Emanet Dizisi Zuhal Kimdir? (Hilal Yıldız)

Bu konumuzda Emanet Dizisi Zuhal Kimdir? kaç yaşındadır? hangi okullardan mezun olmuştur? Emanet dizisinde İkbal karakterinin özellikleri nelerdir? daha önce her hangi bir projede yer aldı mı? sevgilisi var mı? resmi sosyal medya hesabı hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Emanet dizisi Zuhal karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.Emanet Dizisi İkbalin Kız Kardeşi

Emanet Dizisi Zuhal Kimdir?

Geçtiğimiz günlerde Kanal 7  ekranlarında yeni sezonu ile televizyon ekranlarında yerini alan Emanet dizisi, bu sezonda çok başarılı oldu. İzleyici kitlesine her hafta yeni bölümleri ile daha da çok kişiyi eklemeyi başaran dizimizin büyük bir takipçi kitlesi oluşmuş durumda. Emanet dizisinde merak edilen Zuhal karakteri hakkında merak edilen pek çok soru var. Dizide Zuhal, İkbal’in kız kardeşidir. Amerika’da yaşamaktadır. Fakat Yaman’ı kendisine aşık etmek için Amerika’dan Türkiye’ye dönecektir. Zuhal’in asıl amacı Yaman’ı kendisine aşık edip Kırımlı ailesinin servetini ele geçirmektir. Bu konuda en büyük destekçisi ablası İkbal’dir.

Hilal Yıldız Kimdir?

Emanet Dizisi Zuhal Karakteri Hilal YıldızHilal Yıldız, 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Yer alacağı Emanet dizisi ilk dizi deneyimi olacaktır. Genç ve aynı zamanda güzel olan yeni ismin dizi sektöründe başarısı ile adından söz ettireceği düşünülüyor. Zira daha önce yer almış tiyatro oyunlarında kusursuz bir performans göstermiş ve kariyerini daha ileri düzeye taşımayı hedeflemiştir. Bu yüzden de oyunculuk sektörüne adım atmayı düşünmüştür. Aynı zamanda modellikle de yakından ilgilenmektedir. En sevdiği hobileri arasında fotoğraf çekmek-çektirmek ve daha önce gitmediği  yerlere gidip seyahat etmek vardır. Kendini geliştirmeyi hedefleyen taze oyuncumuzun ismini kısa zamanda daha da çok duyacağız.  Ayca Irgan Manejerlik oyuncularından bir tanesidir.

Hilal Yıldız’ın Sevgilisi Kim?

Emanet Dizisi Zuhal KarakteriHenüz 23 yaşında olan Hilal Yıldız, çok genç ve güzel bir oyuncudur. Resmi sitelerde ya da resmi sosyal medya hesaplarında sevgili olup olmadığına dair bir bilgi bulunmamaktadır. Henüz sektörde çok yeni olduğu için magazin kameralarına hiç takılmamıştır. İlerleyen günlerde Hilal Yıldız’ın bir sevgilisi olduğuna dair bir habere ulaşırsak yine sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Hilal Yıldız’ın Resmi Sosyal Medya Hesabı

Hilal Yıldız KimdirHenüz sektörde çok yeni olmasındandır ki genç oyuncumuz halen gerek günlük hayatta gerek de sosyal medyada pek fazla tanınmamaktadır. Yaklaşık 112 gönderisi ve 3.402 takipçisi bulunan oyuncumuzun bu dizi ile takipçi sayısını daha da arttıracağını ve dizi sektöründe önemli bir isim olacağını düşünüyoruz. Hilal Yıldız’ın instagram sayfası kullanıcı ismi: @hilallyyildiz

Bu konumuzda Emanet Dizisi Zuhal Kimdir?  sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Emanet dizisi Zuhal hakkında merak ettiğiniz sorular olursa kolayca yanıtlayabiliriz. Yorum, görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. 2020 Emanet Dizisi Oyuncuları Kimler konumuzdan merak ettiklerinize bakabilirsiniz.

Emanet Dizisi Zuhal gerçek adıEmanet Dizisi Zuhal hakkında bilgiler yazdık. Emanet Dizisi Zuhal gerçek adı nedir, Emanet Dizisi Zuhal daha önce hangi dizilerde oynadı ve Emanet Dizisi Zuhal hakkında merak edilen bilgileri sizlerin merak ettiklerini yazmaya devam edeceğiz. Emanet dizisinde kötü karakterlerden birisi olan Zuhal bakalım dizinin ilerleyen dönemlerinde neler yapacak. Emanet Dizisi Zuhal hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler