bergüzar Korel ve Engin Akyürek baş rollerde oynamıştır. 2019 da gösterime giren film iyi bir gişe hasılatı elde etmiştir. Engin Akyürek 2019-2020 sezonunda da Sefirin kızı isimli dizi ile ekrana gelecek ve dizide Sancar karakterini canlandıracak.

Engin Akyürek 2019-2020 Yeni Dizi Projesi nedir

Engin Akyürek Sefirin Kızı dizisinde Sancar rolünde

Sefirin kızı isimli dizide baş rolde oynayacak olan Engin Akyürek dizide Sancak karakterine hayat verecek. Sancar karakteri Engin Akyürek oldu ama Sefirin Kızı Nare karakteri kim olacak belli değil. Sefirin Kızı Nare rolü için adı geçen oyuncular Neslihan Atagül ve Serenay Sarıkaya olurken hangisinin kesin olarak karakteri oynayacağı belli olmadı. Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterini canlandıran oyuncu kesinleşince ayrıca yazacağız buraya. Sefirin Kızı tüm oyuncuları için aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Konusu Özeti

Bu konumuzda Engin Akyürek 2023-2024 Yeni Dizi Projesi, Engin Akyürek yeni sezonda Hangi Dizide Kiminle Başrolde? oynayacak sorularına yanıt vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak Engin Akyürek hakkında yeni dizisi ve kimle başrol onayacağını yorumlarınızla paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

YORUMLAR

 1. Kral ozi dedi ki:

  Engin akyürek hiç köşklü dizide oynamadi serenay sarikaya yakişir

 2. Mary J Mc Camant dedi ki:

  Here in Florida, USA we love Turkish T.V. my husband and I enjoy the romance series where men are really men and women are all woman. America has lost it’s screen writing ability, acting skills, and they produce garbage compared to Turkey.

  1. Oğuz dedi ki:

   Mary J Mc Camant demiş ki?
   Burada Florida, ABD’de Türk T.V.’yi seviyoruz, kocam ve ben erkeklerin ve kadınların hepsinin kadın olduğu romantizm dizisinin tadını çıkarıyorum. Amerika, ekran yazma yeteneğini, oyunculuk becerilerini kaybetti ve Türkiye’ye kıyasla çöp üretiyor.

   1. Oğuz dedi ki:

    Nurbanu bi el at, senin yabancı dilin iyidir 🙂