Emre Karayel’den Sonra Çarkıfelek’i Kim Sunacak?

Emre Karayel’den sonra Çarkıfelek sunucusu kim olacak oldukça merak ediliyor. 10 Mayıs 2020 tarihinde ayrıldığı duyurulan Emre Karayel’in yerine Çarkıfelek programını sunmak üzere hangi sunucu ile anlaşılacak bu kişi Onur Büyüktopçu mu Beyaz mı kim olacak yoksa daha önce adını çok fazla duymadığımız birisi mi olacak herkesin merak ettiği bir konu oldu.

2020 Çarkıfelek sunucusu neden değişti?

Uzun bir süredir Çarkıfelek programına Emre Karayel sunuyordu. Ancak Emre Karayel yeni dizi projesi nedeniyle sunuculuktan ayrılmak istediğini belirtti. Bu nedenle Kanal D ekranlarında yayınlanan Çarkıfelek programına yeni bir sunucu arayışı başladı. Emre Karayel’den sonra yeni sunucu kim olur herkes merak içinde.2020 Çarkıfelek sunucusu neden değişti

Beyazıt Öztürk Çarkıfelek programının yeni sunucusu mu olacak?

Birçok adayın adının geçtiği Çarkıfelek 2020 sunucusu kim olacak çok merak ediliyor. En ciddi adaylardan birisi de daha önce uzun yıllar Kanal D’de program yapmış olan Beyazıt Öztürk olarak görülüyor. Onur Büyüktopçu adı da sosyal medyada dillendirildi. Bu konuda kesin bir açıklama yapıldığında sizlere detaylıca yazacağız.

Emre Karayel’den Sonra Çarkıfelek’i Kim Sunacak, İşte Adaylar: 

  1. Beyazıt Öztürk
  2. Murat Yıldırım
  3. Onur Büyüktopçu
  4. İlker Ayrık
Etiketler