Enes Batur Gerçek Kahraman Film Oyuncuları Konusu Tv’de Ne Zaman Yayınlanacak?

29.05.2019
1.239

Enes Batur Gerçek Kahraman Film Oyuncuları Kimler Konusu Fragmanı… Enes Batur Gerçek Kahraman filmi çok yakında sinemadaki yerini alacak. Enes Batur filminde yer alan oyuncuları kimler bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız. Enes Batur Gerçek Kahraman filmi detayları konumuzun devamında sizlerle.

Enes Batur ünlü youtuber olarak bir kaç yıldır aramızda yer alıyor. 10 milyon takipçisi olan ve gençlerin sevgilisi olan Enes Batur yeni filminde en çok konuşulan şey evlenmesi oldu. Enes Batur evlendi mi yoksa filmdeli sahneden mi ibaret bu soru takipçilerinin aklını karıştırıyor. Enes Batur hesabından davetiye resmini paylaşmıştır. Sevgilisi Tulu Bacı ile evleneceğini açıklamıştı. Batur, düzenlenen bir törenle Tulu Bacı ile nikah masasına oturdu ve sonrasında düğünden kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.  Enes Batur takipçileri onun evlendiğine inanmadı. Enes Batur’un takipçileri yakında vizyona girecek film için reklam olduğunu söylediler bazıları ilse filmde yer alan sahnelerden birisi olduğunu iddaa etti. Enes Batur Gerçek Kahraman filminde böyle bir sahne var mı? Enes Batur Gerçek Kahraman filminde yer alan sevgilisi olan Tulu Bacı kimdir? Filmde yer alan diğer oyuncular kimler bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Enes Batur’un son olarak evlendiği ile ilgili yaptığı paylaşım sizlerle;
”21 yaşında yolun başındayım, hayatımın en büyük ve en doğru kararını aldım, yol arkadaşımı buldum. Acı tatlı günleri birer anı olarak geride bırakırken, umut ve sevgi dolu bir geleceğe ilk adımı atmış olmanın tarif edilmez mutluluğu içerisindeyim. Sonsuzluğun madalyası bir hayat arkadaşı… Bu mutluluktan öte daha ne olabilir bilmiyorum. Sadece bu duygunun yaşanmadan tarif edilemeyeceğini biliyorum. Sizler ve diğerleri için tek temennim, bu mutluluğu yaşamaktan korkmayın. Unutmayın, hiç birşey için erken, hiçbirşey için geç değildir… ” Enes Batur davetiyesindeki Tulu Bacı’yı ben uydurdum diyor ve gerçekten aşık oldum evlendim diyor. Yani Tulu Bacı diye biri yok hem de paylaşımında Damla Aslanalp’i etiketledi. Yani evlendiği isim Damla Aslanalp kendilerine mutluluklar diliyoruz.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi oyuncuları kimler?

Enes Batur Gerçek Kahraman Enes Batur Kimdir?

Enes Batur 1998 Antalya doğumludur. Herkes onu Enes Batur olarak bilse de tam adı Enes Batur Sungurtekin’dir. Youtube kanalında yayınladığı videolar sayesinde üne kavuşmuş ve Türkiye’nin en çok takipçisi olan Youtuber’ı olmuştur. 10 milyon takipçisi olan Enes Batur sosyal medya da bilgisayar ve konsol oyunları tanıtımı ile üne kavuşmuştur. Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi, Maşa ile Koca Ayı, Kafalar Karışık filminden sonra devam niteliği olan Enes Batur Gerçek Kahraman filmini çekmiştir.

Enes Batur Gerçek Kahraman Filmi Ömer Başdoğan Kimdir?

Enes Batur Gerçek Kahraman filminde yer alan Ömer Başdoğan 1990 Ankara doğumludur. Kamu sektöründe çalışarak hayata başlayan Ömer Başdoğan Vine sosyal medya hesabında videolar paylaşarak tanınmıştır. Vine çok popüler olmayınca instagram da devam etti ve herkesi güldürmeyi başardı. Şuan 1.2 Milyon takipçisi vardır instagramda. Bu zamana kadar Hep Yek 3 filminde rol aldı.

Enes Batur Gerçek Kahraman Filmi Damla Aslanalp Kimdir?

Enes Batur Gerçek Kahraman filminde yer alan Damla Aslanalp Kimdir? Damla Aslanalp Enes Batur’un evlendiği kişi olarak biliniyor. Bu durumun gerçekliğini Enes Batur her seferinde söylese de takipçileri inanmamakta ısrarcı. Peki Damla Aslanalp Kimdir? Damla Aslanalp’in sosyal medya hesabında da evlendiğine dair resimler yer alıyor ama gerçekliği konusunda biz yorum yapamayız Enes Batur diyorsa doğrudur diyelim.

Damla Aslanalp 1990 yılında Almanya’da doğdu. Tam adı Nergiz Damla Aslanalp.  Damla Aslanalp 2013 yılında Almanya düzenlenen Miss Turkuaz yarışmasında üçüncü oldu. Mahsun Kırmızıgül 2014 yılında Mardin İşi filmi başrolü için onu seçmişti. Damla Aslanalp’in oynayacağı dizinin adı Mardin İşi iken sonrasında Kadim Dostum oldu. Trt ekranlarında yayınlanan Filinta dizisinde rol aldı.

Enes Batur Gerçek Kahraman Filmi Kanbolat Görkem Aslan Kimdir?

Kanbolat Görkem Aslan Enes Batur Gerçek Kahraman filminde rol alıyor. Tecrübeli oyuncu Kanbolat Görkem Aslan 1980 Düzce doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. İlk oyunculuğa 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisi ile başladı. Başarılı oyuncunun rol aldığı diziler; Hatırla Sevgili, Asi, Ayrılık, Ezel, Yer Gök Aşk, Tatar Ramazan, Poyraz Karayel, Hayat Bazen Tatlıdır, Servet ve Bir Deli Rüzgar dizilerinde rol aldı. Şimdi de Enes Batur Gerçek Kahraman filminde oynuyor.

Enes Batur Gerçek Kahraman Filmi Altan Erkekli Kimdir?

Enes Batur Gerçek Kahraman filminde rol alan Altan Erkekli yılların oyuncusu. Çok başarılı bir oyuncu olan Altan Erkekli 1955 İstanbul doğumludur. Bir Demet Tiyatro’da rol aldı ve başarısını kanıtladı. Vizontele, Anlat İstanbul dizi filmlerinde rol aldı. Altan Erkekli dizilerde ve tiyatrolarda rol aldı. Altan Erkekli başarısı ve tecrübesi ile Enes Batur Gerçek Kahraman filmine de renk getirecektir.

Enes Batur Gerçek Kahraman Filmi Buket Dereoğlu Kimdir?

Buket Dereoğlu 1970 İstanbul doğumludur. Enes Batur Gerçek Kahraman filminde rol alan Buket Dereoğlu Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro oyunculuk bölümü mezunudur. 1989 yılında yayınlanan 13 yıl devam eden Bizimkiler dizisinde rol aldı. Buket Dereoğlu’nun rol aldığı diğer projeler Arka Sokaklar, Cennet Mahallesi, Görgüsüzler, İkizler Memo Can, Eve Düşen Yıldırım, En İyi Arkadaşım gibi dizilerde rol aldı.

Enes Batur Gerçek Kahraman Filmi Atilla Pekdemir Kimdir?

Atilla Pekdemir 1943 Giresun doğumludur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden ayrılarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden 1968 yılında mezun oldu. Bu zamana kadar bir çok dizi film ve tiyatro oyunlarında yer aldı. Atilla Pekdemir’in rol aldığı bazı projeler; Menekşe ile Halil, Zoraki Koca, Sevgi Bağlayınca, Umutsuz Ev Kadınlar, Zehirli Sarmaşık, Yol Ayrımı, Aramızda Kalsın rol aldığı bazı diziler.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi 31 Mayıs cuma günü vizyona giriyor. Filmin yönetmeni Doğa Can Anafarta. Enes Batur Gerçek Kahraman filmi oyuncu bilgileri konumuzda sizlerle. Enes Batur’un bu filmini nasıl buldunuz? Enes Batur Gerçek Kahraman filminde tanıştığı ve aşık oldum dediği Damla Aslanalp ile evliliğine inanıyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Enes Batur Gerçek Kahraman Tv’de Ne Zaman Yayınlanacak?

Enes Batur Gerçek Kahraman Film Oyuncularını yukarıda tanıtmaya çalıştık. Enes Batur Gerçek Kahraman filminin konusu hakkında da yukarıda detayları verdik. Ancak en çok merak edilen konulardan birisi de Enes Batur Gerçek Kahraman filminin Tv’de Ne Zaman Yayınlanacak olması. Tahminlerimize göre Netflix Enes Batur filmini herkesten önce yayınlayacak olan platform. Ancak ünlü youtuberin ilk filmi Hayal mi Gerçek mi filmini ilk olarak Fox tv yayınlamış ve oyuncu ile özel bir anlaşma yapılmıştı. Büyü ihtimal Enes Batur Gerçek Kahraman filminin ilk yayınlanacağı kanal da Fox tv olacak ve tarih olarak da Eylül – Ekim gibi olacağını düşünüyoruz.

Enes Batur son olarak Damla Aslanalp ile düğününü yayınlamış ancak bu 10 milyon aboneye ulaştığı için çekilmiş özel bir video olduğu için gerçek bir evlilik değildi. Enes Batur son olarak yeni bir dizi ile yakında karşımıza gelirse şaşırmayın. İşte o Haber.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..