Ender Saraç ile Sağlıklı Günler Şef Sinem Çapraz Kimdir? İletişim Whatsapp Numarası

20.11.2020
608

Ender Saraç ile Sağlıklı Günler Şef Sinem Çapraz Kimdir? İletişim Whatsapp Numarası… Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programı Show TV’nin gündüz kuşağı programı olacak. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programında sunucusu Ender Saraç olurken programda sağlıklı yemekleri menüleri hazırlayan isim Şef Sinem Çapraz oluyor. Sinem Çapraz kimdir? Ender Saraç ile Sağlıklı Günler Şef Sinem Çapraz bilgileri nelerdir? Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programı iletişim whatsapp numaraları konumuzun devamında.

ender saracla saglikli gunler iletisim numarasi

Ender Saraç ile Sağlıklı Günler Programı Şef Sinem Çapraz Kimdir?

Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programında Ender Saraç ile birlikte programda yer alacak olan Şef Sinem Çapraz kimdir? Ender Saraç ile Sağlıklı Günler sağlıklı yemekler yapan Şef Sinem Çapraz bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programı 1981’de Sakarya’da doğdu. Dedesi de restoran işletmecisiydi. Aile kültürü de onun küçük yaşlarda yemek yapma ve sunumlarını etkiledi. Çalışma Ekonomisi ve İktisat bölümü mezunudur ancak böyle bir meslek istemediği için MSA Profesyonel Aşçılık bölümünü bitirdi. Sheraton Otelleri ve Ulus Sunset ‘de stajını tamamladı. Geleneksel yemekleri yeni tekniklerle geliştirerek rafine, kendine özgü reçeteler çıkarttı.

sinem capraz kimdir ender sarac ile saglikli gunler

1.5 yıl Do&Co bünyesinde çalıştıktan sonra Çeşme Alaçatı’da kendi sağlıklı yemek ve içecek işletmesini kurdu. 2 yıl sonra Bein Gurme 5 Şef programını yapmaya başladı. Sonrasında Bein Gurme’de hafta içi her gün Canlı yayın Sunucu şefi oldu. Youtube kanalı ve tv programlarına devam etmekte. Aynı zamanda Private Cheflik ve danışmanlık yapmaktadır.

Ender Saraç ile Sağlıklı Günler İletişim Bilgileri Whatsapp

Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programı iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programı gündüz kuşağının iddialı programları arasında yerini alacak.  Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programı whatsapp iletişim telefon numaraları paylaşalım. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programına katılmak için bir numara bulunmuyor. Show TV izleyici temsilcisine sorularını yazarsanız programa yani Ender Saraç’a iletilecektir; izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

ender sarac ile saglikli gunler programi whatsapp iletisim numarasi

Ender Saraç ile Sağlıklı Günler Programı Formatı Konusu

Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programı Show TV ekranlarında yayınlanacak. Show TV bu sezon gündüz kuşağı programları yönünden çok şanslı değildi. Yayınlanan gündüz kuşağı programı maalesef reyting yüzünden bitti. Kuaförüm Sensin, Asuman’la Sevgili Dünürüm, Öykü Gürman ile Günün Yemeği programları izlenme oranları düşük olduğu için bitirildi. Show TV Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programı ile gündüz kuşağında iddialı olmak istiyor.

Korona döneminde tekrar evde kalma zamanları başlamışken yayınlanabilecek en doğru programlardan birisi. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programının sunucusu olan Ender Saraç doktordur ve bu zamana kadar bir çok alanda isim yapmış meşhur birisi. Doğal ürünlerle beslenmenin önemini her zaman vurgulayan Ender Saraç programında da bu bilgilere yer verecek. Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.

ender sarac ve yemek yapan sef

Sunuculuğunu Dr. Ender Saraç’ın üstleneceği ve programda şef Sinem Çapraz’ın bulunacağı Ender Saraç ile Sağlıklı Günler Show TV’de yayınlanıyor. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programını izlemeyi düşünüyor musunuz? Programdaki şef Sinem Çapraz’ın yaptığı yemekleri nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Nilüfer aydemir dedi ki:

  Hocam 3 yıldır menopoza giremiyorum giremiyorum derken 9 ay regl olmuyorum 10.ayda oluyorum bu arada aşırı sıcak basmalı yaşıyorum bu arada benim tiroitim de yok çok sıkıntıdayım ne yapmalıyım teşekkür ederim

 2. Anonim dedi ki:

  Merhaba. Bi yakınımda kıl kurt var. Ve bağırsakları çalışmıyor. Aynı zamanda karında şişlik var. Ne önerirsiniz

 3. Ender katırancı dedi ki:

  Ben şu içmeyi çok seviyorum tansiyon hastasıyım günde 10 ila 11 litre su içiyorum ama kilom da fazla 130 kiloyum terleme ile çok şu kaybım var

 4. Şeyda dedi ki:

  Merhaba hocam benim 11 yaşında kızım var kabızlık yaşıyor ne kaysı nede incir fayda ediyor ne fayda eder acaba

 5. Meral kılıcarslan dedi ki:

  B12 vitaminim 1200 2000 çıkıyor ne yapmalıyım

 6. Ayşe dedi ki:

  Hocam bende zehirli guatr var pandemi den dolayı kontrollerim gecikti. Acama troidlerimde büyüme olmuş mudur.