Emanet Dizisi Zaim Kimdir? Burak Vega

29.10.2021
1.588

Sizler için Emanet dizisine yeni katılan Zaim karakterini yakından tanıtacağız. 7 Eylül 2020 tarihinden itibaren hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Emanet dizisinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ve Serkan Mut oturmaktadır. Senaryosunu Başak Yazı Odası’nın kaleme aldığı Emanet dizisine yeni katılan Zaim karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Emanet dizisine yeni katılan Zaim karakterini yakından tanıtacağız ve Emanet dizisi Zaim karakteri kimdir? Emanet dizisi Zaim karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Emanet Dizisi Zaim Karakteri Kimdir?

Emanet dizisi Zaim kimdirKaramel Yapım imzalı Emanet dizisine yeni katılan Zaim karakterinin Nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Kanal 7’nin sevilen dizilerinden biri olan Emanet dizisine yeni katılan Zaim karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Emanet Dizisi Zaim Kimdir?

Emanet dizisine yeni katılan Zaim karakterine başarılı oyuncumuz Burak Vega hayat verecektir. Bizde sizler için Emanet dizisinde Zaim karakterini canlandıran oyuncumuz Burak Vega’yı yakından tanıtacağız ve Burak Vega kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Burak Vega Kimdir?

27 yaşındaki oyuncumuz Burak Vega 13 Mayıs 1994 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen Burak Vega bir dönem profesyonel olarak müzikle ilgilenmiştir. Daha sonra çocukluk hayalinin peşinden koşarak 2017 yılında İstanbul’a taşınan oyuncumuz Sadri Alışık Eğitim Merkezinde temel oyunculuk ve kamera önü oyunculuk dersleri almıştır. Buradaki eğitimini tamamladıktan sonra Ayhan Eroğlu ile birlikte ileri seviye Method eğitimi alan oyuncumuz Burak Vega kamera karşısında ilk defa Çukur dizisi ile geçmiştir. Çukur dizisindeki performansı ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz daha sonra Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Burak Vega’nın Yer Aldığı Diziler

2021 Emanet
2020 Arka Sokaklar
2019 Çukur

Burak Vega Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Emanet dizisi ile ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz Burak Vega sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 210 gönderisi ve 80 binden fazla takipçisi vardır. Burak Vega’nın resmiınstagram hesabı: @vegaburak

Burak Vega Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Burak Vega’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilen konulardan biridir. 27 yaşındaki oyuncumuz Burak Vega henüz evli değildir. Sektörün yeni yüzlerinden olan Burak Vega özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmaktadır. Bundan dolayı oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani oyuncumuz Burak Vega’nın hayatında bilinen biri yoktur.

Emanet Dizisi Zaim – Burak Vega Kıyafetleri

Emanet dizisinde Zaim karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Burak Vega yakışıklılığıyla da büyük ilgi görmektedir. Tarzıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için oyuncumuz Burak Vega’nın özel hayatında ve Emanet dizisinde giydiği pantolon, kazak, hırka, tişört, gömlek, ceket, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Emanet dizisine yeni katılan Zaim karakterini ve Zaim karakterine hayat veren oyuncumuz Burak Vega’yı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. 61 dedi ki:

    Bak şimdi sustum sustum olmadı, yahu megafon olmuyor olmuyor olmuyor!!! bi cami minaresi ayarlayın…. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣