En Beyaz Geceler (TV100) Sunucuları Behzat Gerçeker-Elif Tümen

Yorum Yap 45 kez izlendi

Tv100 ekranlarında yeni bir müzik programı başladı. En Beyaz Geceler isimli yeni program sanat ve müzik dünyasından ünlü isimleri konuk edecek. En Beyaz Geceler (TV100) Sunucuları kimler diye merak edenlere ve programın tekrarını soranlara burada detaylı bilgiler vereceğiz. Geçtiğimiz günlerde kuruluşunun ilk yılını kutlayan TV100 ailesi yeni bir sanat müzik programıyla yola devam ediyor.

En Beyaz Geceler (TV100) Sunucuları Behzat Gerçeker-Elif Tümen

En Beyaz Geceler sunucuları Behzat Gerçeker ve Sera TokdemirTv100 ekranlarındaki En Beyaz Geceler programında sunucular kimler diye merak edenlere hemen yazalım. ENBE Orkestra kurucusu Behazat Gerçeker ile ENBE Orkestrası ve ‘Kertenkele’, ‘Diriliş Ertuğrul’, ‘Hay Sultan’ gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Sera Tokdemir’in sunucu olarak yer alacağı Enbeyaz Geceler 17 Mayıs pazar günü başladı..

En Beyaz Geceler programına ünlü isimler konu olacak. Programda tanınmış müzisyenler, oyuncular ve sosyal medya fenomenleri, Behzat Gerçeker ve Sera Tokdemir’in konuğu olacak. İlk bölüm 17 Mayıs pazar gecesi saat 23.00 da ekrana geldi. En Beyaz Gecelerin ilk konuları ilse Bilal Sonses, Pınar Süer ve Ümit Erdim oldular. Birbirinden keyifli sohbetin güzel müziklerle bütünleştiği En Beyaz Geceler programı her pazar devam edecek.

Elif Tümen - En Beyaz Geceler  Yeni SunucuElif Tümen – En Beyaz Geceler  Yeni Sunucu

En Beyaz Geceler programını ilk haftalarda Sera Tokdemir sunarken program sunucu değişikliği yaşadı ve yeni sunucu Elif Tümen oldu. Sera Tokdemir, Mersin’e gittiği için sunuculuk görevini Elif Tümen‘e devretti. Yeni sunucusuyla ekran macerasına devam edecek olan En Beyaz Geceler programın bu haftaki konukları Nazan Şoray ve Cansel Elçin… En Beyaz Geceler her pazar saat 23.00’te tv100’de ekrana geliyor. 14 Haziran En Beyaz Geceler programı konukları Nazan Şoray ve Cansel Elçin.

En Beyaz Geceler programı Tv100 tekrarıEnbeyaz Geceler Program Tekrarı Ne Zaman

‘Enbeyaz Geceler’ her Pazar 23.00’da canlı yayın ile tv100’de. Enbeyaz Geceler program tekrarı hangi gün saat kaçta merak edenler için TV100 yayın akışına göre içerik eklenecektir. 17 Mayıs tarihinde yayınlanan Enbeyaz Geceler Program Tekrarını aşağıdan izleyebilirsiniz. 24 Mayıs ve 31 Mayıs Enbeyaz Geceler Program Tekrarı buraya eklenecektir.

En Beyaz Geceler Sera Tokdemir

Enbeyaz Geceler Programı Sunucusu Sera Tokdemir Kimdir?

Enbeyaz Geceler programı sunuculuğunu yapan Sera Tokdemir kimdir? Sera Tokdemir 1981 Mersin doğumludur. Bilkent Üniversitesi’nden mezun oldu. Zirve Sanat Merkezi’nde tiyatro, şan ve diksiyon eğitimi aldı. 2009 yılında Plato Film Okulu’nda Ayla Algan yönetiminde oyuncu yönetimi, beden dili, dublaj, sinema-dizi-reklam oyunculuğu eğitimi aldı. 2010 yılında Elbiseler Fora ekibi ile çalıştı. Kanal D’de yayınlanan Kanıt dizisinden sonra ATV’nin sevilen dizisi Hayat Devam Ediyor da rol aldı ve dizinin şarkısının hem sözü hem müziği kendisine aitti. Sera Tokdemir’in rol aldığı dizi filmler; 2013- Yüksek Giriş, Bende Özledim, Böyle Bitmesin, Analı Oğullu, 2014- Kertenkele, 2017- Diriliş Ertuğrul dizi filmlerinde rol aldı. behzat gerçeker enbeyaz geceler sunucusu

Enbeyaz Geceler Programı Sunucusu Behzat Gerçeker Kimdir?

Behzat Gerçeker Enbe Orkestrası şefi ve sanatçısıdır. Ankara Devlet Konservatuvarı ve İstanbul Devlet Konservatuvarı’nda eğitim aldı. Behzat Gerçeker Nükhet Duru, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Leman Sam, Kayahan ve Nilüfer gibi çok önemli isimlerle çalıştı. İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestra Sanatçısı olmuş ardından Paris’e gitti. Yurtiçi ve yurtdışında ünlü isimlerle konserler verdi. Çok değerli bir sanatçı ve orkestra şefidir. Enbe Orkestrasıda dünyaca ünlü bir orkestradır. Enbeyaz Geceler ile evlerine konuk olarak şarkıları seslendiriyorlar. Sera Tokdemir behzat gerçeker enbeyaz geceler

Enbeyaz Geceler Program Tekrarı Video izle

Behzat Gerçeker ve Sera Tokdemir’in sunumuyla Enbe Orkestrası’nın eşliğinde En Beyaz Geceler programının bugünkü konukları Bilal Sonses, Pınar Süer ve Ümit Erdim oldu. Behzat Gerçeker ve Sera Tokdemir’i nasıl buldunuz, beğendiniz mi yorum ve görüşlerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Etiketler